Samsung Galaxy S26+ SM-S947 12GB/256GB Black
Kód: MBL0179318
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Mobilní telefon Samsung Galaxy S26+

Klíčové vlastnosti mobilního telefonu Samsung Galaxy S26+, 12 GB/256 GB, Black
- Hlavní 50 Mpx fotoaparát (f/1,8), 12 Mpx širokoúhlý + 10 Mpx teleobjektiv a 12 Mpx přední kamera
- Podpora rychlého 45 W nabíjení a 20 W bezdrátového nabíjení
- Stupeň krytí IP64 chrání telefon před prachem a stříkající vodou
- Moderní procesor Samsung Exynos 2600
- Voděodolné provedení podle IP68
- Android 16, modelová řada uvedená v roce 2026


Elegantní a sofistikovaný design s výjimečnou odolností
Nový design sjednocuje objektivy fotoaparátu do jediného elegantního ambientního prvku, který zařízení Samsung Galaxy S26+ dodává rafinovaný vzhled nové generace. Zesílený rám Armor Aluminum a krycí sklo Corning Gorilla Glass Victus 2 zajišťují telefonu dlouhodobou odolnost vůči vodě a dalším nástrahám okolního prostředí. Štíhlý design telefonu Galaxy S26+ přináší dokonalý komfort a univerzální možnosti použití.

Vyberte si podle sebe
Užijte si práci i zábavu naplno na 6,3palcovém (Galaxy S26) displeji, nebo svůj pohled rozšiřte ještě více s bohatou plochou 6,7" (Galaxy S26+).

Vylepšete si zážitek ze sledování
Vylepšené zobrazení barev a světla pokročilou technologií mDNIe zajišťuje čtyřikrát vyšší přesnost zpracování a mnohem bohatší barevné odstíny. ProScaler pak poskytne realistické detaily pro maximálně pohlcující zážitek ze sledování displeje smartphonu Samsung Galaxy S26+.

Procesor speciálně upravený pro Galaxy
Od epických zážitků pro jednoho hráče až po multiplayer v reálném čase – speciálně upravený procesor poskytuje telefonu Samsung Galaxy S26+ bleskovou rychlost a pohání vylepšení obrazu pro jasné a čisté zobrazení všech tvých oblíbených her.

Mobilní telefon Samsung Galaxy S26+ podporuje rychlé nabíjení
Mobilní telefon Samsung bude mít dostatek energie i na náročné dny. Rychlé drátové nabíjení telefonu Samsung Galaxy S26+ umožní rychle se vrátit zpět do akce doplněním kapacity baterie až do 69 % přibližně za 30 minut.

Vysoce výkonný systém fotoaparátů
S využitím technologie ProVisual Engine pokročilý 50 Mpx fotoaparát vylepšuje každou snímku a zdůrazňuje objekty s prokreslenými detaily a sytějšími barvami, s nimiž zvěčníte svět v celé jeho kráse.
- 50 Mpx hlavní fotoaparát (2× zoom v optické kvalitě, světelnost f/1,8, širokoúhlý)
- 12 Mpx ultra širokoúhlý (světelnost f/2,2)
- 10 Mpx teleobjektiv (3× optický zoom, světelnost f/2,4)
- 12 Mpx přední fotoaparát (světelnost f/2,2)

Chytrý telefon Samsung zachytí čisté a jasné snímky i po západu slunce
Funkce Nightography vám umožní proniknout rouškou tmy a zachytit všechny výjimečné večerní a noční okamžiky v maximální ostrosti. Pokročilý aplikační procesor přináší redukci šumu na základě individuálních vzorců šumu specifických pro každý typ snímače a poskytuje filmové záběry i v prostředí se slabým okolním světlem.

Dokonale stabilní video v pohybu
Funkce Super Steady s horizontálním zámkem kombinuje rozšířený optický úhel záběru s gyroskopickými a akceleračními senzory k rozpoznání směru gravitace a udržení vašich záběrů v rovině. I když během natáčení provedete s telefonem Samsung Galaxy S26+ otočku o celých 360°.

Mobil Galaxy S26+ nabízí zoom, který vám umožní vidět dál

Samsung Galaxy S26+ má kvalitní selfie kameru
Přední fotoaparát telefonu Galaxy S26+ využívá algoritmy umělé inteligence (ISP) pro přirozeněji vypadající selfie s rozpoznatelnými jasnými a tmavými tóny. Ty zachytí přirozený odstín pleti a další detaily vaší tváře, jako jsou vlasy a obočí.

Profesionální úpravy přímo v zařízení
Algoritmy umělé inteligence vám umožní do záběru přidat další objekty (například doplňky) jednoduše tím, že slovy popíšete požadované úpravy. Galaxy AI v telefonu Samsung už vaši vizi během několika minut zrealizuje.

Galaxy AI udělá z fotek samolepky na jedno kliknutí
Obohaťte své náčrtky nebo fotky textem, který plně odrazí vaši představivost. Galaxy AI pak vše vytvoří a ty výsledné nálepky budete moci přidat na klávesnici nebo je sdílet se svými přáteli.

Samsung telefon Galaxy S26+ poskytne inteligentní návrhy v reálném čase
Nová funkce Now Nudge rozpozná kontext na obrazovce Samsung telefonu Galaxy S26+ a nabídne vám užitečné zkratky, inteligentně minimalizuje kroky potřebné k dalším akcím a dokonce poskytne návrhy automatického doplnění právě vyhledávané fráze.

S Galaxy S26+ rychle najdete vše, co potřebujete
Všechny detaily o rezervacích či schůzkách budete mít nyní okamžitě k dispozici díky rychlému vyhledávání. Stačí na domovské obrazovce telefonu Samsung Galaxy S26+ použít Vyhledávač a už vám neunikne žádná důležitá událost.

Propojená bezpečnost s Galaxy
S Personal Data Engine budou vaše osobní údaje v bezpečí. Všechna data shromáždí, zpracuje, zašifruje a poté uloží přímo do vašeho zařízení v prostorách úložišť KEEP a Knox Vault, čím zamezí přístupu ostatním osobám. Mějte nad funkcemi Galaxy AI dokonalou kontrolu, protože pouze vy rozhodnete, kde se vaše data budou zpracovávat – zda přímo v zařízení nebo cloudu. Technologie Knox Matrix Trust Chain zajišťuje bezpečnost všech zařízení připojených ke Galaxy. Vy tak můžete sledovat úroveň zabezpečení ostatních zařízení přímo z mobilního telefonu Samsung Galaxy S26+.

Galaxy přesně pro vás
Moderní rozhraní One UI 8.5 se přizpůsobí v závislosti na vašem každodenním způsobu používání telefonu Samsung Galaxy S26+. Kontextové připomínky funkcí Galaxy AI byly upraveny pro maximální intuitivnost a přispějí k jednoduššímu plnění každodenních úkolů.

Zůstaňte na příjmu, ať už jste kdekoli
Spárováním telefonu Galaxy S26+ se sluchátky Galaxy Buds4 získáte přístup k jednoduchému nastavení zvuku – ať už při poslechu oblíbené hudby nebo telefonátech. Galaxy přináší dokonale propojený ekosystém navržený pro uživatele, kteří jsou neustále v pohybu.

Obsah balení mobilního telefonu Samsung Galaxy S26+

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy S26 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097828358 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | SM-S947BZKDEUE |
| Názov modelu: | Samsung Galaxy S26+ |
| Modelové číslo: | SM-S947B/DS |
| Konfigurácia SIM: | Dual SIM + eSIM |
| Slot na pamäťovú kartu: | Nie |
| Rok predstavenia: | 2026 |
| Funkcie: | Bezdrôtové nabíjanie, Čítačka odtlačkov prstov v displeji, Desktop režim (Samsung Dex), Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Rýchle nabíjanie, Vlastná integrovaná AI |
| Zabudované AI funkcie: | Asistent webového prehliadania (AI), Simultánny preklad (AI), Textový asistent (AI), Tvorba poznámok (AI), Úprava fotografií (AI), Vyhľadávanie podľa obrázka/textu (AI) |
| Uhlopriečka displeja: | 6,7" (17,02 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | 3120 × 1440 |
| Rozlíšenie displeja (štandard): | QHD |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass, HDR 10+ |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Jemnosť displeja: | 513 PPI |
| Svietivosť displeja: | 2 600 Nitov |
| Tvar výrezu v displeji: | Kruh |
| Typ: | dotykový displej |
| Odolnosť: | Vodoodolný |
| Stupeň krytia: | IP68 |
| Verzia Gorilla Glass: | Ceramic |
| Výška: | 158,4 mm |
| Šírka: | 75,8 mm |
| Hĺbka: | 7,3 mm |
| Hmotnosť: | 190 g |
| Typ fotoaparátu: | Širokouhlý, Teleobjektív |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 3 × |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 1 × |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Svetelnosť zadného fotoaparátu: | f/1,8 |
| Rozlíšenie fotoaparátu s teleobjektívom: | 10 Mpx |
| Svetelnosť fotoaparátu s teleobjektívom: | f/2,4 |
| Rozlíšenie širokouhlého fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Svetelnosť širokouhlého fotoaparátu: | f/2,2 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Svetelnosť predného fotoaparátu: | f/2,2 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická (OIS) |
| Optický zoom: | 3× |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 7680 × 4320 (8K Ultra HD) |
| Podporované rozlíšenia a snímková frekvencia (FPS): | 1080p (Full HD) 120fps, 1080p (Full HD) 240fps, 1080p (Full HD) 30fps, 1080p (Full HD) 60fps, 2160p (4K) 30fps, 2160p (4K) 60fps, 4320p (8K) 24fps, 4320p (8K) 30fps |
| Funkcie fotoaparátu: | AI fotoaparát a editácia fotografií, Automatické zaostrovanie, Optický zoom |
| Kapacita batérie: | 4 900 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 45 W |
| Max. výkon bezdrôtového nabíjania: | 20 W |
| Používateľsky vymeniteľná batéria: | Vstavaná batéria |
| Označenie procesora: | Samsung Exynos 2600 |
| Počet jadier procesora: | 8 × |
| Frekvencia procesora: | 4,74 GHz (4 740 MHz) |
| Grafický akcelerátor: | Adreno 840 |
| Bezdrôtové technológie: | Bluetooth, eSIM, GPS, NFC, WiFi |
| Dátové služby: | 5G, HSPA (3.5G), LTE (4G), UMTS/CDMA (3G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedľajšej SIM karty: | Nano SIM alebo eSIM (iba pri Dual SIM verziách) |
| Verzia Bluetooth: | 6.0 |
| Volanie cez internet: | VoLTE, VoWiFi |
| Konektory: | USB-C |
| Senzory: | Barometer, Digitálny kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Senzor priblíženia (proximity), Svetelný senzor |
| 3,5 mm Jack: | Nie |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Nabíjací kábel (USB-C na USB-C) Software |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Nadstavba: | Samsung One UI |
| Integrovaná umelá inteligencia: | Galaxy AI |
| Vzdialená správa (MDM): | Samsung Knox |
| Energetická trieda: | A |
| Adaptér v balení: | Bez adaptéra |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
