Xiaomi 12 Lite 8GB/128GB Black
Kód: MBL0109671
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi 12 Lite
Xiaomi 12 Lite je všestranný smartphone, který přináší kvalitní displej bez kompromisů. Zařízení je vybaveno 6,55” AMOLED displejem, který vám padne do oka jako první, následně vás uchvátí stereo reproduktory s technologií Dolby Atmos, které poskytují jedinečný stereofonní zážitek.
Plynulý chod s dlouhou výdrží baterie
Xiaomi 12 Lite je vybaven osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 778G, který spolu s 8 GB operační paměti zajistí rychlý chod zařízení. Pro ukládání uživatelských dat je k dispozici 128 GB úložiště. Smartphone má baterii s kapacitou 4300 mAh a podporu 67W rychlého nabíjení.

Fotoaparát pro profesionála
Hlavní zadní fotoaparát nabízí rozlišení 108 Mpx, se kterým zachytíte realistické a ostré fotografie ve dne i v noci. Pro širokoúhlé záběry máte k dispozici 8 Mpx objektiv, který vidí v úhlu až 120°. Přední fotoaparát nabízí 32 Mpx rozlišení, díky čemuž budou vaše selfie vždy zářivé a realistické. Navíc 2 Mpx makro snímač zvýrazní i ty nejmenší detaily na vaší snímce.

Vlastnosti
- 6.55" AMOLED displej s frekvencí 120 Hz
- 4300 mAh baterie poskytne vynikající výdrž
- Podpora rychlého nabíjení s příkonem 67 W
- Reproduktory Dolby Atmos pro pohlcující zvukový zážitek
Technické parametry
Operační systém
Android 12, MIUI 13
Odolnost
Corning Gorilla Glass 5
Displej
Typ: AMOLED
Úhlopříčka: 6,55”
Rozlišení: 2400x1080 px
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Procesor
Typ: Qualcomm Snapdragon 778G, 6 nm
Počet jader: 8
Frekvence: 2,4 GHz
GPU: Adreno 642L
Operační Paměť RAM: 8 GB
Uživatelská Paměť: 128 GB
Fotoaparát
Zadní hlavní: 108 Mpx, f/1.88, AF
Širokoúhlý: 8 Mpx, f/2.2, FOV 120°
Makro: 2 Mpx, f/2.4
Přední selfie: 32 Mpx, f/2.45
SIM
Typ SIM: nanoSIM
Počet SIM: 2
Podporované sítě
5G NR: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78
LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/32/66
LTE TDD: 38/40/41/42/48
WCDMA: 1/2/4/5/6/8/19
GSM: 2/3/5/8
Konektivita
Wi-Fi 802.11ax
Bluetooth 5.2
USB-C
NFC
Senzory
GPS / A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
Gyroskop
Akcelerometr
Elektronický kompas
Senzor přiblížení
Senzor okolního světla
Čtečka otisků prstů (v displeji)
IrDA (infračervený port)
Baterie
Kapacita: 4 300 mAh
- podpora rychlého nabíjení 67 W
Rozměry a hmotnost
Rozměry (V x Š x H): 159.3 × 73.7 × 7.29 mm
Hmotnost: 173 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Xiaomi 12 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6934177781155 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Modelová rada: | Xiaomi 12 Lite |
| Podľa použitia: | fotomobil |
| Vodeodolnosť: | nie |
| Operačný systém: | Android |
| Dotykový displej: | áno |
| Uhlopriečka rozsah: | 6,55” |
| Micro SD: | bez micro SD |
| Počet SIM: | 2x SIM |
| Podpora 5G: | áno |
| Zadný fotoaparát: | 108 Mpx, f/1.88, AF |
| Predný fotoaparát: | 8 Mpx, f/2.2, FOV 120° |
| Kapacita batérie: | 4 300 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie: | nie |
| Rýchle nabíjanie: | áno |
| Podpora NFC: | áno |
| Snímač odtlačkov prsta: | v displeji |
| Odomknutie tvárou: | áno |
| Farba: | čierna |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
