Spacák Summer - GymBeam
Kód: GYM104701
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Spacák Summer je lehký mumiový model s vodoodpudivým povrchem a výplní z polyesterového vlákna, ideální na teplé letní noci pod širým nebem či ve stanu
Spacák Summer je praktický spací pytel na léto, který se stane vaším oblíbeným parťákem na dovolenou. Má populární mumiový tvar, který je užší v části nohou a širší v oblasti ramen. Kopíruje tak tvar těla a poskytuje nejlepší tepelné pohodlí, jelikož má minimum prostoru navíc. Jeho teplotní limity jsou na úrovni 15 °C (komfortní), 11 °C (limitní) a 1 °C (extrémní). Vzhledem k tomu je ideální pro letní teplé noci. Skvěle se hodí na chatu, letní festivaly či přespání u moře nebo jezera.
Tento lehký spací pytel o nízké hmotnosti 850 g je vyroben z odolného polyesteru, který je potažen vodoodpudivou úpravou. Ochrání vás tak před vlhkostí například z ranní rosy. Výplň tvoří jemné polyesterové vlákno o hustotě 1x150 g/m², které vám dopřeje maximální komfort během letních nocí. Samozřejmostí je také zip a moderní design s logem GymBeam. Dá se poskládat do kompaktního vaku, díky čemuž je lehký, skladný a ideální na cesty. Stačí si vybrat příjemné místo a vyrazit napříč letním dobrodružstvím.

Spacák Summer a jeho výhody
- spací pytel na léto
- má mumiový tvar s kapucí
- váží pouhých 850 g
- je vhodný pro maximální délku postavy 190 cm
- teplotní limity 15 °C (komfortní), 11 °C (limitní) a 1 °C (extrémní)
- má výplň z polyesterového vlákna o hustotě 1x150 g/m²
- je příjemný na dotek
- má vodoodpudivou vrstvu
- poskytuje maximální komfort
- má moderní design s logem GymBeam
- dá se složit do kompaktního vaku
Materiál
Vrchní vrstva – 185T polyester, podšívka – 185T pongee
Vlastnosti
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Rozměr sbaleného spacáku | 38x16 cm |
| Hmotnost | 850 g |
| Maximální délka postavy | 190 cm |
| Komfortní teplota | 15° |
| Limitní teplota | 11° |
| Extrémní teplota | 1° |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Turistika |
|---|---|
| Hmotnosť netto: | 0.900000 |
| Materiál: | 100% nylon |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
