POCO F7 Pro 12GB/256GB Black
Kód: MBL0156302
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Poco F7 Pro

Špičkový Snapdragon® 8 Gen 3
Zažijte revoluci ve výkonu, kterou vám přináší nejnovější procesor Qualcomm Snapdragon® 8 Gen 3. Díky 4 nm procesu výroby a integrované AI vám tento procesor zabezpečí masivní výkon. Spolehnout se můžete i na 12 GB RAM a 512 GB úložiště, které vám vyhradí dostatek prostoru na všechno, co potřebujete.

Herní výkon na maximum!
Toužíte po herním zážitku, který splní i ta nejnáročnější očekávání hardcore hráče? WildBoost Optimization 4.0 je odpovědí na vaše gamerské sny. Díky kombinaci systému Xiaomi Hyper OS 2.0 a procesoru Snapdragon 8 Gen 3 posouvá výkon, grafiku a herní zvuk smartphonu POCO F7 Pro na úplné maximum.

Hodiny zábavy bez přehřátí
Zažili jste už i vy uprostřed rozehrané hry ten pocit, že vám telefon shoří v rukách? Tomu je konec! Tajemství se skrývá v dosud nejvýkonnější technologii chlazení LiquidCool 4.0 a ve 2-kanálovém systému POCO 3D IceLoop. Kombinace designu, hardwaru a AI zajistí optimální teplotu, a to i během dlouhého používání.

Nový Xiaomi HyperOS 2.0
Objevte nový, vyladěný a optimalizovaný operační systém Xiaomi HyperOS 2.0, díky kterému si vychutnáte plynulé, bezproblémové a stabilní každodenní používání smartphonu POCO F7 Pro.

Má energie na rozdávání
Obavy z vybité baterie jsou díky kapacitě 6000 mAh, která vám poskytne až 15 hodin zábavy, věcí minulosti. Přesto se vybila? Situaci zachrání 90 W nabíjení HyperCharge, které vás do hry vrátí už za 37 minut. Tandem čipů Surge P3 a G1 se postarají o dlouhou životnost a zdraví baterie.

Displej POCO F7 Pro vás okouzlí
Ponořte se do svého oblíbeného obsahu a vychutnejte si každý detail na novém 6,67“ Flow AMOLED displeji. Díky rozlišení 2K, podpoře HDR 10+, maximálnímu jasu až 3200 Nitů a obnovovací frekvenci 120 Hz zažijete živé barvy a plynulý obraz, který ocení každý filmový nadšenec.

Živý a stylový design
Silný, rychlý a výjimečně výkonný - přesně tím se může pochlubit nový, poutavý design smartphonu POCO F7 Pro. Rovné linie, kovový středový rám, prémiová skleněná zadní strana, lesklo-matná povrchová úprava a tenké, kompaktní tělo ve vzdušné modré barvě dělají z tohoto telefonu kousek, který musíte mít.

Výrazně vylepšená fotografie
Vychutnejte si fotografování na profi úrovni a objevte všechny možnosti 50 Mpx fotoaparátu se snímačem Xiaomi Light Fusion 800. Jeho velikost 1/1,55“ spolu s technologií Dual Native ISO Fusion Max vám přinesou působivé 13,2 EV HDR, díky kterému zachytíte nádherné detaily přes den i v noci.

Revoluce ve fotografii je tady!
Poznejte sílu výpočetních fotografií, která dokonale oživí každý záběr. POCO AISP spojuje výkon CPU, GPU, NPU a ISP v systému Xiaomi HyperOS 2.0. Dokonalá symbióza softwaru a hardwaru telefonu POCO F7 Pro přináší revoluci ve fotografii a díky bezchybné optimalizaci obrazu zazáří každý snímek.

Xiaomi Hyper AI
Připravte se na budoucnost, která nejenže zvýší vaši produktivitu, ale umožní vám i jednoduché vytváření obsahu. Pokročilá Xiaomi Hyper AI ve smartphonu POCO F7 Pro vám ochotně podá pomocnou ruku při práci, učení, psaní, brainstormingu a dalších kreativních činnostech.

Kreativita bez hranic
Vaší kreativitě se meze nekladou - to je příslib, který s sebou nesou AI kreativní nástroje telefonu POCO F7 Pro. Ať už chcete ze snímku odstranit předměty, nebo zlepšit ostrost snímku či rozšířit obrázky za hranice zachycené kompozice, vaše fotky budou vždy přesně podle vašich představ.

Kinozážitek jako na dlani
Vychutnejte si napínavé filmové scény z pohodlí domova tak, jako nikdy předtím! Stačí se usadit, otevřít si sáček popcornu a vzít do rukou telefon POCO F7 Pro. Díky podpoře AI Super Cinema a duálních reproduktorů, které poskytují stereofonní 3D zvuk, vás ve vašich dlaních čeká pohlcující kinozážitek.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554411695 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rad: | POCO F7 Pro |
| Part Number: | 62331 |
| Modelový rok: | 2025 |
| Modelové číslo: | 24117RK2CG |
| Funkcia AI: | Gemini |
| Slot na kartu: | Nie |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 2 |
| Rozlišenie predného fotoaparátu: | 20,0 MPx |
| Rozlišenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50,0 MPx |
| Kapacita batérie: | 6000 mAh |
| Uhlopriečka displeja: | 6,67 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Svietivosť displeja: | 3200 Nits |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Rozlíšenie displeja px: | 3200 × 1440 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 3,30 GHz |
| Procesor: | 8× 3,3 GHz |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Špeciálne vlastnosti: | Rýchle nabíjanie, OTG, Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Slot pre pamäťovú kartu: | Nie |
| Operačný systém: | Android 15 |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM |
| Komunikácia: | Wi-Fi, NFC, LTE, GPS, Bluetooth, 5G |
| Energetická trieda: | A |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 90 W |
| Výška: | 16,03 cm |
| Šírka: | 7,50 cm |
| Hĺbka: | 0,84 cm |
| Hmotnosť: | 206 g |
| Obsah balenia: | Puzdro |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
