Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm SM-R960 Black
Kód: MBL0111093
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm SM-R960
Hodinky Samsung Galaxy Watch 6 Classic spojují klasickou eleganci s oblíbenou otočnou lunetou

Chytré hodinky nabízejí větší prostor bez kompromisů
Využijte s hodinkami Galaxy Watch 6 Classic větší prostor pro každé kliknutí bez kompromisů. O 20 % větší displej a o 15 % menší rámeček nabízejí velkou plochu pro prsty a zajistí, aby se chytré hodinky na zápěstí dokonale vyjímaly. Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 6 Classic se tak budou moci stát houževnatým společníkem, kterého nárazy ani voda nerozhází – a to díky odolnému safírovému sklíčku vyrobenému se stupněm krytí IP68.

Vyrazte s chytrými hodinkami Samsung Galaxy Watch 6 Classic z práce rovnou do posilovny
Změňte svůj styl jednoduše, na jedno cvaknutí díky intuitivnímu systému výměny řemínků. Z designových hodinek Samsung Galaxy Watch 6 Classic, s kterými snadno zorganizujete schůzky, se v okamžiku stane osobní trenér, který se postará o maximální sportovní výkon.

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 6 Classic vás podpoří nevšedním výkonem
Získejte okamžitě aplikace s procesorem, jehož výpočetní síla byla oproti předchůdcům posílena o 18 %. S platformou chytrých hodinek Galaxy Watch 6 Classic stihnete každou minutu více, přičemž okamžitě zareagují na každý příkaz. Chytré hodinky Samsung Galaxy mají perfektní výkon, který ve spojení s nevšedním otočným rámečkem ihned zaujme a dá náskok v jakékoli situaci.

Dotykové hodinky Galaxy Watch 6 nabijete v rekordním čase
Za 30 minut až 45 % kapacita baterie – se super rychlým nabíjením máte dotykové hodinky Samsung Galaxy Watch 6 Classic ihned k dispozici, a jsou připraveny zaznamenat vaše úspěchy při sportu a skvěle vás zabavit v momentech zaslouženého odpočinku. S výdrží baterie až 40 hodin hodinky smartwatch Galaxy Watch 6 Classic z ruky přes den jednoduše nesundáte.

Vyfoťte se přímo v akci
Otevřete se nové dimenzi fotografování propojením chytrých hodinek s mobilem Galaxy Z Fold 5 a dalšími chytrými telefony Galaxy. V režimu Flex se těšte na krásnější záběry díky funkci dálkové spouště, s kterou získáte perfektní vylepšené fotografie a videa jediným stiskem na zápěstí. Na větším displeji telefonu naopak využijete pohled na hodinky s přesně nasbíranými informacemi o zdraví.

Svěžejší rána s vylepšenou analýzou spánku
Nahlédněte do zákulisí odpočinku přes ještě hlubší analýzu spánku. Statistiky z chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 6 Classic snadno převedete s aplikací Sleep Coaching do praxe a vy si tak ihned začnete utvářet zdravé návyky, zvyšující kvalitu spánku. Čerství a odpočatí se budete cítit i díky jednoduchému přepnutí do spánkového režimu, který změní zelené světlo diody LED snímající tep na neviditelné infračervené, sníží jas a vypne upozornění. Látkový řemínek podtrhne pocit absolutního pohodlí a zajistí, abyste s chytrými hodinkami Galaxy Watch 6 Classic využili mimořádně klidný a ničím nerušený odpočinek.

Fitness hodinky dopřejí přehled bez počítání
Fitness hodinky Samsung Galaxy Watch 6 Classic postráží cyklus díky funkci Cycle Tracking společnosti Natural Cycles, která zpracovává data teploty pokožky měřené během spánku. Díky tomu dokáží přesně předpovědět, kdy se blíží začátek menstruace a dalších cyklů, takže si spolehlivě naplánujete a bezstarostně využijete každý den.

Chytré hodinky s EKG Samsung Galaxy Watch 6 Classic – budete mít srdce jako na dlani
Žijte v rytmu srdce díky vestavěnému snímači PPG, který pravidelně měří srdeční frekvenci a dohlíží na zdraví. Kdykoli bude tep příliš vysoký nebo nízký, zašlou chytré hodinky s EKG Galaxy Watch 6 Classic upozornění a dají vám možnost včas zareagovat. Upozornění dostanete i při zaznamenání nepravidelného srdečního rytmu spolu s doporučením vyšetření EKG. Soustřeďte se v klidu na den s jistotou, že s hodinkami Samsung Galaxy Watch 6 Classic máte tělo vždy pod úplnou kontrolou.

Hodinky na cvičení Samsung Galaxy Watch 6 Classic nabízejí výzvy přímo pro tělo
Získejte personalizovaný přehled o kondici a ideálním srdečním rytmu nebo si nastavte vlastní cíle pro nejefektivnější trénink. Při sportu jasně uvidíte, jak jste na tom se spalováním tuků, při kardio nebo vysokointenzivním tréninku. Hodinky na cvičení Samsung Galaxy Watch 6 Classic také řeknou, kdy budete mimo svou ideální zónu HR, takže své úsilí vždy přizpůsobíte tak, aby ani kapka potu nepřišla nazmar.

Sledujte svůj růst ke špičkové kondici
S chytrými hodinkami Galaxy Watch 6 Classic máte vždy důvod k oslavám díky jasnému zaznamenávání vašeho pokroku a mimořádných úspěchů v tréninku. Na výběr máte 90 různých cvičení nebo si snadno vytvoříte vlastní cvičební program, takže přesně vidíte, jakou aktivitu denně vyvíjíte. Chytré hodinky na sport Samsung Galaxy Watch 6 Classic mají chytrou detekci pro vybrané tréninky. To usnadní život tím, že automaticky přejdou z režimu rozcvičky do plného sportovního výkonu, a to při běhu, chůzi a nově i jízdě na kole.

Hodinky Samsung s NFC dodají sebevědomí v každé situaci
Vylepšete si vzhled fitness hodinek do posledního detailu jedním z řemínků z rozšířené kolekce. Od komfortního až po elegantní – se správným řemínkem budou chytré hodinky Galaxy Watch 6 Classic s NFC na ruce pokaždé perfektně sedět a skvěle vypadat. Jednoduchou úpravou designu ciferníku ukážete svou osobitost a zároveň získáte rychlý přístup ke všem oblíbeným aplikacím.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy Watch6 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806095038841 |
| Barva: | černé |
| Kompatibilní OS: | Android |
| Operační systém: | Wear OS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Part Number: | SM-R960NZKAEUE |
| Názov modelu: | Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm (SM-R960) |
| Uhlopriečka displeja: | 1,47" |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Tvar ciferníka: | Okrúhly |
| Sklíčko: | Zafírové |
| Veľkosť puzdra: | 47 mm |
| Materiál puzdra: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Vodotesnosť: | 50 m (5 ATM) |
| Štandard odolnosti: | MIL-STD 810G |
| Spôsob ovládania: | Kombinované |
| Hmotnosť: | 59 g |
| Kapacita batérie: | 425 mAh |
| Max. výdrž batérie: | 40 h (1,67 d) |
| Bežná výdrž batérie: | 24 h (1 d) |
| Kapacita úložiska: | 16 GB |
| Stupeň krytia (IP): | IP68 |
| 3D/AR: | 3D model + AR model v Android aplikácii, 3D model + AR model v iOS aplikácii |
| Bezdrôtová technológia: | Bluetooth, GPS, NFC, WiFi |
| Typ NFC platby: | Google Pay |
| Senzory a hardvér: | Barometer, GLONASS, Gyroskop, Kompas, Oxymeter |
| Športové aktivity: | Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga, Plávanie |
| Funkcia merania športu: | Detekcia začatia aktivity, Krokomer, Tepová frekvencia, Tepové zóny, Výpočet kalórií, Vzdialenosť, Záznam trasy |
| Zdravotné funkcie: | EKG, Meranie saturácie kyslíka v krvi, Meranie úrovne stresu, Monitoring spánku, Sledovanie menštruačného cyklu |
| Smart funkcie: | Always On Display, Bezdrôtové nabíjanie, Detekcia pádu, Obchod s aplikáciami, Prehrávač hudby v hodinkách, SOS tlačidlo |
| Meranie pulzu hrudným pásom: | Nie |
| Sledovanie polohy a trasy: | Pomocou GPS v hodinkách |
| Hlasový asistent: | Bixby |
| Telefonovanie: | Z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth) |
| Notifikácie z telefónu: | E-mail, Kalendár, Messenger, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, Prichádzajúci hovor, SMS, Sociálne siete, WhatsApp |
| Správy: | Prednastavené odpovede na správy |
| Jazyk mobilnej aplikácie: | Angličtina, Čeština |
| Jazyk rozhrania: | Angličtina, Čeština |
| Angličtina, Čeština: | Čierna |
| Materiál remienka: | Umelá koža |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Typ zapojenia: | 20 mm Quick Release |
| Súčasť balenia: | Dobíjací kábel, Dobíjací kábel (USB-C) |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
