Samsung Galaxy Z Flip5 SM-F731B 8GB/256GB Mint
Kód: MBL0110399
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Z Flip 5
Mění pravidla hry ve vyhledávání
Zaujal vás exotický dezert na profilu vašeho oblíbeného influencera a chcete vědět, co má na stole? Nebo vás upoutala obálka knihy, ale nevíte rozluštit její název? Představujeme Circle to Search – převratný nástroj, který mění způsob vyhledávání. Jednoduše zakroužkujte cokoliv na obrazovce telefonu a okamžitě se vám zobrazí výsledky vyhledávání Google. Nejde jen o efektivitu, ale o okamžitý přístup ke všemu, co vás zaujme. Kromě toho vám kompatibilita s fotoaparátem umožní hlouběji prozkoumat i svět kolem vás, díky čemuž už tedy nemusíte ručně vyhledávat webové stránky.

Začněte pozdravem: Ciao! Bonjour! Salut!
Rádi cestujete, ale máte problém se dorozumět? Překonejte jazykové bariéry s prémiovou Galaxy AI. Ať už chatujete nebo telefonujete, inovativní nástroj Live Translate vám umožní bez námahy prolomit jazykové rozdíly v reálném čase, takže můžete přirozeně konverzovat v cizím jazyce. Začněte komunikovat a sledujte, jak se váš zvolený jazyk okamžitě transformuje do jazyka vašeho posluchače. Uvedená funkce zatím není podporována ve slovenském jazyce.

Úprava jako od profesionála
Upravujte své fotografie pomocí aplikace Photo Assist, čímž se zbavíte potřeby specializovaného softwaru. Využijte sílu Galaxy AI k bezproblémovému odstranění nežádoucích prvků nebo vyplnění prázdných míst na snímcích. Překáží vám náhodný objekt v pozadí? Žádný problém. Všechny tyto nástroje na úpravu máte nyní pohodlně na dosah ruky, což vám usnadní editaci všech vašich záběrů.

Elegance čistých tvarů
Vývojáři společnosti Samsung vložili své srdce do každého detailu a vytvořili špičkové zařízení, které se snadno vejde do malé kabelky nebo kapsy džínů. Pozdravte prémiový Galaxy Z Flip5, který je vybaven zesíleným pantem a zvýšenou odolností.

Přivítejte 3,4” Flex Window
Odpovídejte na zprávy pomocí klávesnice QWERTY, vyřizujte hovory, kontrolujte předpověď počasí či dokonce rovnou plaťte – to vše v přehledném a dostatečně velkém Flex Window. To nyní obsahuje mnohem širší výběr ciferníků a křížových gest, které znáte z celého ekosystému Galaxy.

Focení bez rukou
Ponořte se do světa fotografie s jedinečným komfortem se zdokonaleným režimem Flex. Fotografujte a nahrávejte videa na dosah ruky. Už se nemusíte trápit s více kroky – jednoduše nakloňte fotoaparát do správného úhlu a snímejte.

Zvládne každé počasí
Bez ohledu na výzvy, kterým denně čelíte, smartphone zůstává pevný a odolný vůči jakýmkoli vlivům počasí. Díky zdokonalenému hliníkovému rámu Armor Aluminum se nebojí vody ani vlhkosti. Je čas objevovat bez hranic a utíkat za svými sny – odolnost je totiž na vaší straně.

Zatím nejvýkonnější procesor
Nová mobilní platforma Snapdragon® 8 Gen 2 for Galaxy posune vaše zážitky na úplně novou úroveň. Zažijte plynulejší grafiku, rychlejší umělou inteligenci a vylepšený výkon baterie.

Celodenní výdrž baterie
Baterie s kapacitou 3 700 mAh je ještě efektivnější a dokáže tak prodloužit čas, který trávíte sledováním filmů nebo hraním her až do pozdní noci. A když budete potřebovat extra porci energie, stačí zapnout režim nízké spotřeby a můžete vesele pokračovat v zábavě.

Odstartujte svou fitness éru
Spojte sílu Galaxy Z Flip5 se zařízením série Galaxy Watch6 a zjistěte více o vašich tréninkových výkonech. Sledujte, jak se každý den zlepšujete a zaznamenejte své pokroky na selfies. A díky hodinkám budete vždy vědět, kde jste svůj telefon naposledy položili, takže se můžete vydat kamkoli.

Zrcadlí vaši osobnost
Mějte Flex Window naprosto pod kontrolou. Přizpůsobte si zařízení pomocí množství widgetů, video tapet, ciferníků, stylů a dalších prvků tak, aby byl váš Galaxy jedinečný.

I bez otevření telefonu
Spusťte fotoaparát pomocí ikony ve Flex Window a zachyťte každý důležitý okamžik. Fotografujte, upravujte nastavení a pořizujte další snímky bez toho, abyste vůbec museli otevírat telefon.

Technické parametry
Operační systém
Android 13
Odolnost
Voděodolnost: IPX8 (1.5 m & 30 min)
Displej
Vnitřní displej
Úhlopříčka: 6,7"
Typ: Dynamic Amoled, 2X Infinity Flex Displej
Rozlišení: 2640x1080 px (425 PPI)
Obnovovací frekvence: 120Hz (1-120Hz)
Vnější displej
Úhlopříčka: 3.4"
Typ: Super Amoled
Rozlišení: 480x720 px
Obnovovací frekvence: 60Hz
Procesor
Typ: Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 (4nm)
Počet jader: 8
Frekvence: 3,19 GHz
GPU: Adreno 740
Operační Paměť RAM: 8 GB
Uživatelská Paměť: 256 GB
Fotoaparát
Zadní fotoaparát: 12 Mpx, f/1.8, PDAF, OIS
Širokoúhlý fotoaparát: 12 Mpx, f/2.2, PDAF, OIS, 123°
Přední: 10 Mpx, f/2.4
Audio
Stereo reproduktory
AKG
Podporované sítě
5G
LTE: 800, 900, 1800, 2100, 2600 MHz
3G: 850, 900, 1900, 2100 MHz
GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
SIM
Podpora: 1x nano SIM + 1x e-SIM
Konektivita
Wi-Fi 6E
Bluetooth v5.3
USB-C
NFC
Senzory
GPS
Gyroskop
Barometr
Akcelerometr
Digitální kompas
Magnetický senzor
Senzor přiblížení (proximity)
Snímač otisků prstů na boku
Baterie
Kapacita: 3 700 mAh
- super rychlé nabíjení 25W
- bezdrátové nabíjení
Rozměry a hmotnost
Rozměry: 165 x 72 x 6,9 mm (otevřený)
Rozměry: 85 x 72 x 15,1 mm (zavřený)
Hmotnost: 187 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Z Flip5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806095012810 |
| Barva: | zelená |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | SM-F731BLGGEUE |
| Modelový rad: | Galaxy Z Flip5 |
| Predný fotoaparát: | 10.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 12.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.70 " |
| Rozlíšenie displeja px: | 2640 × 1080 |
| Špeciálne vlastnosti: | Touch ID |
| Slot na kartu: | Nie |
| Funkcie: | Bezdrôtové nabíjanie |
| Komunikácia: | Wi-Fi |
| Výška: | 16.51 CM |
| Šírka: | 7.19 CM |
| Hĺbka: | 0.69 CM |
| Hmotnosť: | 187 G |
| Farba: | Zelená |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
