Xiaomi Redmi 13C 5G 4GB/128GB Starry Black
Kód: MBL0144022
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi Redmi 13C 5G

Jedinečný design pro výjimečný telefon
Minimalismus skrytý v čistých liniích a štíhlém těle jsou zárukou, že tento výjimečný telefon z dílny Xiaomi už nebudete chtít pustit z ruky. Punc prémiovosti vám přinese svěží barevné provedení Midnight Black inspirované přírodními živly.

Vaše privátní kino
Hluční spolusedící, nepohodlné sedačky či předražené lístky dokáží zkazit radost nejednomu filmovému nadšenci. Seznamte se s 6,74” Dot Drop displejem, který promění smartphone Redmi 13C v jedinečné privátní kino. Užijte si ničím nerušenou filmovou zábavu plnou barev a dokonale ostrých detailů.

Plynulý obraz, odolný displej
Chcete posunout vaše filmové či herní zážitky na novou úroveň? Není nic snazšího! O dokonalý plynulý obraz se postará displej s vysokou 90 Hz obnovovací frekvencí, se kterým si užijete tu nejlepší mobilní zábavu. Před nechtěnými škrábanci nebo rozbitím ho ochrání tvrzené sklo Corning® Gorilla® Glass.

Myslí na vaše oči
Chcete se bavit dál, ale vaše oči vám dávají stopku v podobě řezavé bolesti a začervenání? Máme pro vás dobrou zprávu. Před nepříjemnými příznaky unavených očí vás nyní ochrání displej s certifikací TÜV Low Blue Light a TÜV Flicker-Free. Dopřejte vašim očím péči, jakou si zaslouží.

Zachyťte výjimečné okamžiky
Uchovejte si vzpomínky na výjimečné chvíle ve videích a fotografiích jedinečné kvality! Na pomoc vám přichází výkonný 50 Mpx fotoaparát, díky kterému perfektně zachytíte i ty nejjemnější detaily ze svého života.

Selfie magie odhalena
Nahlédněte za oponu a odhalte tajemství dokonalé selfie fotografie. Šikovná funkce prstence s jemným osvětlením poskytne přednímu 8 Mpx fotoaparátu dostatek světla pro vytvoření jedinečných záběrů. Vaše selfíčka tak budou jasná a plná detailů, a to bez ohledu na to, zda je den nebo noc.

Objevte zázraky neviditelného světa
Nechte se zlákat a vydejte se na cestu za objevováním. Vaším nerozlučným společníkem se stane 2 Mpx makro objektiv, pomocí kterého poznáte zázraky mikro světa, které až dosud zůstávaly vašim očím skryté.

Váš osobní strážce soukromí
Jste v otázkách ochrany soukromí nekompromisní? V tom případě sáhněte po tomto telefonu a jeho funkci snímače otisků prstů a buďte si jisti, že k vašim tajemstvím se nikdo nepovolaný nedostane.

1 TB paměti navíc s MicroSD kartou
Jste hrdým majitelem rozsáhlé multimediální sbírky, ale paměť vašeho telefonu na ni už nestačí? Nenechte se omezovat a darujte svému smartphonu až 1 TB paměti navíc. Díky slotu na MicroSD kartu můžete mít nyní u sebe všechny své oblíbené filmy, skladby i hry.

Nekonečná porce zábavy
Toužíte po hodinách nepřetržité zábavy? Tento telefon vám díky své masivní baterii s velkorysou kapacitou 5 000 mAh splní přání. Spolehněte se na její věrnou službu a bez obav si vychutnávejte sledování videí, hraní her či poslech hudby. Dochází jí dech? Žádný problém – záda vám totiž kryje rychlé 18 W nabíjení.

Výkon bez omezení
Hladoví po výkonu, který ale nezruinuje váš rozpočet? Smartphone Redmi 13C je tu, aby vás nasytil. Ve svém nitru ukrývá výkonný 8jádrový procesor MediaTek Helio G85. Ať už sledujete film, surfujete na síti, posloucháte vaši oblíbenou hudbu nebo hrajete hry, tento procesor vás vždy podrží.

Technologie rozšíření paměti
Trápí vás sekání, chyby či pády systému? Je čas poznat funkci rozšíření paměti, díky které se nepříjemnosti spojené s nedostatečnou RAM stanou minulostí! Dopřejte jí extra porci až 4 GB paměti a vdechněte tak svému smartphonu nový život.

Technické parametry
Operační systém
Systém: MIUI 14
Displej
Velikost: 6,74" displej s ochranou očí
Rozlišení: 1600 × 720
Obnovovací frekvence: 90 Hz
Vzorkovací frekvence dotyku: 180 Hz
Poměr stran: 20:9
Jas: 450 nitů (typický), 600 nitů (maximální)
Kontrast: 1500:1
Režim slunečního světla: Podporován
Procesor
Čipset: Dimensity 6100+ osmijádrový procesor
CPU: Arm Cortex-A76 @ 2.2 GHz, Arm Cortex-A55 @ 2.0 GHz
GPU: Mali-G57 MC2
Úložiště a RAM
Konfigurace: 4 GB + 128 GB
Typ paměti: LPDDR4X + UFS 2.2
Rozšiřitelné úložiště: až do 1 TB
Rozšíření RAM: až do 8 GB
Zadní fotoaparát
Rozlišení: 50 MP AI fotoaparát
Funkce: HDR, AI portrét, časosběr, noční režim
Video: 1080p 30 fps, 720p 30 fps
Přední fotoaparát
Rozlišení: 5 MP
Funkce: HDR, zkrášlovací režim, rozpoznávání tváře, gesta, AI portrét
Video: 1080p 30 fps, 720p 30 fps
Baterie a nabíjení
Kapacita: 5000 mAh (typická)
Rychlé nabíjení: až 18 W
Nabíječka v balení: 10 W
Doporučená nabíječka: 18 W s podporou PD
Zabezpečení
Snímač otisků: Boční
Odemknutí tváří: AI Face Unlock
Síť a konektivita
SIM: Dual SIM + microSD
5G: Podpora SA/NSA pásem
Wi-Fi: 2,4 GHz | 5 GHz
Bluetooth: 5.3
Navigace a lokalizace
Systémy: BeiDou, GPS, Glonass, Galileo
Polohování: AGNSS, mobilní síť, Wi-Fi
Audio
Reproduktor: 1217
Konektor: 3,5 mm jack
Senzory
Vibrace, akcelerometr, senzor okolního světla, virtuální proximity senzor, elektronický kompas
Rozměry
Výška: 168,05 mm
Šířka: 77,91 mm
Tloutšťka: 8,19 mm
Hmotnost: 195 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redmi 13 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6941812776049 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 4 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | 99935431 |
| Modelový rad: | Redmi 13C |
| Interná pamäť: | 128 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Predný fotoaparát: | 8.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.70 " |
| Rozlíšenie displeja px: | 1600 × 720 |
| Procesor: | 2× 2,0 + 6× 1,8 GHz |
| Špeciálne vlastnosti: | Touch ID |
| Operačný systém: | Android |
| Slot na kartu: | Áno |
| Komunikácia: | Wi-Fi |
| Výška: | 16.80 CM |
| Šírka: | 7.80 CM |
| Hĺbka: | 0.80 CM |
| Hmotnosť: | 192 G |
| Farba: | Čierna |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
