Samsung Galaxy Watch7 44mm SM-L310 Silver
Kód: MBL0135220
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Watch7 44mm
Vynikněte díky elegantnímu designu
Pozvedněte svůj styl se zařízením Galaxy Watch7. Elegantní design a barevné prošívané části dodají vašemu zápěstí nádech estetiky, zatímco vlnky na řemínku se postarají o vaše pohodlí, když přijde čas na trénink. Chytré hodinky Watch jsou k dispozici v malé a velké velikosti se třemi barevnými možnostmi: Green, Silver a Cream.

Nejvýkonnější procesor pro chytré hodinky
Nový 3nm procesor vám poskytne skvělý výkon po celý den. Bleskurychle přepněte z předpovědi počasí na statistiky o své sportovní aktivitě. Navíc optimalizuje výdrž baterie pro dlouhotrvající výkon, díky čemuž s vámi zařízení Galaxy Watch7 udrží krok.

Vylepšený senzor BioActive. Vyšší úroveň přesnosti
Buďte na své cestě za zdravím o krok napřed s naším nejpokročilejším zdravotním senzorem v zařízení Galaxy Watch. Nový snímač BioActive s 13 LED diodami s vysokou přesností sleduje váš srdeční tep, spánkový režim a další údaje.

Dvoupásmové GPS. Váš průvodce betonovou džunglí
Najděte cestu s lehkostí díky našemu nejpřesnějšímu systému GPS, jaký byl kdy v zařízení Galaxy Watch použit. Dvoupásmové GPS využívá dvě pásma satelitního signálu (L1+L5), čímž zajišťuje přesné a konzistentní lokalizování i v hustě obydlených částech města.

Zefektivněte svůj trénink pomocí pokročilého sledování kondice
Pozvedněte své cvičení na zcela novou úroveň s Galaxy Watch7. Vytvořte si dokonalý tréninkový plán s rozcvičkou a pauzami mezi jednotlivými sériemi, nebo překonávejte své dosavadní rekordy a motivujte se k další práci. Svůj trénink můžete snadno sledovat i ve vodě díky režimu Water Lock.

Získejte odznak a zůstaňte motivováni
Za dosažení osobního rekordu či vyzkoušení nového tréninku získáte odznaky, které vás budou motivovat k další práci a postupu na vaší fitness cestě.

Udržujte zdraví svého srdce pod kontrolou
S balíčkem na monitorování srdce můžete být klidnější. PPG senzor zabudovaný do hodinek Galaxy Watch7 pečlivě sleduje vaši tepovou a srdeční frekvenci.

Stravujte se zdravěji a zažijte rozdíl
Zdravá a pestrá strava je základ, ale víte, jak na to? S indexem AGE (Advance Glycation End) zjistíte stav svého metabolismu, který ovlivňuje váš životní styl a dieta. Galaxy Watch7 změří váš osobní AGE index během spánku a přímo na vašem zápěstí vám ukáží výsledky. Snadno tak upravíte svůj jídelníček a návyky pro zdravější a spokojenější život.

Slaďte svou cestu ke zdraví
Získejte přístup ke komplexním informacím o svém zdraví či celkové pohodě a spravujte je prostřednictvím aplikace Samsung Health v zařízeních Samsung Galaxy. Integrujte podrobné informace a usilujte o dosažení svých wellness cílů.

Užívejte si bezproblémové používání smartphonu se systémem Android
Poznejte nový způsob práce i zábavy s nositelnými zařízeními přímo ve svém smartphonu se systémem Android. Chytré hodinky Galaxy Watch nebo sluchátka Buds jednoduše spárujete se svým současným telefonem – stačí si stáhnout aplikace Galaxy Wearable a Samsung Health na Google Play a můžete ihned začít. Vyzkoušejte různé typy ciferníků a přizpůsobte si funkce přesně podle svých představ.

Detekce pádu na vás dává pozor
Pokud náhodou zakopnete, zařízení Galaxy Watch7 vám pomocí funkce detekce pádu pomůže. Ať už jste spadli během cvičení nebo spánku, hodinky pád rozpoznají a zeptají se vás, zda potřebujete pomoc. V případě nouzových situací pětinásobným stisknutím tlačítka Domů jednoduše odešlete SOS záchranné službě.

Vyberte si správný řemínek pro jakoukoli příležitost
Připněte si náramek, který je speciálně navržen pro vaši oblíbenou aktivitu – od plavání, spánku, běhu a dalších – a poté si jej přizpůsobte podle sebe výběrem z našich různých barevných možností. Řemínky si můžete vyměnit jednoduchým kliknutím. Přizpůsobte si řemínek a ciferník hodinek tak, aby odpovídaly vašemu stylu.

Technické parametry
Síť
LTE
e-SIM
Operační systém
WearOS by Samsung
Odolnost
5ATM+IP68 / MIL-STD-810H
Konektivita
ANT+: Ne
Lokalizační služby: Dual GPS, Glonass
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4+5 GHz
NFC: Ano
Verze Bluetooth: Bluetooth v5.3, A2DP, LE
Displej
Technologie (hlavní displej): Super AMOLED, 327 PPI
Velikost (hlavní displej): 1,47"
Rozlišení (hlavní displej): 480 x 480
Barevná hloubka (hlavní displej): 16 milionů barev
Procesor
Procesor: Exynos W1000 (5 core, 3 nm)
Typ CPU: Dvoujádrový
Paměť
Velikost paměti RAM (GB): 2
Vnitřní paměť (GB): 32
Externí paměť: Není k dispozici
Senzory
Akcelerometr, barometr, gyroskop, snímač srdečního tepu, světelný senzor, EKG a krevní tlak, Okysličení krve, BIA
Baterie
Kapacita baterie: 425 mAh
Vyměnitelná baterie: Ne
Audio a video
Audio formáty: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB
Služby a aplikace
Typ notifikací: TTS, vibrace
Fyzické rozměry
Rozměry (V x Š x H): 44.4 x 44.4 x 9.7 mm
Hmotnost (g): 33,8g
Materiál: Hliník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy Watch7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806095660684 |
| Barva: | stříbrné |
| Kompatibilní OS: | Android |
| Operační systém: | Wear OS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Part Number: | SM-L315FZSAEUE |
| Modelový rad: | Galaxy Watch7 |
| Určenie: | Unisex |
| Operačná pamäť: | 2 GB |
| Interná pamäť: | 32 GB |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Veľkosť puzdra: | 44 MM |
| Veľkosť displeja: | 1.5 " |
| Kapacita batérie: | 425 mAh |
| Obvod zápästia: | M/L |
| Materiál remienka: | Silikón |
| Senzory a hardware: | Bezdrôtové nabíjanie, Barometer, Kompas, Gyroskop, Akcelerometer, Mikrofón |
| Zdravotné funkcie: | Pripomenutie pohybu, Meranie krvného tlaku, Meranie úrovne stresu, Sledovanie menštruačného cyklu, Monitoring spánku |
| Smart funkcie: | Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Hľadanie telefónu, Prehrávač hudby v hodinkách, Always On Display |
| NFC platby: | Google Pay |
| Stupeň krytia (IP): | IP68 |
| Materiál tela: | Hliník |
| Hmotnosť: | 34 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
