Samsung Galaxy Buds3 Pro SM-R630 Silver
Kód: MBL0135166
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Buds 3 Pro
Změň své dosavadní zážitky z poslechu. Zachytíš každou notu v křišťálově čisté kvalitě díky špičkovému 24bitovému kodeku. Minimalizuj zkreslení s naším vůbec prvním duálním zesilovačem. Uchvátí tě široká škála jemných detailů, kterou zajišťuje vylepšený dvoufrekvenční a první planární výškový reproduktor. Inovativní funkce, podpořené naší revoluční Galaxy AI, jako je kontrola šumu a překlad v reálném čase, posunou tvé vnímání bezdrátových sluchátek na vyšší úroveň. Získej novou perspektivu s Galaxy Buds3 Pro.
Ergonomicky navržené pro špičkový zvuk
Vyzkoušej náš zcela nový design navržený pro optimální zvuk. Důmyslně vylepšené Galaxy Buds3 Pro se pyšní malou šikmou hlavou pro pohodlné nošení, které zpříjemní tvůj celkový zvukový zážitek, zatímco světelné indikátory ti umožní vyjádřit své pravé stylové já. Design bočnic zvýrazňuje elegantní pouzdro s průhledným krytem a jemným zaobleným tvarem, vybavené rozhraním USB-C a funkcí rychlého nabíjení.
Citlivé ovládání na dosah konečků prstů
Nech svůj telefon v kapse a pohodlně ovládej sluchátka pomocí jednoduchých gest.
Čistý a jasný zvuk v každé notě
Ponoř se do sofistikovaných detailů – od hlubokých dunivých basů až po křišťálově čisté výšky – s vylepšeným 2pásmovým reproduktorem.
Ohromující studiový zvuk
Přeneste ultravysokou kvalitu zvuku z nahrávacího studia přímo do svých Galaxy Buds3 Pro. Prvotřídní Samsung Seamless Codec komprimuje a zpracovává až 24 bit/96 kHz audio, které následně dekóduje do sluchátek a zároveň zachovává jeho špičkové a autentické provedení, abys mohl zachytit i ty nejjemnější detaily.
Galaxy AI se přizpůsobí tvým uším
Ponoř se naplno do svého osobního audio světa s adaptivní technologií potlačení vnějšího hluku EQ/ANC, podporovanou Galaxy AI. Na základě individuálního tvaru ucha a uživatelských zvyků náš algoritmus s umělou inteligencí analyzuje zvuk detekovaný přes vnitřní a vnější mikrofony v reálném čase. Následně Galaxy AI optimalizuje tvůj zážitek z poslechu tím, že upraví zvuk přesně tak, aby se s důslednou přesností přizpůsobil tvým uším.

Adaptivní potlačení hluku. Nalaď se jen na to, co je důležité
Nech zapnuté své Galaxy Buds3 Pro a pokračuj v komunikaci s okolním světem. Pomocí funkce Galaxy AI sluchátka intuitivně rozeznají zbytečný hluk a efektivně ho eliminují. Následně optimalizují tvůj zvukový zážitek opětovným nastavením rovnováhy mezi režimem ANC a Ambient tak, aby se dokonale přizpůsobily tvému prostředí. Ty tak můžeš dál nerušeně poslouchat své oblíbené skladby. Galaxy Buds3 Pro blokují nežádoucí vnější šum s výjimkou alarmů a sirén, aby tě upozornily na případné hrozící nebezpečí.
Hluk
S Adaptivním potlačením hluku eliminuješ nežádoucí vnější šum, jako je například ruch městské dopravy, a užiješ si správnou kombinaci funkcí ANC a Ambient sound, které ti umožní soustředit se jen na to, co chceš právě slyšet.
Rozhovor
Pokračuj v konverzaci a funkce Voice Detect sama podle potřeby zapne nebo vypne aktivní potlačení hluku (ANC), takže budeš vše slyšet zřetelně, nahlas a čistě bez toho, abys musel svá sluchátka Galaxy Buds3 Pro vyndávat z uší.
Alarm/Siréna
Poslouchej svůj playlist bez zbytečného vyrušování s funkcí Siren Detect. Sluchátka Galaxy Buds3 Pro blokují nepotřebný vnější hluk – kromě alarmů a sirén – aby tě varovaly před případným nebezpečím.
Technické parametry
Verze Bluetooth: Bluetooth v5.4
Bluetooth profily: A2DP, AVRCP, HFP
Počet mikrofonů: 3
Ambient Sound: Ano
Active Noise Cancellation: Ano
Specifikace kompatibilních zařízení: operační systém Android 10.0 ^ a vyšší, operační paměť 1.5GB a vyšší
Senzory
Akcelerometr, Gyro senzor, Hallův senzor, senzor přiblížení, dotykový senzor, VPU (technologie hlasového rozpoznávání)
Baterie
Vyměnitelná baterie: Ne
Výdrž při běžném používání (v hodinách): 6 Hours
Talk Time/Voice Call: 4 Hours
Kapacita baterie (sluchátka): 50 mAh
Kapacita baterie (pouzdro): 500 mAh
Služby a aplikace
Bixby Connection: Ano
Fyzické rozměry
Rozměry sluchátek (V x Š x H): 18.2 x 20.3 x 31.9 mm
Hmotnost sluchátek: 4,8 g
Rozměry pouzdra (V x Š x H): 58.9 x 48.7 x 24.4 mm
Hmotnost pouzdra: 46,5 g
Obsah balení
Nabíjecí pouzdro, sluchátka, uživatelská příručka, USB kabel, nástavce do uší (S, M, L)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátová sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806095646770 |
| Stav: | nový |
| Model slúchadiel: | Samsung Galaxy Buds3 Pro |
| Vyhotovenie: | Do uší - štupľové |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Strieborná |
| Hmotnosť: | 46,5 g |
| Výdrž pri bežnom používaní (v hodinách): | 6 |
| Čas hovoru: | 4 |
| Kapacita batérie (slúchadlá): | 50 mAh |
| Kapacita batérie (puzdro): | 500 mAh |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
