Samsung Galaxy Ring Q505 Size 5 Titanium Silver
Kód: MBL0161751
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Ring Q505
Chytrý prsten Samsung Galaxy s elegantně zaobleným designem
Buďte napřed jakýmkoli trendům s zcela novým chytrým prstenem Samsung Galaxy Ring. Více velikostí, kvalitní materiály i elegantní zaoblený design zajistí, že chytrý prsten padne na prst naprosto každému. Moderní komponenty, inteligentní algoritmy a precizní zpracování umožní pohodlné nošení a přesné měření klíčových zdravotních parametrů, délky i kvality spánku nebo počet kroků.

Chytrý prsten Samsung Galaxy Ring vydrží klidně i 6 dní
Chytrý prsten můžete nosit prakticky neustále. Design byl navržen tak, aby vás neomezoval při odpočinku, práci ani sportu. Na plné nabití vydrží až 6 dní. Samsung Galaxy Ring bude sledovat vaši aktivitu napříč dnem nebo monitorovat váš spánek a regeneraci.

Stylové a křišťálově čisté nabíjecí pouzdro
Chytrý prsten Samsung Galaxy Ring dostanete společně s designovým nabíjecím pouzdrem. Kolem multifunkčního tlačítka se nachází jemné světlo, které indikuje stav baterie. Samsung Galaxy Ring lze nabíjet i bezdrátově (nabíječka se prodává samostatně).
- Po otevření pouzdra se rozsvítí uvítací světlo
- Krátkým stisknutím zkontrolujete stav baterie
- Delší stisknutí (3 s) spustí režim párování

Tenký, lehký a nesmírně odolný chytrý prsten
Chytrý prsten byl navržen s ohledem na pohodlné nošení při všech aktivitách. Na jeho odolnost se můžete plně spolehnout, a to převážně díky super odolnému titanovému rámu.

Voděodolnost až do 10 ATM
Chytrý prsten je s vodou kamarád. I když si budete mýt ruce, mýt nádobí, potká vás venku liják nebo si budete chtít zaplavat, prsten Samsung Galaxy Ring není třeba sundávat z ruky. Chytrý prsten oplývá voděodolností až do 10 ATM.

Mějte stav těla pod kontrolou s Energy skóre
Samsung Galaxy Ring sleduje váš spánek a zaznamená dobu i kvalitu spánku. Po propojení se smartphonem Samsung s Galaxy AI přesně zjistíte své Energy skóre, které komplexně analyzuje spánek, srdeční tep i další informace o vaší kondici.

Chytrý prsten Samsung Galaxy sleduje srdeční tep
Chytrý prsten neúnavně sleduje vaši tepovou frekvenci napříč celým dnem. Díky tomu získáte klíčové informace o své fyzické kondici a celkovém zdraví. Po spárování se smartphonem Samsung Galaxy dostanete přes aplikaci Samsung Health upozornění, pokud je tepová frekvence příliš vysoká nebo nízká.

Pořiďte si chytrý prsten vhodné velikosti
Chcete si být jisti velikostí chytrého prstenu Samsung Galaxy Ring? Využijte zkušební sadu, která obsahuje celkem 11 vzorových prstenů k vyzkoušení. Vzorový prsten se doporučuje nosit alespoň 24 hodin, abyste si skutečně vybrali tu správnou velikost.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smart prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806095893310 |
| Barva: | stříbrná |
| Kompatibilní OS: | Android |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Inteligentný prsteň |
| Part Number: | SM-Q505NZSAEUE |
| Určenie: | Unisex |
| Modelové číslo: | SM-Q505 |
| Veľkosť: | 5 |
| Bezdrôtová technológia: | Bluetooth |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Senzory a hardvér: | Oxymeter, Teplomer okolitej teploty |
| Športové aktivity: | Beh, Chôdza |
| Funkcia merania športu: | Tepová frekvencia |
| Zdravotné funkcie: | Meranie pulzu, Meranie úrovne stresu, Monitoring spánku, Sledovanie menštruačného cyklu |
| Max. výdrž batérie: | 168 h (7 d), podľa veľkosti |
| Bežná výdrž batérie: | 168 h (7 d), podľa veľkosti |
| Kapacita batérie: | 361 mAh |
| Interné úložisko: | nie |
| Materiál: | Titán |
| Hmotnosť: | 2,3 g |
| Vodotesnosť: | 100 m (10 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
