Ulefone Armor Mini 20 Pro Mecha Black
Kód: MBL0145392
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Ulefone Armor Mini 20 Pro

Mobilní telefon Ulefone Armor Mini 20 Pro
Mobilní telefon Ulefone Armor Mini 20 Pro je i přes své velmi kompaktní rozměry vybaven velkým 4,7" displejem s rozlišením 1 600 × 720 px, který poskytuje široké zorné pole. Ulefone Armor Mini 20 Pro se pohodlně vejde do dlaně i kapsy, i tak je nabitý moderními technologiemi. Úplně vás dostane velkokapacitní baterií s rychlým nabíjením a podporou OTG i zvýšenou odolností. Vhodný je pro dobrodruhy i pracovníky v terénu. Mobilní telefon Ulefone Armor Mini 20 Pro je navíc osazen špičkovými fotoaparáty, se kterými si všechny vaše zážitky uchováte.

Telefon odolný v každé situaci
Ulefone Armor Mini 20 Pro díky krytí IP68/IP69K vydrží ponořený v hloubce 2 m až po dobu 24 hodin. Také je odolný proti pádu z 2 metrů a pyšní se odolností vůči prachu, špíně a písku. Chytrý telefon vydrží i extrémně vysoké a nízké teploty.

4,7" HD+ displej
Displej dotykového telefonu Ulefone Armor Mini 20 Pro se pyšní rozlišením 1 600 × 720 a obnovovací frekvencí 90 Hz, odezva je rychlá a nezklame vás ani při hraní mobilních her. Obrazovka je navíc chráněna odolným sklem Corning Gorilla Glass Victus.

Ulefone Armor Mini 20 Pro s velkokapacitní baterií
Běžné baterie telefonů vydrží zhruba 1 den aktivního používání, což je pro náročné uživatele nepřijatelná hodnota. Dotykový mobil Ulefone Armor Mini 20 Pro je osazen akumulátorem s kapacitou 6 200 mAh, který s přehledem vystačí na několikadenní zábavu. V pohotovostním režimu zůstane telefon nabitý i 336 hodin, vydrží telefonování i 34 hodin v kuse, popřípadě je možné nepřetržitě přehrávat videa až 22 hodin. Nabíjení je rychlé díky 33 W drátovému napájecímu výkonu či 15 W bezdrátovému napájení. Úctyhodnou kapacitu baterie je však možné využít i na jiná zařízení. Propojte je spolu a udělejte z odolného telefonu Ulefone Armor Mini 20 Pro powerbanku.

Mobilní telefon Ulefone Armor Mini 20 Pro s osmijádrovým procesorem
Mobilní telefon Ulefone Armor Mini 20 Pro je vybaven 6 nm procesorem s osmi jádry taktovanými až na 2,4 GHz. Vysoký výkon je proto zajištěn i při hraní graficky náročných her, stejně jako nižší spotřeba energie.

Mobil Blackview s až 16 GB RAM a 256 GB ROM
Ulefone Armor Mini 20 Pro se dodává s 8 GB RAM pamětí, pokročilá technologie RAM Expansion vám ji umožní jednoduchým kliknutím rozšířit až na 16 GB, užijte si plynulost systému bez sekání. Všechna data, hry i fotky uložíte na 256 GB ROM paměť. Samozřejmostí je možnost využití 2 TB TF karty na rozšíření vašeho úložiště.

Mobilní telefon s operačním systémem Android 14
Chytrý telefon Ulefone Armor Mini 20 Pro běží na operačním systému Android 14. Plouvoucí okna, rychlejší a plynulejší animace snímků obrazovky bez latence, inteligentní přednačítání často používaných aplikací nebo lepší kontrola nad přístupem aplikací k vašim datům.

Ulefone Armor Mini 20 Pro s množstvím dalších funkcí
Do Ulefone Armor Mini 20 Pro dostanete dvě SIM karty, abyste neustále zůstali v kontaktu se světem. Slot na TF kartu je samostatný. Nákupy jednoduše zaplatíte pomocí NFC technologie přímo ze smartphonu a pokud se ztratíte, cestu domů vám pomůže najít navigační systém (GPS, GLONASS, Beidou, Galileo). Smartphone je možné také využívat jako dálkový ovladač IR či FM rádio.

Chytrý telefon s prémiovými fotoaparáty
Odolný mobil UleFone Power Armor Mini 20 Pro je vybaven 50 Mpx zadní kamerou. Výsledné fotografie jsou díky tomu velmi detailní a plné reálných barev. Perfektní selfie v nevídané kvalitě pořídíte s 32 Mpx přední kamerou. Hlavním lákadlem je také možnost pořizovat fotografie pod vodní hladinou. Na noční vidění využívá vodotěsný mobil 64 MP nočního vidění. Žádný fotografický nápad pro vás nebude překážkou.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6975326663243 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | UF-AM20P/BK |
| Názov modelu: | Ulefone Armor Mini 20 Pro |
| Rok predstavenia: | 2024 |
| Konfigurácia SIM: | Dual SIM + pamäťová karta |
| Slot na pamäťovú kartu: | Áno |
| Funkcie: | Čítačka odtlačkov prstov na tele, OTG, Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Rýchle nabíjanie |
| Typ: | dotykový displej |
| Uhlopriečka displeja: | 4,7" (11,94 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | 1600 × 720 |
| Rozlíšenie displeja (štandard): | HD |
| Typ displeja: | IPS |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 90 Hz |
| Jemnosť displeja: | 373 PPI |
| Tvar výrezu v displeji: | Kruh |
| Odolnosť: | Odolný voči nárazom, Vodoodolný |
| Stupeň krytia: | IP68, IP69K |
| Odolnosť voči pádom z max. výšky: | 10 m |
| Výška: | 133,5 mm |
| Šírka: | 63,3 mm |
| Hĺbka: | 24,9 mm |
| Hmotnosť: | 301 g |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 2 × |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 1 × |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Svetelnosť zadného fotoaparátu: | f/1,95 |
| Rozlíšenie nočného videnia: | 64 Mpx |
| Svetelnosť nočného videnia: | f/1,79 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 32 Mpx |
| Svetelnosť predného fotoaparátu: | f/2,45 |
| Podporované rozlíšenia a snímková frekvencia (FPS): | 1080p (Full HD) 30fps, 2160p (4K) 30fps, 720p (HD) 30fps |
| Funkcie fotoaparátu: | Automatické zaostrovanie, Nočný režim |
| Kapacita batérie: | 6 200 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 33 W |
| Max. výkon bezdrôtového nabíjania: | 15 W |
| Max. výkon reverzného nabíjania: | 5 W |
| Používateľsky vymeniteľná batéria: | Vstavaná batéria |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SDHC, Micro SDXC, MicroSD |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 2 048 GB |
| Označenie procesora: | MediaTek Dimensity 6300 |
| Počet jadier procesora: | 8 × |
| Frekvencia procesora: | 2,4 GHz (2 400 MHz) |
| Grafický akcelerátor: | Mali G57 MC2 |
| Bezdrôtové technológie: | Bluetooth, GLONASS, GPS, NFC, WiFi |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Dátové služby: | 5G, GSM/GPRS (2G), LTE (4G), UMTS/CDMA (3G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedľajšej SIM karty: | Nano SIM |
| Volanie cez internet: | VoLTE |
| Konektory: | Jack (3,5 mm), USB-C |
| Senzory: | Digitálny kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Senzor priblíženia (proximity), Svetelný senzor |
| 3,5 mm Jack: | Áno |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Fólia na displej (nalepená z výroby), Ochranné sklo |
| Verzia operačného systému: | Android 14 |
| Energetická trieda: | B |
| Adaptér v balení: | Bez adaptéra |
| Rozsah napájacieho výkonu: | 10 – 33 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
