Vysávač Dyson V12 Detect Slim Absolute
Kód: DBL0171809
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 5025155131992 |
| Stav: | nový |
| Typ vysávača: | Tyčový |
| Part Number: | 485350-01 |
| Vyhotovenie: | Cyklónový |
| Typ povrchu: | Čalúnenie, Koberce, Všetky druhy podláh |
| Určenie: | Antibakteriálny, Pre alergikov |
| Typ upratovania: | Utieranie, Vysávanie |
| Typ napájania: | Aku |
| Typ batérie: | Li-Ion |
| Doba nabíjania: | 4,5 h |
| Doba chodu: | 60 min |
| Typ filtra: | HEPA H13 |
| Príkon: | 545 W |
| Hlučnosť: | 82 dB |
| Objem zbernej nádoby: | 0,35 l |
| Materiál zbernej nádoby: | Plast |
| Šírka: | 26 cm |
| Výška: | 125 cm |
| Hĺbka: | 26 cm |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Typ ovládania: | Na tele |
| Materiál trubice: | Kov |
| Farba: | Strieborná |
| Výbava a príslušenstvo:: | |
| Hubica: | Kombinovaná, Na vodu, Podlahová |
| Nabíjacia výbava: | Akumulátor |
| Kefy: | Na čalúnenie, Na podlahu/koberce, Na zvieracie chlpy, Turbokefa na zvieraciu srsť |
| Ďalšie príslušenstvo: | Držiak na stenu |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
