Samsung Galaxy S26 Ultra SM-S948 12GB/512GB White
Kód: MBL0179296
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Mobilní telefon Samsung Galaxy S26 Ultra

Klíčové vlastnosti mobilního telefonu Samsung Galaxy S26 Ultra, 12 GB/512 GB, White
- Hlavní 200 Mpx fotoaparát (f/1,4), 50 Mpx širokoúhlý + 50 Mpx teleobjektiv a 12 Mpx přední kamera
- Hlavní objektiv má vylepšenou světelnost s hodnotou f/1,4, proto propustí více světla na snímač fotoaparátu
- První mobil na světě s technologií ochrany soukromí (Privacy Display)
- Podpora rychlého 60 W nabíjení a 25 W bezdrátového nabíjení
- Stupeň krytí IP68 chrání telefon před prachem a stříkající vodou
- Moderní procesor Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5
- Android 16, modelová řada uvedená v roce 2026

Elegantní a sofistikovaný design s výjimečnou odolností
Nový design fotoaparátu je přirozenější, hladší a esteticky splývá s tělem telefonu Samsung Galaxy S26 Ultra pro ještě ladnější vzhled. Robustní hliníkový rám Armor Aluminum v kombinaci s tvrzeným sklem Corning Gorilla Glass a odolností proti vodě zaručuje pevnou konstrukci a atraktivní design. Harmonický design dosud nejtenčího modelu Ultra mu nejen dodává prémiový vzhled, ale také zajišťuje mimořádně pohodlné používání.

Procesor upravený exkluzivně pro Galaxy
Nejvýkonnější procesor pro multitasking a graficky náročné hry. Využijte s telefonem Samsung Galaxy S26 Ultra plný potenciál Galaxy AI a užijte si plynulý obraz v nejvyšší kvalitě.

První mobil na světě s technologií ochrany soukromí
Pro model Galaxy S26 Ultra vyvinula společnost Samsung technologii ochrany soukromí Privacy Display. Aktivujte ji a nikdo kolem vás neuvidí obsah, který si prohlížíte na svém telefonu. Můžete dokonce nastavit, kdy a kde – při zadávání PIN kódu, v aplikacích nebo pro určitá oznámení.

Vylepšete si zážitek ze sledování
Vylepšené zobrazení barev a světla pokročilou technologií mDNIe zajišťuje čtyřikrát vyšší přesnost zpracování a mnohem bohatší barevné odstíny. ProScaler pak poskytne realistické detaily pro maximálně pohlcující zážitek ze sledování displeje smartphonu Samsung Galaxy S26 Ultra.

Cool gaming s největší odpařovací komorou
Stabilní výkon, hladká vítězství. Díky procesoru Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy a vylepšené odpařovací komoře bude chladicí systém efektivnější než kdykoli předtím, a to i během těch nejnáročnějších her.

Ultrarychlé nabíjení a ultradlouhá výdrž
S Galaxy S26 Ultra dokážete díky superrychlému nabíjení 3.0 dosahovat bleskové rychlosti, a to bez negativního vlivu na životnost baterie.

Mobil Samsung Galaxy S26 Ultra má pokročilý fotoaparát
- 200 Mpx hlavní fotoaparát (2× zoom v optické kvalitě, světelnost f/1,4, širokoúhlý)
- 50 Mpx ultra širokoúhlý (světelnost f/1,9)
- 50 Mpx teleobjektiv (10× zoom v optické kvalitě, 5× optický zoom, světelnost f/2,9)
- 10 Mpx teleobjektiv (3× optický zoom, světelnost f/2,4)
- 12 Mpx přední fotoaparát (světelnost f/2,2)

Samsung Galaxy S26 Ultra pořídí jasné záběry ve tmě i na slunci
Širokoúhlý 200 Mpx fotoaparát je vybaven širší clonou, která propouští až o 47 % více světla a zachycuje více detailů. Funkce redukce šumu zajišťuje čisté a ostré snímky i v té největší tmě.

Zachytit krásu noci s Nightography

Už žádné roztřesené záběry
Díky funkcím Super Steady a Horizon Lock budou vaše videa vždy plynulé a stabilní. Tyto technologie kombinují optické úhly s gyroskopem a akcelerometrem, takže telefon Samsung Galaxy S26 Ultra dokáže detekovat směr gravitace a udržet vaše záběry rovné, i když se otočíte o 360°.

Fantastické rozlišení s 200 Mpx fotoaparátem
Zachytit každý detail v dokonalém rozlišení. Galaxy S26 Ultra má objektiv s rozlišením 200 Mpx, který je vylepšen technologií ProVisual Engine, jež přepočítává obrazová data v reálném čase, takže můžete obdivovat nejvěrnější zobrazení, textury a jas svých fotografií.

Mobilní telefon Galaxy S26 Ultra nabízí zoom, který vám umožní vidět dál
Je to jako sedět v první řadě na koncertě. Právě takové fotografie můžeš pořizovat s Galaxy S26 Ultra a jeho přiblížením 100× Space Zoom s podporou AI. Nejenže spolehlivě stabilizuje obraz, ale také viditelně zlepšuje kvalitu záběrů pořízených z velké vzdálenosti.

Upravte si fotografie jako profík
S Galaxy AI můžete upravovat své fotografie jen několika slovy – stačí napsat, co chcete změnit, a telefon Galaxy S26 Ultra to za vás udělá. Přidejte svému miláčkovi stylový doplněk, upravte pozadí nebo vylepšete detaily. Rychle, přirozeně a bez nutnosti používat složité aplikace.

Oživte své záběry s kreativními samolepkami
Stačí zadat stručný popis nebo jednoduchý náčrt a Galaxy AI vytvoří originální grafiku přesně podle vašich představ. Hotové výtvory můžete přidat jako nálepky pomocí klávesnice nebo je hned sdílet se svými přáteli.

Samsung telefon Galaxy S26 Ultra poskytne inteligentní návrhy v reálném čase
Nová funkce Now Nudge rozpozná kontext na obrazovce Samsung telefonu Galaxy S26 Ultra a nabídne vám užitečné zkratky, inteligentně minimalizuje kroky potřebné k dalším akcím a dokonce poskytne návrhy automatického doplnění právě vyhledávané fráze.

S Galaxy S26 Ultra rychle najdete vše, co potřebujete
Všechny detaily o rezervacích či schůzkách budete mít nyní okamžitě k dispozici díky rychlému vyhledávání. Stačí na domovské obrazovce telefonu Samsung Galaxy S26 Ultra použít Vyhledávač a už vám neunikne žádná důležitá událost.

Propojené zabezpečení s Galaxy
Modul pro zpracování osobních údajů shromažďuje a zpracovává vaše údaje s důrazem na ochranu soukromí. Následně je šifruje a ukládá přímo do zařízení Galaxy S26 Ultra pomocí platforem KEEP a Knox Vault, aby je co nejlépe chránil před online hrozbami. Rozhodněte se, zda se AI funkce zpracovává v zařízení nebo v cloudu, a užijte si pohodlí a zabezpečení v jednom. Bezpečnostní systém Knox Matrix dokáže propojit a chránit celý ekosystém zařízení Galaxy. Můžete ho ovládat přímo ze svého smartphonu, takže máte vždy dokonalý přehled.

Galaxy přesně pro vás
Moderní rozhraní One UI 8.5 se přizpůsobí v závislosti na vašem každodenním způsobu používání telefonu Samsung Galaxy S26 Ultra. Kontextové připomínky funkcí Galaxy AI byly upraveny pro maximální intuitivnost a přispějí k jednoduššímu plnění každodenních úkolů.

Mobil Galaxy S26 Ultra je dokonalý Hi-Fi parťák
Mobil Galaxy S26 Ultra a sluchátka Galaxy Buds4 Pro si perfektně rozumí. Poslouchejte hudbu v Hi-Fi kvalitě nebo telefonujte s křišťálově čistým zvukem, zatímco celý ekosystém zajistí, že zůstanete ve spojení i v těch nejrušnějších dnech.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy S26 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097826880 |
| Barva: | bílá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Názov modelu: | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Part Number: | SM-S948BZWGEUE |
| Rok predstavenia: | 2026 |
| Konfigurácia SIM: | Dual SIM + eSIM |
| Slot na pamäťovú kartu: | Nie |
| Funkcie: | Bezdrôtové nabíjanie, Čítačka odtlačkov prstov v displeji, Desktop režim (Samsung Dex), Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Rýchle nabíjanie, Vlastná integrovaná AI |
| Zabudované AI funkcie: | Asistent webového prehliadania (AI), Simultánny preklad (AI), Textový asistent (AI), Tvorba poznámok (AI), Úprava fotografií (AI), Vyhľadávanie podľa obrázka/textu (AI) |
| Uhlopriečka displeja: | 6,9" (17,53 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | 3120 × 1440 |
| Rozlíšenie displeja (štandard): | QHD |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass, HDR 10+ |
| Verzia Gorilla Glass: | Armor2 |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Jemnosť displeja: | 498 PPI |
| Svietivosť displeja: | 2 600 Nitov |
| Tvar výrezu v displeji: | Kruh |
| Typ: | dotykový displej |
| Odolnosť: | Vodoodolný |
| Stupeň krytia: | IP68 |
| Výška: | 163,6 mm |
| Šírka: | 78,1 mm |
| Hĺbka: | 7,9 mm |
| Hmotnosť: | 214 g |
| Typ fotoaparátu: | Širokouhlý, Teleobjektív |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 4 × |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 1 × |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 200 Mpx |
| Svetelnosť zadného fotoaparátu: | f/1,4 |
| Rozlíšenie fotoaparátu s teleobjektívom: | 50 Mpx |
| Svetelnosť fotoaparátu s teleobjektívom: | f/2,8 |
| Rozlíšenie druhého fotoaparátu s teleobjektívom: | 10 Mpx |
| Rozlíšenie širokouhlého fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Svetelnosť širokouhlého fotoaparátu: | f/1,9 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Svetelnosť predného fotoaparátu: | f/2,2 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická (OIS) |
| Optický zoom: | 5× |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 7680 × 4320 (8K Ultra HD) |
| odporované rozlíšenia a snímková frekvencia (FPS): | 1080p (Full HD) 120fps, 1080p (Full HD) 240fps, 1080p (Full HD) 30fps, 1080p (Full HD) 60fps, 2160p (4K) 120fps, 2160p (4K) 30fps, 2160p (4K) 60fps, 4320p (8K) 24fps, 4320p (8K) 30fps |
| Funkcie fotoaparátu: | Automatické zaostrovanie, Nočný režim, Optický zoom |
| Kapacita batérie: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 60 W |
| Max. výkon bezdrôtového nabíjania: | 25 W |
| Používateľsky vymeniteľná batéria: | Vstavaná batéria |
| Označenie procesora: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Počet jadier procesora: | 8 × |
| Frekvencia procesora: | 4,74 GHz (4 740 MHz) |
| Grafický akcelerátor: | Adreno 840 |
| Bezdrôtové technológie: | Bluetooth, eSIM, GPS, NFC, WiFi |
| Verzia Bluetooth: | 6 |
| Dátové služby: | 5G, HSPA (3.5G), LTE (4G), UMTS/CDMA (3G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedľajšej SIM karty: | Nano SIM alebo eSIM (iba pri Dual SIM verziách) |
| Volanie cez internet: | VoLTE, VoWiFi |
| Konektory: | USB-C |
| Senzory: | Barometer, Digitálny kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Senzor priblíženia (proximity), Svetelný senzor |
| 3,5 mm Jack: | nie |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Nabíjací kábel (USB-C na USB-C) |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Nadstavba: | Samsung One UI |
| Integrovaná umelá inteligencia: | Galaxy AI |
| Vzdialená správa (MDM): | Samsung Knox |
| Energetická trieda: | A |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
