Samsung The Freestyle 2. generácia - prenosný projektor LFF3C (2023)
Kód: MBL0172506
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung The Freestyle 2. generace - přenosný projektor LFF3C (2023)

Neochvějný design s pevným stojánkem
Užívejte si perfektně vyvážený obraz při společných filmových večerech i odpočinkovém sledování kultovních seriálů. Svůj projektor Samsung The Freestyle si jednoduše postavíte přesně tam, kam chcete svůj oblíbený obsah promítat a díky praktickému stojánku budete mít jistotu, že obraz během sledování nic nerozhodí.

Prémiový 360° zvuk
Věděli jste o tom, že už nebudete potřebovat žádné další audio? Vychutnejte si jasný a čistý zvuk vestavěného 360stupňového reproduktoru s výkonem 5 W, který ze všech směrů prostorově oživí vaše oblíbené filmy, seriály i hudbu.

Vaše centrum zábavy
Vše na jednom místě – dostaňte se rychleji ke všem svým oblíbeným položkám a streamování svého obsahu prostřednictvím aplikace Smart TV.

Projektor The Freestyle jako perfektní společník na cestách
Největší výhody The Freestyle jsou jeho malé rozměry, praktické přenášení a nízká hmotnost. Bez problémů se vejde do kufru, batohu nebo auta, takže pokud patříte mezi cestovatele, projektor The Freestyle se stane vaším nerozlučným přítelem.

Nabíjejte projektor Samsung i ze zásoby
Udělejte si letní kino kdekoli si budete přát s možností připojit projektor Samsung k externí baterii. Postačí vám k tomu kabel USB-C a baterie, která podporuje USB-PD a výstup 50 W/20 V nebo vyšší. Poté už vám stačí jen vybrat oblíbený film a zábava může začít.

Automatická korekce
Deformovaný a rozmazaný obraz? Bez starostí. S praktickou funkcí Auto Keystone se pokřivený obraz automaticky vyrovná na klasický obdélník. Řešení Auto Focus později během několika sekund plně zaostří promítaný obsah, díky čemuž získáte nevídaný filmový zážitek.

Jedinečný obraz
Hollywoodské trháky, domácí videa i sportovní přenosy si zaslouží velkolepý obraz! S dechberoucí úhlopříčkou od 30 do 100 palců vám už nic neunikne. Nechte se do děje vtáhnout ještě více.

Výkon hodný filmového plátna
Dynamické barvy, vysoký kontrast a křišťálově čistý obraz jsou nepřekonatelnou kombinací pro vaše skvělé audiovizuální zážitky. Kompatibilitou se standardy, jako jsou 1080p Full HD, PurColor a HDR posouvá sledování na úplně novou úroveň.

Dataprojektor The Freestyle propojíte s TV
TV vysílání můžete sledovat bez ohledu na to, zda je obrazovka vašeho televizoru právě zapnutá nebo vypnutá. Synchronizujte dataprojektor The Freestyle se svým Samsung TV a užijte si bezdrátové vysílání přes inteligentní zařízení.

Smartfón jako promítačka?
Zbavte se zapletených kabelů a zrcadlete obsah z jediného místa. Promítačka The Freestyle se dá ovládat jednoduchou bezdrátovou projekcí přímo přes váš smartfón. Pro uživatele mobilních zařízení s operačním systémem Android a iOS poslouží aplikace SmartThings, zatímco zařízení z rodiny Apple mohou využít služby funkce AirPlay 2.

Video projektor The Freestyle navodí tu správnou atmosféru
S režimem Ambient vytvoříte čarovnou atmosféru u vás doma. Posezení u vína, večeři nebo neplánovanou oslavu okamžitě změní na speciální příležitost. Video projektor The Freestyle nabízí vše, od jemného osvětlení přes prezentaci vlastních fotografií a obrázků až po vizuální efekty k puštěné hudbě. Stačí si jen vybrat.

Dvakrát více zábavy s dvěma projektory
Užijte si větší a sytější obraz díky kombinaci dvou projektorů The Freestyle. Spárováním obou zařízení prohloubíte intenzitu zážitku ze sledování díky vyššímu rozlišení obrazu.

Jednoduché přenášení
Užívejte si až 3 hodiny nepřerušovaného sledování i bez připojení k síti díky kompaktní baterii. Tu stačí jednoduše připojit k projektoru pomocí USB-C a můžete se vrhnout do vln filmové zábavy na chatě i venku.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Projektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806094951776 |
| Stav: | nový |
| 3D/AR: | 3D model + AR model v Android aplikácii, 3D model + AR model v iOS aplikácii |
| Natívne rozlíšenie: | 1920×1080 px |
| Pomer strán: | 16 : 9 |
| Technológia: | DLP |
| Napájanie: | Akumulátorové (vstavaná batéria) |
| Zdroj svetla: | LED |
| Svietivosť: | 230 ANSI lm (184 ISO lm) |
| Svetelné podmienky: | Zatemnené priestory – do 2000 lm |
| Životnosť: | 30 000 h |
| Príkon: | 50 W |
| Typ projekčnej vzdialenosti: | Short Throw – krátka |
| Minimálna projekčná vzdialenosť: | 0,8 m |
| Maximálna projekčná vzdialenosť: | 2,65 m |
| Minimálna uhlopriečka obrazu: | 76,2 cm (30 ") |
| Maximálna uhlopriečka obrazu: | 254 cm (100 ") |
| Bezdrôtové pripojenie/zrkadlenie: | Bluetooth, WiFi |
| Vstupy a výstupy: | USB-C |
| Operačný systém: | Tizen |
| Umiestnenie: | Na stenu, Voľne stojací |
| Funkcie obrazu/projekcie: | HDR, Obraz v obraze (PiP) |
| Ovládanie: | Diaľkové |
| Vlastnosti: | Prehrávač multimédií, Reproduktory, Smart, Zrkadlenie |
| Globálne aplikácie: | Amazon Prime Video, NETFLIX, YouTube |
| Šírka: | 24,3 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Hĺbka: | 13,7 cm |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Súčasť balenia: | Diaľkové ovládanie, Napájací kábel |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
