Xiaomi 14T Pro 12GB/512GB Titan Black
Kód: MBL0139434
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi 14T Pro

Klíčové vlastnosti
- Optické čočky Leica Summilux poskytují vynikající kvalitu obrazu díky třem objektivům s pěti ohniskovými vzdálenostmi.
- Obrazový snímač Light Fusion 900 zajišťuje vysoký dynamický rozsah a skvělou redukci šumu, což zaručuje ostré a jasné fotografie.
- Pokročilý AI zážitek, podporovaný Xiaomi HyperOS, spolu s procesorem MediaTek Dimensity 9300+ přináší pokročilý All-Big-Core výkon a špičkové AI generativní schopnosti.
- Ultra plynulý a chytrý displej, spolu s 120W kabelovým a 50W bezdrátovým HyperCharge nabíjením a 5000mAh baterií s dlouhou výdrží, zajišťují, že zařízení je vždy připraveno k použití.
Výjimečný design a prémiový pocit
Použitím špičkových technologií, nyní displej pokrývá až 93.3% přední plochy zařízení a to právě díky 1,9mm, ultra tenkému rámečku displeje, což vytváří vizuálně přitažlivý a elegantní dojem a pohlcující zážitek z jeho používání. Eleganci podtrhuje i pečlivě vyrobené hliníkové tělo ze slitiny 6M13 s plochým rámečkem, který vynikne již na první pohled.

Ukázka neodmyslitelné sofistikovanosti
Mimořádně úzké pouhých 1,9 mm rámečky, štíhlé a odolné tělo z vysokopevnostní hliníkové slitiny 6M13, elegantní linie a prémiový minimalistický design. Před očima se vám právě ocitl výjimečný telefon Xiaomi 14T Pro 12/512GB v barvě Titan Black - inspirovaná autentickou texturou horniny.

Zachytte vzpomínky v té nejlepší kvalitě
Chcete proměnit výjimečné okamžiky v nezapomenutelné vzpomínky v té nejlepší kvalitě? Telefon Xiaomi 14T Pro 12/512GB Black ve spolupráci s firmou Leica vám umožní zachytit dokonalé fotografie s výraznou hloubkou, bohatými detaily a příběhem, který budete rádi sdílet.

Světlo je podstatou fotografie
Dovolte své kreativitě, aby se projevila kdykoli a kdekoli. Pomůže vám profesionální sada objektivů Leica, která pokrývá nejpoužívanější ohniskové vzdálenosti. Ve spojení s odbornými znalostmi v oblasti jemného ladění zachytíte ostré detaily plné neuvěřitelně živých barev.

Západ slunce vás nezastaví
Zapadlo slunce právě ve chvíli, kdy se chystáte zvěčnit jedinečný okamžik? Pro Leica objektiv telefonu Xiaomi 14T Pro 12/512GB Black s velkou clonou ƒ/1,6 není šero žádnou překážkou. Díky němu zachytíte ostré fotografie plné detailů a barev i v náročných světelných podmínkách.

Odhalte detaily skryté ve stínu
Zažijte potěšení z fotografování na profesionální úrovni a objevte všechny možnosti snímače Xiaomi Light Fusion 900. Jeho velikost 1/1,31 spolu s technologií spojování pixelů vám přinesou působivý 13,5 EV HDR a 14bitovou barevnou hloubku, díky čemuž zachytíte úchvatné detaily ve světle i ve stínu.

Vzdálenost mu nedělá problém
Chcete vyfotit své přátele nebo nádherný hrad v dálce? Pro systém 3 fotoaparátů Leica to nepředstavuje žádný problém. Díky 5 ohniskovým vzdálenostem od 15 mm do 120 mm zachytíte dechberoucí detaily blízkých i vzdálených objektů, které nenechají nikoho chladným.

Revoluce ve fotografii je zde!
Poznejte sílu technologie výpočetní fotografie až 54 TOPS, která dokonale oživí každý záběr. Xiaomi AISP spojuje výkon CPU, GPU, NPU a ISP v systému Xiaomi HyperOS. Dokonalá symbióza softwaru a hardwaru přináší revoluci ve fotografii, kde každý snímek září díky bezchybné optimalizaci obrazu.

Mistrovská kinematografie jedním kliknutím
Stačí pouze jedno kliknutí a režim MasterCinema vašim videím dodá filmovou hloubku a precizní odstíny šedi. Pokročilá kamera dokáže zachytit HDR videa v 10bitovém Rec.2020. Užijte si detailní obraz světlých i tmavých scén a nádherné živé barvy věrné těm, které vnímáte vlastníma očima.

Staňte se profesionálním filmařem
Chcete vytvářet videa, která svou kvalitou mohou směle konkurovat hollywoodským trhákům? Využijte režim režiséra s profi rozhraním filmové kamery, ve kterém získáte detailní kontrolu nad každým záběrem a podporu 4K rozlišení při 60 fps. Pro ještě lepší zážitek připojte druhý smartphone jako monitor.

Špičkový výkon, který hledáte
Vášnivě konzumujete veškerý multimediální obsah od videí po hry a zároveň potřebujete spolehlivý pracovní nástroj? Procesor MediaTek Dimensity 9300+ s architekturou All-Big-Core CPU, 12jádrovým GPU a špičkovým generativním AI enginem vám poskytne epický výkon, který hledáte.

Xiaomi 14T Pro se nepřehřeje
Zažili jste při používání náročné aplikace či hraní hry ten pocit, že vám telefon hoří v rukou? Nyní je tomu konec! Chladicí systém Xiaomi 3D IceLoop využívá proudění plynu, kapaliny a speciální 3D výduť pro procesor, aby účinně rozptýlil teplo a zabránil tak přehřátí telefonu.

Mimořádně pokročilá AI
Připraveni na budoucnost, která zvýší vaši produktivitu a umožní vám jednoduše vytvářet obsah? Pokročilá AI ve smartphonu Xiaomi 14T Pro 12/512GB Black kombinuje sílu lokálních a cloudových výpočtů, aby vám přinesla intuitivní prostředí plné užitečných nástrojů, které si poradí s každou výzvou.

Kreativní pomoc vždy, když ji potřebujete
Přemýšlíte nad novým nápadem, ale studnice vaší kreativity vyschla? Obraťte se na svého asistenta Google Gemini. Tato AI ukrytá ve vašem novém smartphonu Xiaomi 14T Pro 12/512GB Black vám ochotně podá pomocnou ruku při učení, psaní, brainstormingu a dalších kreativních činnostech.

Pohodlné a inteligentní vyhledávání
Posviťte si blíže na obsah, který máte právě otevřený, a to bez toho, abyste museli opustit aplikaci. Díky funkci Circle to Search to půjde pohodlněji. Zakroužkujte, zvýrazněte nebo klepněte na údaje a získejte okamžité výsledky pomocí služby Google Search.

Vaše profesionální kapesní studio
Máte světu co říct, ale složitá postprodukce a úprava videí vás odrazuje od natáčení vašich vlogů? Díky funkci AI Film se můžete do své tvorby pustit naplno. Jednoduše a bez námahy vytvářejte krátké filmové videá. Stačí vybrat fotky a videa, zadat požadavek a AI Film se postará o zbytek.

Působivý zážitek ze sledování
Ponořte se do svého oblíbeného obsahu a vychutnejte si ho na maximum s novou generací 144 Hz AI displeje. 6,67” obrazovka v kombinaci s tenkým rámečkem, jasným 1,5K rozlišením a novými svítivými materiály přináší živé barvy a špičkový výkon, který ocení nejeden filmový nadšenec.

AI ochrana zraku
Co byste řekli na displej, který vám poskytne ten nejlepší vizuální zážitek a zároveň ochrání zdraví vašich očí? AI displej smartphonu Xiaomi 14T Pro 12/512GB Black dynamicky upravuje teplotu barev a jas podle vašeho používání a denní doby, čímž účinně snižuje modré světlo a šetří tak váš zrak.

Nabíjení, které vás nezdrží
Spěcháte na důležitou schůzku, ale téměř vybitá baterie si žádá vaši pozornost? Spolehněte se na 120 W HyperCharge, který baterii nabije již za 19 minut. Díky čipsetu Xiaomi Surge P2 tak ani 50 W bezdrátový HyperCharge nezůstává pozadu - baterii z 0 na 100 % nabije již za 45 minut.

Předčasné vybití nehrozí
Obavy z vybité baterie jsou díky bohaté kapacitě 5000 mAh, která vám poskytne až 15,7 hodin zábavy, věcí minulosti. Čipová sada Surge G1 navíc zajišťuje optimální zdraví článků baterie, díky čemuž si i po 1600 nabíjecích cyklech zachová až 80 % své kapacity.

Technické specifikace
Procesor
Procesor: MediaTek Dimensity 9300+
Proces výroby: 4nm TSMC
Počet jader: 8
Frekvence procesoru: od 2.0 do 3.4 GHz
GPU: Immortalis-G720 MC12
AI: MediaTek NPU 790 (Generativní AI)
Úložiště a RAM
RAM: 12 GB
Typ RAM: LPDDR5X
Úložiště: 512 GB
Typ úložiště: UFS 4.0
Fyzické vlastnosti
Šířka: 75.1 mm
Tloušťka: 8.39 mm
Výška: 160.4 mm
Hmotnost: 209 g
Stupeň ochrany: IP68
Display/Grafika
Úhlopříčka: 6,67”
Typ displeje: Next-generation 144 Hz AI displej
Materiál: AMOLED
Rozlišení displeje (px): 2712 x 1220
Jemnost zobrazení: 446 ppi
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Špičkový jas: 4000 Nitů
Počet barev: 68 mld.
Podpora formátů: Dolby Vision®, HDR10+
Ochrana očí: TUV Rheinland
Zadní fotoaparáty
Leica professional optical lens: LEICA VARIO-SUMMILUX
Leica hlavní fotoaparát
Rozlišení: 50 Mpx
Obrazový senzor: Light Fusion 900
Velikost pixelu: Super Pixel 4-in-1 2.4 m
Velikost clony: f/1.6
Stabilizace obrazu: OIS
Odpovídající ohnisková vzdálenost: 23 mm
Leica teleobjektiv
Rozlišení: 50 Mpx
Velikost clony: f/2.0
Odpovídající ohnisková vzdálenost: 60 mm
Leica širokoúhlý objektiv
Rozlišení: 12 Mpx
Velikost clony: f/2.2
Odpovídající ohnisková vzdálenost: 15 mm
FOV: 120°
Nahrávání zadní kamery
8K: 30 fps, 24 fps
4K: 60 fps, 30 fps, 24 fps
1080p: 60 fps, 30 fps
720p: 30 fps
Nahrávání zpomaleného videa
1080p: 960 fps, 240 fps, 120 fps
720p: 960 fps, 240 fps, 120 fps
Přední fotoaparát 32 MP in-displej
Rozlišení: 32 Mpx
Velikost clony: f/2.0
FOV: 80.8°
Nahrávání přední kamery
4K: 30 fps
1080p: 60 fps, 30 fps
720p: 30 fps
Baterie
Kapacita: 5000 mAh
Nabíjení: 120 W HyperCharge
Bezdrátové nabíjení: 50 W HyperCharge
USB: Typ-C
Konektivita
Wi-Fi: 7
Bluetooth: 5.4
USB: Typ-C
NFC: Ano
Dual SIM: Nano SIM + Nano SIM, Nano SIM + eSIM nebo eSIM + eSIM
4G / LTE: Ano
5G: Ano
GPS: Ano
Audio
Stereo zvuk: Ano
Podpora: Hi-Res & Hi-Res Audio wireless certification, Dolby Atmos®
Video
Podpora: HDR10, HDR 10+ a Dolby Vision
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Xiaomi 14 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6941812789407 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2024 |
| Part Number: | 57363 |
| Modelový rad: | Xiaomi 14T Pro |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Predný fotoaparát: | 32.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.70 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 HZ |
| Svietivosť displeja: | 4000 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Rozlíšenie displeja px: | 2712 × 1220 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 3.40 GHZ |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Gyro senzor, OTG, Akcelerometer, Čítačka odtlačkov prstov/Face ID |
| Operačný systém: | Android 14 |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Slot na kartu: | Nie |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Komunikácia: | 3G, 5G, NFC, GPS, Bluetooth |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 120 W |
| Výška: | 16.04 CM |
| Šírka: | 7.51 CM |
| Hĺbka: | 0.84 CM |
| Hmotnosť: | 209 G |
| Farba: | čierna |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
