Xiaomi Redmi 15C 4GB/128GB Moonlight Blue
Kód: MBL0162640
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Redmi 15C

Bohatá porce zábavy
Pusťte se do své oblíbené zábavy a hoďte obavy z vybité baterie za hlavu. Baterie Xiaomi Surge s kapacitou 6 000 mAh v sobě ukrývá bohatou porci energie, která vystačí na dlouhé hodiny nerušené zábavy. Vybíjí se? Vytáhněte z rukávu eso v podobě rychlého 33 W turbo nabíjení.

Vtáhne vás do děje
Připravte se na mimořádně vzrušující zážitek ze sledování oblíbených videí či hraní her. 6,9“ HD+ Dot Drop displej s obnovovací frekvencí 120 Hz přináší neuvěřitelně plynulý obraz, zářivé barvy a ostré detaily, které vás zaručeně vtáhnou do děje.

Chrání vaše oči a spánek
Bojujete se suchýma očima, nepříjemnou bolestí nebo se špatným spánkem? Telefon Redmi 15 5C vás těchto nepříjemných příznaků, za kterými stojí modré světlo, zbaví. Díky 3 certifikacím TÜV Rheinland a technologii DC stmívání si vaše oči užijí pohodlí, jaké si zaslouží.

Procesor, který vás nezklame
Toužíte po spolehlivém výkonu, se kterým hravě zvládnete nejen každodenní používání, ale i zábavu? Redmi 15C je tou správnou volbou. Osmjádrový 12nm procesor MediaTek Helio G81 spolu se 4 GB RAM zaručí plynulý chod telefonu a 128 GB paměti poskytne dostatek místa pro vaši knihovnu.

Dopřejte si extra paměť navíc
Mrznutí her či nečekané pády aplikací nikoho nepotěší. Problémy s nedostatečnou kapacitou RAM paměti vám vyřeší funkce jejího rozšíření. Dopřejte si až 8 GB operační paměti, díky které si užijete mimořádně plynulý a stabilní chod vašeho telefonu Redmi 15C.

Nápady ve vašich rukou
Čekáte na čerstvou inspiraci, ale múza stále nepřichází? Povolejte do služby chytrého asistenta Gemini. Tato AI od Google vám ochotně podá pomocnou ruku při psaní, brainstormingu i při učení a promění telefon Redmi 15C ve studnici kreativních nápadů.

Ultra vyladěný Xiaomi HyperOS 2
Objevte nový, vyladěný a optimalizovaný operační systém Xiaomi HyperOS 2.0, díky kterému si vychutnáte plynulé, bezproblémové a stabilní každodenní používání smartphonu Redmi 15C.

Styl, který vám padne do dlaně
Seznamte se s Redmi 15C, který přichází s unikátním čtyřnásobně zakřiveným zadním krytem, díky kterému zapomenete na nepohodlné držení. Není to však jen o komfortu – jeho křivky doplňuje elegantní barevné provedení Moonlight Blue, které odráží klid a tajemství měsíčního svitu.

Zvěčněte výjimečné okamžiky
Uchovejte si vzpomínky na výjimečné chvíle ve videích a fotografiích jedinečné kvality! Na pomoc vám přichází 50Mpx fotoaparát, díky kterému s telefonem Redmi 15C perfektně zachytíte i ty nejjemnější detaily ze svého života.

Redmi 15C je připraven na všechno
Vyrazte za dobrodružstvím bez ohledu na to, zda svítí slunce, nebo leje jako z konve. Redmi 15C je připraven s vámi vždy držet krok. Před stříkající vodou a prachem ho chrání krytí IP64, zatímco Wet Touch Technologie 2.0 zajistí pohodlné ovládání i s mokrými prsty.

Technické parametry
Procesor
Media Tek Helio G81
12nm výrobní proces
CPU: osmijádrový procesor, až 2 GHz
GPU: Mali G52
Paměť
RAM: 4GB
Úložiště: 128GB
Displej
Typ displeje: LCD, 8-bit, 16.7 milionů barev | 83% NTSC
Úhlopříčka displeje: 6,90
Obnovovací frekvence: 120hz
Rozlišení displeje: 1600 x 720
Jas displeje: 660 nitů (typ) | 810 nitů HBM
Kamera
Zadní fotoaparát: 50 Mpx, f/1.8
Nahrávání Full HD (1920×1080) videa při 30 snímcích za sekundu
Nahrávání HD (1280×720) videa při 30 snímcích za sekundu
Přední fotoaparát: 8MP | f/2.0
Baterie a nabíjení
Velikost baterie: 6000mAh (typ)
Rychlost nabíjení: 33W rychlé nabíjení přes USB Type-C
Síť a konektivita
Dual SIM + paměťová karta
Wi-Fi: 2.4GHz | 5 2.4GHZ
Senzory
Snímač otisků prstů, akcelerometr, virtuální senzor přiblížení, kompas
Verze operačního systému: HyperOS 2
Rozměry
Váha: 211 gramů
Výška: 173.16mm
Šířka: 81.07mm
Tloušťka: 8.2mm
Obsah balení
Mobilní zařízení, nabíjecí kabel, manuál, spinka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redmi 15 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554455392 |
| Operační paměť RAM: | 4 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | 69193 |
| Modelový rad: | Xiaomi Redmi 15C |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 2 |
| Maximálna svetelnosť: | 1.8 |
| Predný fotoaparát: | 8.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.90 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 810 Nit |
| Typ displeja: | LCD |
| Rozlíšenie displeja px: | 1600 × 720 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 2.00 GHZ |
| Procesor: | 8× 2,0 GHz |
| Trieda krytia: | IP64 |
| Kapacita batérie: | 6000 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Rýchle nabíjanie |
| Operačný systém: | Android |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM |
| Komunikácia: | 4G, LTE, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | A |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 33 W |
| Výška: | 17.32 CM |
| Šírka: | 8.11 CM |
| Hĺbka: | 0.82 CM |
| Hmotnosť: | 211 G |
| Farba: | Modrá |
| Obsah balenia: | Mobilné zariadenie, Ochranná fólia, Kábel |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
