Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 825GB
Kód: MBL0172293
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 825GB

Konzole PlayStation 5 (Slim) nabízí velkolepé herní zážitky
Zdokonalená herní konzole PlayStation 5 Slim je konečně tady. Hlavní novinkou je upravený design, který vychází ze svého předchůdce, ale celkově je konzole menší. Nabízí 825 GB SSD. Samozřejmě si i nadále vychutnáte herní zážitky až ve 4K rozlišení při 120 FPS. Za většinou hardwarové výbavy konzole PlayStation 5 (Slim) totiž stojí společnost AMD se svým 8jádrovým procesorem architektury Zen 2 a grafickým čipem postaveným na platformě RDNA 2 s podporou Ray Tracingu.

Klíčové vlastnosti herní konzole PlayStation 5 (Slim) Digital Edition
- Výkonná herní konzole s podporou 4K, 120 FPS a s 825 GB SSD diskem
- O 30 % menší fyzické rozměry a přibližně o 20 % menší hmotnost oproti PS5
- O perfektní výkon se postará osmijádrový procesor AMD Zen 2 a grafika AMD RDNA 2
- Podpora vizuálně přitažlivé technologie Ray Tracing
- Externí mechaniku Blu-Ray lze dokoupit
- Vertikální stojan není součástí balení, prodává se samostatně
Kvalitní originální příslušenství
Vychutnejte si hlubší herní zážitek s podporou hmatové odezvy, adaptivních spouští a technologie 3D zvuku a kvalitního obrazu. Získejte oficiální doplňky na herní konzoli PlayStation 5 (Slim) a využijte herní zážitek naplno.

Obrovský katalog her
Kochajte se neuvěřitelnou grafikou a vychutnejte si nové funkce konzole PlayStation 5 (Slim). Stejně tak si můžete zahrát více než 4 000 her na systém PS4.

Blesková rychlost úložiště
Díky skvělému hardwaru od AMD a 825 GB jednotce SSD si vychutnáte nejen bleskové načítání obsahu, ale i vizuální krásu až ve 4K rozlišení.

Brýle pro virtuální realitu PlayStation VR2
Ponořte se do světa skutečné virtuální reality, kterou prožijete jedině díky herní konzoli PlayStation VR2. Okuste zcela novou generaci VR s dokonalým vizuálním zpracováním ve 4K HDR. Ocitnete se přímo v centru dění, objevujte nové světy a vžijte se přímo do neskutečných herních prostředí.

Herní ovladač DualSense
Herní ovladač DualSense se může pochlubit haptickou odezvou, která se postará o mnohem intenzivnější herní zážitek. A jak funguje? Například při soutěžních hrách poskytuje věrný odpor při řízení auta (při projíždění různých překážek apod.). Konstruktéři společnosti Sony také změnili úhel adaptivních triggerů a drobným změnám neunikly ani oblasti rukojetí. Nabíjení má na starosti rozhraní USB-C.

Prémiový 3D zvuk
Nechte se zcela obklopit zvukem, který dokáže evokovat pocit, jakoby se ozýval ze všech stran. Pokud hra podporuje technologii Tempest 3D AudioTech, vaše okolí ve sluchátkách nebo reproduktorech televizoru zcela ožije. Pro ještě lepší zážitek doporučujeme vyzkoušet originální sluchátka Sony Pulse 3D, jako samostatně prodávané příslušenství.

Herní konzole poskytuje multimediální zábavu
Oblast médií v rozhraní herní konzole PlayStation 5 (Slim) přináší na jednom místě výběr bezplatných a placených vysílacích služeb. Stejně tak umožňuje najít a pustit si nejnovější epizody, filmy a doporučené seriály stisknutím jediného tlačítka.

Členství PlayStation Plus
Objevte své budoucí dobrodružství díky stovkám současných i klasických her, časově omezeným zkušebním verzím, možnostem online hraní pro více hráčů, exkluzivním slevám pro členy a dalším výhodám – vyberte si ze tří možností členství.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | PS5 Digital Edition |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0711719020837 |
| Stav: | nový |
| Platforma: | PlayStation 5 |
| Typ konzoly: | K TV |
| Podpora vysokého rozlíšenia: | Natívne 4K |
| Veľkosť úložiska: | 825 GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Typ mechaniky/slotu: | Bez mechaniky |
| Pripojenie: | 3,5 mm Jack (na ovládači), HDMI out, LAN (Ethernet) , USB-A, USB-C, USB-C (na ovládači) |
| Lokalizované menu: | CZ, DE, EN, ES, FR, HU, IT |
| Verzia: | PS5 |
| Farba: | Biela |
| Obsah balenia: | Herný ovládač 1 ks, Kábel HDMI, Kábel USB, Konzola, Napájací kábel |
| Variant balenia: | Základný |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 358 mm |
| Hĺbka: | 216 mm |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Veľkosť operačnej pamäte RAM: | 16 GB |
| Typ pamäte: | GDDR6 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Sony Belgium, bijkantoor van Sony Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Da Vincilaan 7-D1, 1930 Zaventem, Belgicko, +32 (0)2 706 43 11, https://www.sony.com |
