Samsung Galaxy Tab S11 Wi-Fi SM-X730 12GB/128GB Silver
Kód: MBL0166862
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Tab S11

Tenčí a lehčí. Přesně do ruky
Vyrazte na cesty s Galaxy Tab S11 – tablet, který spojuje supertenké a lehké provedení se špičkovými AI funkcemi. Prostorný displej a dotykové pero, které nemusíte nabíjet, jsou perfektními nástroji, kdykoli chcete popustit uzdu své fantazii. Důmyslně navržený design zajistí, že je tablet snadno přenosný, ať už se chystáte na dovolenou nebo ho používáte k učení.

Design dovedený k dokonalosti
Každá součást Galaxy Tab S11 prošla zeštíhlením, aby přinesla vysoký výkon v elegantním designu. Od vylepšeného zpracování fotoaparátu, odstranění slotu pro bezdrátové nabíjení až po ztenčený rámeček – každý centimetr je pečlivě navržen, aby hladce splynul a mohli jste si ještě více užít jeho výjimečné funkce. Vyberte si z barevných provedení Gray a Silver, které dotvářejí prémiový dojem.

Ukažte Gemini svět kolem sebe
Sdílejte obrazovku Galaxy Tab S11 s Gemini Live a okamžitě získejte potřebné informace. Stačí dlouze stisknout boční tlačítko a požádat Gemini Live o radu s tím, co se zobrazuje na displeji. Inteligentnímu asistentovi můžete dokonce klást otázky, vytvářet prompty a volně s ním konverzovat, aby vám pomohl najít odpovědi.

Od náčrtu k umění
Udělejte skicu svého nápadu a o zbytek se postará umělá inteligence. S AI kreslením se hrubý nákres za pár sekund změní na dokonalý obraz. Když je hotový, můžete ho vložit do poznámky v aplikaci Notes, abyste měli inspiraci pro své další výtvory. Rychle, jednoduše a plynule.

Profesionální texty za okamžik
Textový asistent v okamžiku vyladí vaše texty. Snadno vytvářejte koncepty, zprávy nebo upravte jakýkoli text tak, aby přesně odrážel požadovaný význam. Upravte styl a tón na pár kliknutí a vyjádřete své myšlenky způsobem, jaký nejlépe odráží váš styl. Poté hotovou verzi jednoduše přesuňte do jedné z podporovaných aplikací ve vašem pracovním prostředí.

Lehký na cestách. Silný v akci. To je Tablet Samsung Galaxy Tab S11
Od supertenkého rámečku až po vylepšený jas. Tablet Samsung Galaxy Tab S11 a jeho Dynamic AMOLED 2X displej s úhlopříčkou 11,0" přináší oproti svému předchůdci Galaxy Tab S9 podmanivější obraz a to i na slunci. Streamování videí i hraní her na špičkovém displeji vám umožní naplno prožít oblíbenou zábavu, ať už jste v pohodlí domova nebo právě cestujete.

Připravený na všechna dobrodružství
Galaxy Tab S11 má štíhlejší a lehčí design než předchozí model Galaxy Tab S9. Jeho elegantní profil se snadno drží, bez problému na něj najdete místo v tašce a kamkoli ho přenesete. Díky tomu můžete pracovat a tvořit kdykoli máte inspiraci.

Skvělý dojem i pod přímým světlem
Ponořte se do podmanivé obrazovky se ztenčeným rámečkem a vylepšeným jasem. Galaxy Tab S11 nabízí perfektní dojem díky masivnímu displeji, který vykresluje dokonalou grafiku i pod silným světlem nebo přímo na slunci.

Inteligentní AI. Precizní výkon
Ultrarychlý procesor s umělou inteligencí přináší na Galaxy Tab S11 perfektní výkon⁷. Vylepšená technologie vás okouzlí podmanivou grafikou, plynulým multitaskingem a novou úrovní rychlosti. Posílené jednotky NPU, CPU a GPU vám umožní prožívat každý obsah s dokonalou plynulostí, ať už prohlížíte sociální sítě nebo využíváte smart funkce a aplikace.

Baterie vydrží až 18 hodin
Mějte dostatek energie i v nejnáročnějších dnech s rychlým nabíjením, které se postará o to, že můžete nepřetržitě sledovat oblíbené seriály, videa nebo streamy až 18 hodin.

Samsung tablet zvládne i tvrdé pády
Díky vylepšenému rámu Armor Aluminum a standardu IP68 je Samsung tablet Galaxy Tab S11 mimořádně odolný, takže zvládne všechny výzvy, které vám život přinese.

Kancelář ve vaší kapse se Samsung DeX
Obrazovku Galaxy Tab S11 můžete jednoduše vidět ve velkém. Prostředí Samsung DeX vás ohromí plynulým multitaskingem a možností vytvořit až 4 pracovní prostředí. Volně přesouvejte aplikace, snadno přepínejte mezi obrazovkami a udržujte si efektivní tempo. Zvyšte svou produktivitu a používejte několik aplikací najednou, jedním pohybem přetáhněte okno na vedlejší obrazovku nebo zrcadlete obsah ze svého Galaxy Tab S11 na monitor.

Okamžitý přístup k Rychlým nástrojům
Mějte Rychlé nástroje pro S Pen hned po ruce. Upravte si nastavení, jako je tloušťka hrotu, barva, oblíbené, Poznámkový asistent a mnohem více – bez složitého hledání a proklikávání.

Poznámky stále na očích
Jednoduše si pomocí dotykového pera S Pen připněte Rychlé poznámky z aplikace Samsung Notes. Mějte důležité myšlenky stále na očích a připomeňte si je pokaždé, když to potřebujete.

Kreativní aplikace promění nápady v realitu
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 má ve své výbavě inteligentní aplikace, jako jsou Goodnotes, LumaFusion, Clip Studio Paint a Notion. Jednoduše si dělejte poznámky, editujte, kreslete a zůstaňte organizovaní. Navíc získejte přístup k optimalizovaným aplikacím, jako je Noteshelf 3, ArcSite, Sketchbook a Picsart, které jsou vytvořeny, aby plynule fungovaly a podpořily váš kreativní proces.

Klíčové vlastnosti
- 11” Dynamic AMOLED 2X displej (2560 × 1600 px)
- Ultratenké tělo – tloušťka pouze 5,5 mm
- Hmotnost přibližně 469 g
- Přiložené pero S Pen s hexagonálním tvarem
- Výkonný vícejádrový procesor s podporou umělé inteligence
- Odolnost vůči vodě a prachu podle standardu IP68
- Možnost rozšíření úložiště až o 2 TB pomocí microSD
- Dlouhodobá softwarová podpora: 7 generací Androidu + 7 let bezpečnostních aktualizací
Technické parametry
Velikost displeje: 11,0” (278,1 mm) – 10,9” s počtem zaoblených rohů
Rozlišení displeje: 2560 × 1600 px (WQXGA)
Technologie displeje: Dynamic AMOLED 2X
Barevná hloubka: 16 milionů barev
RAM: 12 GB
Úložiště: 128 GB (dostupné přibližně 475,9 GB)
Externí úložiště: MicroSD karta až do 2 TB
Hmotnost: přibližně 469 g (Wi-Fi verze)
Rozměry (V × Š × H): 165,3 × 253,8 × 5,5 mm
Hlavní fotoaparát: 13 Mpx, automatické ostření
Přední fotoaparát: 12 Mpx
Nahrávání videa: UHD 4K (3840 × 2160) @ 30 fps
USB port: USB Type-C (USB 3.2 Gen 1)
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2,4 GHz + 5 GHz + 6 GHz, HE160, MIMO, 1024-QAM)
Bluetooth: v5.4
Podpora eSIM: ne
Operační systém: Android
Baterie: typická kapacita 8 400 mAh, výdrž při přehrávání videa až do 18 hodin
Odolnost: IP68 (odolný vůči vodě a prachu)
Materiál těla: Armor Aluminium
Obsah balení
- Tablet Samsung Galaxy Tab S11 (128 GB, Wi-Fi)
- Pero S Pen (IP68, magnetické)
- Kabel USB Type-C
- Jehla na vysunutí SIM/microSD slotu
- Rychlý návod k použití a záruční dokumentace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tab S11 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097712015 |
| Barva: | stříbrná |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Tablet |
| Part Number: | SM-X730NZSREUE |
| Názov modelu: | Samsung Galaxy Tab S11 |
| Modelové číslo: | SM-X730 |
| Uhlopriečka displeja: | 11" (27,94 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | QHD 2560 × 1600 |
| Technológia displeja: | AMOLED |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Rozlíšenie hlavného (zadného) fotoaparátu: | 13 Mpx |
| Rozlíšenie predného (selfie) fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Kapacita batérie: | 8 400 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 45 W |
| Model procesora: | MediaTek Dimensity 9400+ |
| Počet jadier procesora: | 8 × |
| Typ pamäťovej karty: | MicroSD |
| Max. veľkosť pamäťovej karty: | 2 048 GB |
| Bezdrôtové technológie: | Bluetooth, GPS, WiFi |
| Podporované mobilné siete: | nie |
| Konektory tabletu: | USB-C |
| Senzory: | Pohybový senzor, Svetelný senzor |
| Funkcie: | Gorilla Glass, Podpora aktívneho stylusu, Rýchle nabíjanie |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Obsah balenia: | Bez adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť) |
| Hmotnosť: | 471 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
