Xiaomi Watch S3 Silver
Kód: MBL0125489
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi Watch S3
Stylové a dostupné chytré hodinky s množstvím funkcí
Pořiďte si na zápěstí chytré hodinky od Xiaomi a získejte přehled o své aktivitě a po spárování se smartphonem i o příchozích notifikacích. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete přes spárovaný telefon přijímat a vyřizovat handsfree hovory. Doménou chytrých hodinek je elegantní provedení s kovovým rámečkem, ve kterém je usazen 1,43“ AMOLED displej s vynikající čitelností i na přímém slunci. Novinkou je možnost výměny rámečku pro ještě větší přizpůsobení designu hodinek svým představám. Životnost baterie hodinek Xiaomi Watch S3 se pohybuje při běžném používání na skvělých 15 dnech. Sportovní nadšenci ocení více než 150 sportovních režimů. Voděodolnost do 5 ATM vám umožní s hodinkami bez problémů plavat. Prostřednictvím technologie NFC je možné využít bezkontaktní platby Mastercard na vybraných platebních terminálech. O přesné určení polohy se stará vícesystémová GPS s podporou GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo a QZSS.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Xiaomi Watch S3 Silver
- 1,43" AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px je chráněn odolným sklíčkem
- Čip s podporou vícesystémové GPS zahrnuje GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS pro přesné určení polohy
- Spárování se smart telefonem přes Bluetooth
- Díky zabudovanému reproduktoru a mikrofonu můžete přes spárovaný smartphone vyřizovat telefonní hovory
- Technologie NFC umožní provádět bezkontaktní platby kartou Mastercard (pouze u vybraných bank, je nutné ověřit na stránkách výrobce)
- Chytré hodinky disponují více než 150 sportovními režimy
- Voděodolnost do 5 ATM vám umožní s hodinkami bez problémů plavat
- Na výběr ze široké nabídky ciferníků
- Při běžném používání vydrží až 15 dní
- Celodenní sledování pulzové frekvence a okysličení krve přes modernizovaný PPG biosenzor
- V případě potřeby třemi stisknutími dolního tlačítka začnete volat nouzovému kontaktu (je nutné mít hodinky spárované s telefonem)
- Přesnější měření délky a fází spánku
- Užitečné funkce jako Detekce stresu, Dechová cvičení, Index zdraví i Zdraví žen

Precizně zpracovaný AMOLED displej s jemným rozlišením
Na AMOLED displej hodinek Xiaomi Watch S3 bude radost pohledět. Na 1,43“ displeji bude vše skvěle viditelné a díky AMOLED technologii se můžete těšit na barevnější a plynulejší zobrazení. Smartwatch Xiaomi Watch vynikají rovněž skvělou čitelností i na přímém slunci, takže vám neunikne žádná příchozí notifikace. Jas dosahuje maximální hodnoty 600 nitů, přičemž jas displeje se dokáže automaticky přizpůsobit okolním podmínkám v celkem 256 úrovních. Displej hodinek má rozlišení 466 × 466 px s jemností 326 PPI a obnovovací frekvence dosahuje 60 Hz.

Chytré hodinky s vyměnitelným rámečkem
Chytré hodinky byly navrženy tak, abyste si je mohli bez problémů přizpůsobit svému vkusu. Xiaomi Watch S3 jsou totiž inspirovány klasickými hodinkami a můžete si pořídit unikátní rámeček, který propůjčí hodinkám exkluzivní design. Po instalaci může rámeček automaticky přepínat exkluzivní ciferníky, aby zcela ladil.

Smart hodinky Xiaomi Watch S3 využívají vícesystémovou GPS a dlouho vydrží na baterii
Smart hodinky Xiaomi Watch S3 jsou vybaveny čipem GNSS s podporou všech pěti klíčových systémů pro určování polohy: GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Čip také disponuje zdokonalenými pokročilými algoritmy, které slouží k rychlejšímu a přesnějšímu určení vaší polohy. Uvnitř hodinek Xiaomi Watch S3 je umístěna baterie s kapacitou 486 mAh využívající algoritmy AI pro optimalizaci spotřeby energie. V režimu chytrých hodinek se tak výdrž pohybuje kolem 15 dní, v režimu AOD (always-on-display) pak 5 dní.

Chytré hodinky Xiaomi Watch S3 nabídnou více než 150 sportovních režimů
Nebojte se být aktivní a pusťte se do cvičení či jiných aktivit. Pomocí hodinek Xiaomi Watch S3 přesně změříte parametry vašeho výkonu – pulzová frekvence, průměrná teplota nebo spálené kalorie. Na výběr budete mít z více než 150 sportovních režimů. Samozřejmostí je voděodolné provedení do 5 ATM, takže se můžete bez obav pustit do plavání a měřit váš plavecký výkon.

Specializovaná data a mapy pro milovníky lyží/snowboardu
S chytrými hodinkami Xiaomi Watch S3 zaznamenáte délku, vzdálenost i průměrnou rychlost každé vaší jízdy na lyžích/snowboardu. Více detailních informací pak najdete v aplikaci na stránce s výsledky a podívat se můžete i na mapu lyžařské stopy.


Propracovaný biosenzor PPG
Smart hodinky Xiaomi Watch S3 provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence a dokáží monitorovat hladinu kyslíku v krvi SpO₂. PPG biosenzor se zdokonaleným hardwarem i algoritmem se postará o přesnější měření pulzové frekvence při aktivitách s nízkou i velmi vysokou intenzitou. Pokud budete ve stresu, hodinky Xiaomi Watch S3 vám mohou nabídnout dechová cvičení, která slouží k uklidnění. Interval měření okysličení krve si můžete upravit – ponechat celodenní, nebo nastavit vámi preferovaný interval.

Chytré hodinky Xiaomi Watch S3 monitorují délku a kvalitu spánku
Chytré hodinky Xiaomi Watch S3 přesněji zaznamenají váš noční spánek i se všemi jeho fázemi a zároveň zachytí i občasná krátká zdřímnutí během dne. S hodinkami Xiaomi můžete identifikovat svůj spánkový vzorec a zlepšit spánkové návyky.

Vyřizujte hovory ze spárovaného telefonu z vašeho zápěstí
Připojte hodinky Xiaomi Watch S3 k vašemu telefonu pomocí Bluetooth a můžete vyřizovat příchozí hovory ze zápěstí. Chytré hodinky jsou totiž vybaveny mikrofonem i reproduktorem. Ten je možné využít i v krizové situaci, protože trojitým stisknutím bočního tlačítka v pravém dolním rohu vytočíte nouzový kontakt. Na využití této funkce je nutné připojit hodinky Xiaomi Watch S3 k mobilnímu telefonu pomocí Bluetooth a v aplikaci nastavit nouzový kontakt. Na kontakt může být zasláno upozornění i automaticky, pokud do 60 sekund neodpovíte na výzvu, že jste v pořádku.

Smartwatch Xiaomi Watch S3 umožní bezkontaktní platby
Díky technologii NFC můžete využít bezkontaktní platby a platit hodinkami Xiaomi na platebních zařízeních Mastercard®. Tato funkce je k dispozici u vybraných bank a je nutné ji ověřit na stránkách výrobce.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inteligentní hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6941812757079 |
| Barva: | stříbrné |
| Kompatibilní OS: | Android, iOS |
| Operační systém: | Xiaomi HyperOS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Názov modelu: | Xiaomi Watch S3 |
| Part Number: | 0125489 |
| Určenie: | Unisex |
| Tvar ciferníka: | Okrúhly |
| Uhlopriečka displeja: | 1,43" |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Veľkosť puzdra: | 47 mm |
| Materiál puzdra: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Vodotesnosť: | 50 m (5 ATM) |
| Spôsob ovládania: | Kombinované |
| Hmotnosť: | 44 g |
| Bezdrôtová technológia: | Bluetooth, GPS |
| Senzory a hardvér: | Barometer, Galileo, Kompas, Mikrofón, Oxymeter, Vibrácie |
| Športové aktivity: | Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga |
| Funkcia merania športu: | Detekcia začatia aktivity, Krokomer, Tepová frekvencia, Vzdialenosť |
| Zdravotné funkcie: | Meranie saturácie kyslíka v krvi, Monitoring spánku |
| Smart funkcie: | Always On Display, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia |
| Sledovanie polohy a trasy: | Cez GPS spárovaného telefónu |
| Telefonovanie: | Z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth) |
| Notifikácie z telefónu: | E-mail, Kalendár, Messenger, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, Prichádzajúci hovor, SMS, Sociálne siete, WhatsApp |
| Správy: | Prednastavené odpovede na správy |
| Jazyk mobilnej aplikácie: | Angličtina, Nemčina, Slovenčina |
| Jazyk rozhrania: | Angličtina, Čeština, Nemčina, Slovenčina |
| Farba ramienka: | sivá |
| Materiál remienka: | Silikón |
| Vymeniteľný remienok: | another |
| Min. obvod zápästia: | 13,5 cm |
| Max. obvod zápästia: | 20,5 cm |
| Typ zapojenia: | 22 mm Quick Release |
| Max. výdrž batérie: | 336 h (14 d) |
| Bežná výdrž batérie: | 285 h (11,88 d) |
| Interné úložisko: | nie |
| Súčasť balenia: | Dobíjací kábel, Dobíjací kábel (USB-A) |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
