Xiaomi Redmi A5 3GB/64GB Ocean Blue
Kód: MBL0156342
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi Redmi A5

Všestranný 32MP fotoaparát
Redmi A5 nabízí nový duální fotoaparát s umělou inteligencí pro ostřejší fotografie a lepší zážitek z focení. Má větší snímač, který zachytává o 18 % více světla, což vám umožní vytvářet výjimečné fotografie i při slabém osvětlení a dokonce i v noci. *Údaje pocházejí z interních laboratoří Xiaomi, porovnáním s Redmi A3.

8MP přední fotoaparát
Vylepšený přední fotoaparát s funkcí fill light vám ukáže, že i selfie fotografie mohou vypadat fantasticky.

6,88″ displej s vysokou obnovovací frekvencí
Vychutnejte si plynulý a pohlcující zážitek díky velkému displeji a nechte se vtáhnout do svých oblíbených filmů, seriálů a knih. Potěší vás i 120Hz obnovovací frekvence pro plynulejší chod systému a animací.

Technologie Wet touch
Umožňuje ovládání telefonu mokrými rukama.

Vynovený dizajn
Stylový plochý rám s výrazným dekorativním modulem fotoaparátu je stejně stylový jako funkční a telefonu dodává elegantní a moderní vzhled. Díky nízké hmotnosti a tloušťce 8,26 mm se pohodlně a bezpečně drží.

Dlouhá výdrž baterie
Díky mimořádně velké baterii s kapacitou 5200 mAh (typ) a možnosti rychlého nabíjení s výkonem 15 W je zařízení ideální pro dlouhé čtení a sledování videí bez obav z nedostatku baterie.

Osmijádrový procesor pro vyšší výkon
Nový osmijádrový procesor přináší vyšší výkon s nižší spotřebou energie. Ve srovnání s předchozím modelem Redmi A3, procesor UNISOC T7250, nabízí až o 83 % vyšší výkon a umožňuje také rozšíření operační paměti až na 8 GB na úkor interního úložiště. *8 GB RAM je možné dosáhnout pouze v případě modelu se 4 GB RAM. Rozšíření paměti RAM je k dispozici pouze tehdy, když je v zařízení dostatek úložného prostoru.
Specifikace:
Procesor
UNISOC T7250 / 12nm osmijádrový procesor
CPU: až do 1,8 GHz
Úložiště a paměť RAM
3 GB + 64 GB | 4 GB + 128 GB
LPDDR4X + eMMC 5.1
Podporuje rozšíření operační paměti RAM: až do 6 GB (3 GB verze), až do 8 GB (4 GB verze)
Rozměry: (v) 171,7 mm, (š) 77,8 mm, (h) 8,26 mm
Hmotnost: 193 g
Displej
6,88″
Rozlišení: 1640 x 720, 260 ppi
Obnovovací frekvence: do 120 Hz
Maximální jas: 450 nitů
Zadní fotoaparát
Hlavní fotoaparát: 32 MPX / f/2.0
Pomocný objektiv
Přední fotoaparát: 8 MPX / f/2.0
Baterie a nabíjení
Kapacita baterie: 5200 mAh (typ)
Rychlost nabíjení: 15 W
Konektor: USB type-C
* Součástí balení není napájecí adaptér. Napájecí adaptér se prodává samostatně. Doporučuje se používat originální nabíjecí adaptér Xiaomi.
Zabezpečení: snímač otisků prstů (na boku rámu) / AI odemykání tváří
Síť a připojení
Dual SIM + microSD
Bezdrátové sítě
2.4 GHz/5 GHz Wi-Fi
Bluetooth 5.2
Podporuje FM rádio (pouze s konektorem na sluchátka)
Podporuje AAC/SBC
Navigace a určování polohy
GPS| Glonass | Galileo | BDS (pouze B1C)
Audio: 3,5mm audio jack na sluchátka
Senzory: virtuální senzor přiblížení | virtuální senzor okolního světla | akcelerometr | elektronický kompas
Operační systém: Android 15 (edice Go)
Obsah balení: Mobilní telefon / Kabel USB typu-C / Nástroj na SIM / Ochranné pouzdro / Bezpečnostní informace / Průvodce rychlým startem / Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redmi A |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554425814 |
| Barva: | modrá |
| Operační paměť RAM: | 3 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 64 G |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | 64232 |
| Názov modelu: | Xiaomi Redmi A5 |
| Modelový rok: | 2025 |
| Modelové číslo: | 25028RN03Y |
| Konfigurácia SIM: | Dual SIM + pamäťová karta |
| Slot na pamäťovú kartu: | Áno |
| Funkcie: | Čítačka odtlačkov prstov na tele, Odomykanie tvárou, OTG, Rýchle nabíjanie |
| Typ: | dotykový displej |
| Uhlopriečka displeja: | 6,88" (17,48 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | 1640 × 720 |
| Rozlíšenie displeja (štandard): | HD |
| Typ displeja: | IPS |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Jemnosť displeja: | 260 PPI |
| Tvar výrezu v displeji: | Kvapka |
| Stupeň krytia: | IP52 |
| Výška: | 172 mm |
| Šírka: | 78 mm |
| Hĺbka: | 8,3 mm |
| Hmotnosť: | 193 g |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 2 × |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 1 × |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 32 Mpx |
| Svetelnosť zadného fotoaparátu: | f/1,75 |
| Rozlíšenie hĺbkovej kamery: | 0,08 Mpx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 8 Mpx |
| Stabilizácia obrazu: | Elektronická (EIS) |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Podporované rozlíšenia a snímková frekvencia (FPS): | 1080p (Full HD) 30fps, 720p (HD) 30fps |
| Funkcie fotoaparátu: | Automatické zaostrovanie, Nočný režim |
| Kapacita batérie: | 5 200 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 15 W |
| Používateľsky vymeniteľná batéria: | Vstavaná batéria |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SDXC |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1 000 GB |
| Označenie procesora: | Unisoc T7250 |
| Počet jadier procesora: | 8 × |
| Frekvencia procesora: | 1,8 GHz (1 800 MHz) |
| Grafický akcelerátor: | Mali G57 MP1 |
| Bezdrôtové technológie: | Bluetooth, GPS, WiFi |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Dátové služby: | GSM/GPRS (2G), HSPA (3.5G), LTE (4G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedľajšej SIM karty: | Nano SIM |
| Volanie cez internet: | VoLTE, VoWiFi |
| Konektory: | Jack (3,5 mm), USB-C |
| Senzory: | Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor) |
| 3,5 mm Jack: | Áno |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Fólia na displej (nalepená z výroby), Nabíjací kábel (USB-A na USB-C) |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Energetická trieda: | B |
| Rozsah napájacieho výkonu: | 5 – 15 W |
| Adaptér v balení: | Bez adaptéra |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
