Samsung Galaxy S26 SM-S942 12GB/512GB Sky Blue
Kód: MBL0179308
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Mobilní telefon Samsung Galaxy S26

Klíčové vlastnosti mobilního telefonu Samsung Galaxy S26
- Hlavní 50 Mpx fotoaparát (f/1,8), 12 Mpx širokoúhlý + 10 Mpx teleobjektiv a 12 Mpx přední kamera
- Podpora rychlého 25 W nabíjení a 15 W bezdrátového nabíjení
- Stupeň krytí IP64 chrání telefon před prachem a stříkající vodou
- Moderní procesor Samsung Exynos 2600
- Voděodolné provedení podle IP68
- Android 16, modelová řada uvedená v roce 2026

Elegantní a sofistikovaný design s výjimečnou odolností
Nový design sjednocuje objektivy fotoaparátu do jediného elegantního ambientního prvku, který zařízení Samsung Galaxy S26 dodává rafinovaný vzhled nové generace. Zesílený rám Armor Aluminum a krycí sklo Corning Gorilla Glass Victus 2 zajišťují telefonu dlouhodobou odolnost vůči vodě a dalším nástrahám okolního prostředí. Štíhlý design telefonu Galaxy S26 přináší dokonalý komfort a univerzální možnosti použití.

Procesor speciálně upravený pro Galaxy
Od epických zážitků pro jednoho hráče až po multiplayer v reálném čase – speciálně upravený procesor poskytuje telefonu Samsung Galaxy S26 bleskovou rychlost a pohání vylepšení obrazu pro jasné a čisté zobrazení všech tvých oblíbených her.

Chytrý telefon s perfektním chlazením
Propracovaná odpařovací komora a na míru vytvořený tepelně vodivý materiál (TIM) podpoří vysoce výkonný a speciálně upravený procesor i během těch nejnáročnějších momentů. A efektivnější rozvod tepla pak zajistí až o 29 % lepší výsledky pro celkově chladnější a stabilnější dlouhodobý provoz smartphonu Samsung Galaxy S26.

Mobilní telefon Samsung Galaxy S26 podporuje rychlé nabíjení
Mobilní telefon Samsung bude mít dostatek energie i na náročné dny. Rychlé drátové nabíjení telefonu Galaxy S26 umožní se rychle vrátit zpět do akce doplněním kapacity baterie až do 55 % přibližně za 30 minut.

Vysoce výkonný systém fotoaparátů
S využitím technologie ProVisual Engine pokročilý 50 Mpx fotoaparát vylepšuje každou snímku a zdůrazňuje objekty s prokreslenými detaily a sytějšími barvami, s nimiž zvěčníte svět v celé jeho kráse.
- 50 Mpx hlavní fotoaparát (2× zoom v optické kvalitě, světelnost f/1,8, širokoúhlý)
- 12 Mpx ultra širokoúhlý (světelnost f/2,2)
- 10 Mpx teleobjektiv (3× optický zoom, světelnost f/2,4)
- 12 Mpx přední fotoaparát (světelnost f/2,2)

Chytrý telefon Samsung zachytí čisté a jasné snímky i po západu slunce
Funkce Nightography vám umožní proniknout rouškou tmy a zachytit všechny výjimečné večerní a noční okamžiky v maximální ostrosti. Pokročilý aplikační procesor přináší redukci šumu na základě individuálních vzorců šumu specifických pro každý typ snímače a poskytuje filmové záběry i v prostředí se slabým okolním světlem.

Dokonale stabilní video v pohybu
Funkce Super Steady s horizontálním zámkem kombinuje rozšířený optický úhel záběru s gyroskopickými a akceleračními senzory pro rozpoznání směru gravitace a udržení vašich záběrů v rovině. I když v průběhu natáčení provedete s telefonem Samsung Galaxy S26 otočku o celých 360°.

Mobil Galaxy S26 nabízí zoom, který vám umožní vidět dál

Samsung Galaxy S26 má kvalitní selfie kameru
Přední fotoaparát telefonu Galaxy S26 využívá algoritmy umělé inteligence (ISP) pro přirozeněji vypadající selfie s rozpoznatelnými jasnými a tmavými tóny. Ty zachytí přirozený odstín pleti a další detaily vaší tváře, jako jsou vlasy a obočí.

Profesionální úpravy přímo v zařízení
Algoritmy umělé inteligence vám umožní do záběru přidat další objekty (například doplňky) jednoduše tím, že slovy popíšete požadované úpravy. Galaxy AI v telefonu Samsung už vaši vizi během několika minut zrealizuje.

Galaxy AI udělá z fotek samolepky na jedno kliknutí
Obohaťte své náčrtky nebo fotky textem, který plně odrazí vaši představivost. Galaxy AI pak vše vytvoří a ty výsledné nálepky budete moci přidat na klávesnici nebo je sdílet se svými přáteli.

Samsung telefon Galaxy S26 poskytne inteligentní návrhy v reálném čase
Nová funkce Now Nudge rozpozná kontext na obrazovce Samsung telefonu Galaxy S26 a nabídne vám užitečné zkratky, inteligentně minimalizuje kroky potřebné k dalším akcím a dokonce poskytne návrhy automatického doplnění právě hledané fráze.

S Galaxy S26 rychle najdete vše, co potřebujete
Všechny detaily o rezervacích či schůzkách budete mít nyní okamžitě k dispozici díky rychlému vyhledávání. Stačí na domovské obrazovce telefonu Samsung Galaxy S26 použít Vyhledávač a už vám neunikne žádná důležitá událost.

Propojené zabezpečení s Galaxy
S Personal Data Engine budou vaše osobní údaje v bezpečí. Všechna data shromáždí, zpracuje, zašifruje a poté uloží přímo do vašeho zařízení v prostorech úložišť KEEP a Knox Vault, čímž zamezí přístupu ostatním osobám. Mějte nad funkcemi Galaxy AI dokonalou kontrolu, protože pouze vy rozhodnete, kde se vaše data budou zpracovávat – zda přímo v zařízení nebo v cloudu. Technologie Knox Matrix Trust Chain zajišťuje bezpečnost všech zařízení připojených ke Galaxy. Vy tak můžete sledovat úroveň zabezpečení ostatních zařízení přímo z mobilního telefonu Samsung Galaxy S26.

Galaxy přesně pro vás
Moderní rozhraní One UI 8.5 se přizpůsobí v závislosti na vašem každodenním způsobu používání telefonu Samsung Galaxy S26. Kontextové připomínky funkcí Galaxy AI byly upraveny pro maximální intuitivnost a přispějí k jednoduššímu plnění každodenních úkolů.

Zůstaňte na příjmu, ať už jste kdekoli
Spárováním telefonu Galaxy S26 se sluchátky Galaxy Buds4 získáte přístup k jednoduchému nastavení zvuku – ať už při poslechu oblíbené hudby nebo telefonátech. Galaxy přináší dokonale propojený ekosystém navržený pro uživatele, kteří jsou neustále v pohybu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy S26 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097827559 |
| Barva: | modrá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Názov modelu: | Samsung Galaxy S26 |
| Part Number: | SM-S942BLBHEUE |
| Rok predstavenia: | 2026 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,3" (16 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | 2340 × 1080 |
| Typ displeja: | dotykový displej |
| Rozlíšenie displeja (štandard): | Full HD |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass, HDR 10+ |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Jemnosť displeja: | 409 PPI |
| Svietivosť displeja: | 2 600 Nitov |
| Tvar výrezu v displeji: | Kruh |
| Konfigurácia SIM: | Dual SIM + eSIM |
| Slot na pamäťovú kartu: | Nie |
| Funkcie: | Bezdrôtové nabíjanie, Čítačka odtlačkov prstov v displeji, Desktop režim (Samsung Dex), Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Rýchle nabíjanie, Vlastná integrovaná AI |
| Zabudované AI funkcie: | Asistent webového prehliadania (AI), Simultánny preklad (AI), Textový asistent (AI), Tvorba poznámok (AI), Úprava fotografií (AI), Vyhľadávanie podľa obrázka/textu (AI) |
| Odolnosť: | Vodoodolný |
| Stupeň krytia: | IP68 |
| Verzia Gorilla Glass: | Victus 2 |
| Výška: | 149,6 mm |
| Šírka: | 71,7 mm |
| Hĺbka: | 7,2 mm |
| Hmotnosť: | 137 g |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 3 × |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 1 × |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Stabilizácia obrazu: | Optická (OIS) |
| Optický zoom: | 3× |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 7680 × 4320 (8K Ultra HD) |
| Podporované rozlíšenia a snímková frekvencia (FPS): | 1080p (Full HD) 30fps, 2160p (4K) 30fps, 2160p (4K) 60fps, 4320p (8K) 24fps, 4320p (8K) 30fps |
| Funkcie fotoaparátu: | AI fotoaparát a editácia fotografií, Automatické zaostrovanie, Optický zoom |
| Kapacita batérie: | 4 300 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 25 W |
| Max. výkon bezdrôtového nabíjania: | 15 W |
| Používateľsky vymeniteľná batéria: | Vstavaná batéria |
| Označenie procesora: | Samsung Exynos 2600 |
| Počet jadier procesora: | 8 × |
| Frekvencia procesora: | 4,74 GHz (4 740 MHz) |
| Grafický akcelerátor: | Adreno 840 |
| Bezdrôtové technológie: | Bluetooth, eSIM, GPS, NFC, WiFi |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Dátové služby: | 5G, HSPA (3.5G), LTE (4G), UMTS/CDMA (3G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedľajšej SIM karty: | Nano SIM alebo eSIM (iba pri Dual SIM verziách) |
| Volanie cez internet: | VoLTE, VoWiFi |
| Konektory: | USB-C |
| Senzory: | Barometer, Digitálny kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Senzor priblíženia (proximity), Svetelný senzor |
| 3,5 mm Jack: | Nie |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Nabíjací kábel (USB-C na USB-C) |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Nadstavba: | Samsung One UI |
| Integrovaná umelá inteligencia: | Galaxy AI |
| Vzdialená správa (MDM): | Samsung Knox |
| Energetická trieda: | A |
| Adaptér v balení: | Bez adaptéra |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
