Xiaomi Robot Vacuum X20 Max
Kód: MBL0144535
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi Robot Vacuum X20 Max

Robotický pomocník pro bezstarostné a účinné vysávání a mopování domácnosti
Nebuďte otrokem zdlouhavých domácích prací, mezi které vysávání a mopování zkrátka patří. Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max pomocí zabudovaného laseru a navigačního systému LDS vytvoří přesnou mapu domácnosti a navrhne si optimální trasu úklidu. Ve sprievodní aplikaci si pak můžete nastavit frekvenci úklidu i části domácnosti, které chcete uklidit. Vysoký sací výkon dosahuje hodnoty až 8 000 Pa, díky čemuž vysaje větší nečistoty, vlasy i prach. Vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max se umí efektivně vyhýbat překážkám i při slabém osvětlení. S robotickým vysavačem obdržíte stanici all-in-one, která slouží nejen k uschování a nabití robotického pomocníka, ale zároveň vysavač Xiaomi Robot Vacuum do ní uloží vysáté nečistoty (4 l sáček), doplní si vodu na mopování nebo vyčistí a vysuší mopovací nástavce. Vy se tak nebudete muset o nic starat. Jednou za čas akorát budete muset vyměnit sáček na nečistoty nebo doplnit vodu.

Klíčové vlastnosti robotického vysavače Xiaomi Robot Vacuum X20 Max
- Robotický vysavač využívá laserový navigační systém LDS
- Přesné mapování úklidových tras (včetně vícepodlažních domácností)
- Součástí je nabíjecí a čisticí stanice all-in-one
- Zdokonalený systém mopování
- Výsuvné mopovací podložky zajišťují úklid až do 2 mm od stěny
- Tlakové mopování odstraní i odolné skvrny
- Senzor proti pádu ze schodů
- Sací ventilátor s výkonem 8 000 Pa
- Unikátní kartáč s technologií proti zamotávání a funkcí přestřižení vlasů
- Automatický vysavač disponuje detekcí, která zvedne mopovací nástavec při najetí na koberec
- Baterie s kapacitou 5 200 mAh
- Pokročilé vyhýbání se překážkám
- Podpora ovládání prostřednictvím aplikace
Vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max zvládne až 75 dní úklidu bez námahy
Robotický vysavač dostanete se speciální dokovací stanicí, která automaticky vyprázdní sběrný koš z vysavače již za 10 sekund. V dokovací stanici je umístěno velkokapacitní prachové sáček, do kterého se vejdou nečistoty až na 75 dní (v závislosti na frekvenci úklidu). Dokovací stanice také vyčistí a vysuší mopovací nástavce, aby byly brzy připraveny k opětovnému použití. Díky vysušení se zabrání šíření zápachu a tvorbě plísní. Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max si také umí doplnit i vodu na mopování, a to ze 4litrové nádoby.

Robotický vysavač účinně vysává i mopuje
Sací ventilátor robotického vysavače dokáže vyvinout sací výkon až 8 000 Pa. Proto důkladně odstraní nečistoty i prach stojící mu v cestě. Po jeho přejezdu zůstane podlaha dokonale čistá. Vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max vysaje nečistoty i z mezer v podlahách a postará se o hloubkové čištění koberců. Vysavač je vybaven unikátním kartáčem proti zamotávání s technologií přestřižení vlasů. Proto poskytuje vysokou účinnost a navíc se snadno čistí. Pomocí dvou mopovacích polštářků, které se otáčejí vysokou rychlostí, robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max dokáže odstranit mokré, suché i jiné skvrny. Inteligentní a elektronicky řízené dávkování vody na mopování se postará o precizní a šetrné výsledky na tvrdých podlahách. Novinkou je, že robotický vysavač Xiaomi je vybaven výsuvným ramenem mopu, které se postará o přesnější čištění rohů.

Robotický vysavač má přesnou laserovou navigaci
Moderní laserová navigace LDS umožní 360° skenování celé domácnosti a dokonce umí vytvořit i několik různých map, což oceníte ve vícepodlažních domech. Vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max si inteligentně naplánuje trasu úklidu tak, aby byl maximálně efektivní.

Robotický vysavač disponuje systémem vyhýbání se překážkám
Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max využívá 120° širokoúhlé strukturované světlo a senzor hran pro přesnou detekci překážek v cestě, kterým se bez problémů vyhne. Vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max vyčistí všechny povrchy i blízko hran s přesností na milimetry.

Vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max rozpozná koberce i rohože
Určitě nechcete, aby vám v průběhu mopování robotický pomocník vjel na koberec. Vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max umí koberce rozpoznat a po najetí na ně automaticky zvedne mopovací nástavec, aby nedošlo k namočení. S pokročilými senzory robotický vysavač Xiaomi detekuje schody nebo nějakou jinou propast před sebou, nebude dále v daném směru pokračovat, aby se zabránilo jeho pádu.

Vysokokapacitní baterie umožní úklid celé domácnosti
Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max je vybaven kvalitní baterií s kapacitou 5 200 mAh, která mu propůjčí dostatek energie až na 120 minut vysávání. Proto jde o skvělého pomocníka v menších i větších domácnostech. Pokud bude vysavači energie docházet, automaticky přeruší svou činnost a vrátí se do nabíjecí stanice. Poté zase bude pokračovat tam, kde předtím skončil.

Úplný přehled a jednoduché ovládání pomocí aplikace Xiaomi Home/Mi Home
Stáhněte si do zařízení aplikaci Xiaomi Home/Mi Home a ovládejte robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20 Max na dálku. I když budete mimo domov, můžete robotickému vysavači naplánovat úklid a vrátit se tak do čerstvě uklizené domácnosti. Přes aplikaci můžete vybrat i konkrétní místa, která si přejete uklidit, nebo vytvořit plány i s frekvencí úklidu pro jednotlivé místnosti. Využít budete moci i hlasové ovládání přes Amazon Alexa nebo Google Assistant.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotické vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6941812777206 |
| Stav: | nový |
| Typ upratovania: | Utieranie, Vysávanie |
| Spôsob navigácie: | Laserová |
| Počet bočných kief: | 2 |
| Funkcie: | Automatické čistenie mopovacích návlekov, Automatické vysypanie, Prispôsobenie povrchu podlahy |
| Typ ovládania: | Diaľkové ovládanie, Mobilná aplikácia |
| Bezdrôtová technológia: | WiFi |
| Kompatibilita: | Mi Home |
| Vlastnosti: | Diaľkové ovládanie |
| Typ povrchu: | Koberce, Tvrdé podlahy, Všetky druhy podláh |
| Typ napájania: | Aku |
| Typ batérie: | Li-Ion |
| Doba chodu: | 120 min |
| Kapacita batérie: | 5 200 mAh |
| Napätie batérie: | 19,6 V |
| Typ vysávača: | Robotický |
| Vyhotovenie: | Bezvreckový |
| Typ viacúčelového vysávača: | 2 v 1 |
| Nabíjacia výbava: | Nabíjacia stanica |
| Kefy: | Na podlahu/koberce, Na zvieracie chlpy |
| Ďalšie príslušenstvo: | Nádobka na vodu |
| Príkon: | 55 W |
| Hlučnosť: | 50 dB |
| Objem: | 2,5 l |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 3,9 kg |
| Farba: | čierna |
| Krajina: | Česko, Francúzsko, Chorvátsko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko |
| Filter: | HEPA |
| Výška nabíjacej stanice: | 563 cm |
| Šírka nabíjacej stanice: | 340 cm |
| Hĺbka nabíjacej stanice: | 420 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
