POCO F7 12GB/512GB White
Kód: MBL0161263
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
POCO F7

Rychlý, výjimečný a výkonný
Jste připraveni na revoluční výkon, který přináší procesor Snapdragon® 8s Gen4? Díky 4nm procesu TSMC a frekvenci 3,21 GHz si vychutnáte bleskovou odezvu, a to i při náročných úlohách. Rychlá 12GB RAM a velkorysé 512GB úložiště se postarají o to, že vaší kreativitě a zábavě už nebude nic stát v cestě.

Maximální herní zážitek
Sáhněte po smartphonu POCO F7 a dopřejte si herní zážitek, který překoná i ta nejnáročnější očekávání hardcore hráče. WildBoost Optimization 4.0 spojuje sílu procesoru Snapdragon® 8s Gen4 a schopnosti Xiaomi HyperCore, aby posunul výkon, grafiku, zvuk a herní zážitek na úplné maximum.

Horké souboje, chladný telefon
Znovu jste odložili telefon uprostřed rozehrané hry ze strachu, že vám brzy shoří v rukou? Zapomeňte na obavy a spolehněte se na největší 3D dvoukanálový chladicí systém IceLoop od POCO. Kombinace designu, hardwaru a AI zajistí optimální teplotu, a to i během dlouhého používání telefonu POCO F7.

Má energie na rozdávání
Obavy z vybité baterie? Zapomeňte na ně! S 6500mAh baterií si užijete více než 15 hodin zábavy bez přestávky. Pokud jí přece jen dojde šťáva, 90W nabíjení HyperCharge vás bleskově vrátí do hry. Díky 22,5W reverznímu nabíjení můžete energii pohodlně sdílet s přáteli nebo jinými zařízeními.

Displej, který budete milovat
Nechte se pohltit ohromující kvalitou obrazu, za kterou stojí 6,83” Ultra-bright AMOLED displej. Díky rozlišení 1,5K, podpoře HDR 10+, maximálnímu jasu až 3200 Nitů a obnovovací frekvenci 120 Hz zažijete živé barvy a plynulý obraz, který ocení každý filmový či herní nadšenec.

Oči jako v bavlnce
Seznamte se s displejem, který se postará o celodenní komfort pro vaše oči. Displej telefonu POCO F7 se 16 000 úrovněmi jasu, 3840 Hz PWM stmíváním, ochranou proti modrému světlu a 3 certifikáty TÜV Rheinland je ideálním řešením pro nekonečnou mobilní zábavu bez unavených očí.

Pro nezapomenutelné záběry
Odhalte světu své kreativní já a vytvářejte úžasné fotografie, které zanechají dojem. Stačí pouze stisknout spoušť a o dokonalý výsledek se postará 50Mpx fotoaparát se clonou f/1,5 a snímačem Sony IMX882. V kombinaci s OIS bude každý zachycený okamžik ohromující bez ohledu na denní dobu.

Živý, stylový a futuristický design
Silný, rychlý a výjimečně výkonný – přesně takový je nový smartphone POCO F7 v poutavém Edge designu. Elegantní hranaté linie, odolný kovový rám a bílé provedení vytvářejí futuristický vzhled inspirovaný světem technologií. Telefon, který vypadá jako z budoucnosti, můžete mít už dnes.

Pište, tvořte a přemýšlejte
Přivítejte ve svých rukou budoucnost, která jednou provždy změní způsob, jakým pracujete či tvoříte. POCO F7 s pokročilou Xiaomi Hyper AI vám pomůže zvýšit produktivitu, usnadní psaní, učení i tvorbu obsahu. Ať už brainstormujete, tvoříte nebo jen hledáte inspiraci, AI vám vždy podá pomocnou ruku.

Žádné hranice pro vaše nápady
Dosáhla vaše kreativita limitů starého smartphonu? Vyměňte ho za POCO F7! AI kreativní nástroje vám dají svobodu, kterou potřebujete. Odstraňujte ze snímku nechtěné objekty, zlepšete jejich kvalitu nebo rozšiřte obrázky za hranice zachycené kompozice. Výsledek bude přesně takový, jak jste si ho představovali.

Technické specifikace
Procesor
Qualcomm Snapdragon® 8s 4Gen
Počet jader: 8
Max. frekvence CPU: 3,21 GHz
TSMC: 4 nm
GPU: Adreno 825
WildBoost Optimization 4.0: Ano
Chlazení: 2kanálový POCO 3D IceLoop System
Úložiště a RAM
RAM: 12 GB
Typ RAM: LPDDR5X
Úložiště: 512 GB
Typ úložiště: UFS 4.1
Fyzické vlastnosti
Výška: 163,1 mm
Šířka: 77,9 mm
Tloušťka: 8,2 mm
Hmotnost: 215,7 g
Odolnost: IP68
Displej/Grafika
Úhlopříčka: 6.83”
Typ displeje: 1,5K AMOLED display
Rozlišení displeje: 1,5 K
Jemnost zobrazení: 447 ppi
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Špičkový jas: 3200 Nitů
Počet barev: 68 miliard
Ochrana očí: 3 certifikáty TUV Rheinland
Podpora: HDR10+, Dolby Vision®
Zadní fotoaparát
Rozlišení: 50 Mpx
Snímač: SONY IMX882
Velikost clony: f/1.5
Stabilizace obrazu: OIS
Ultraširokoúhlý fotoaparát
Rozlišení: 8 Mpx
Velikost clony: f/2.2
Přední fotoaparát
Rozlišení: 20 Mpx
Velikost clony: f/2.2
Baterie
Kapacita: 6500 mAh
Nabíjení HyperCharge: 90 W
Reverzní nabíjení: 22,5 W
USB: Typ-C
Zabezpečení
Snímač otisků prstů: V displeji zařízení
Odemknutí tváří: Ano
Konektivita
Wi-Fi: Ano
Bluetooth: Ano
USB: Typ-C
NFC: Ano
Dual SIM: Ano
5G : Ano
4G / LTE: Ano
3G / WCDMA: Ano
GSM / GPRS: Ano
GPS: Ano
Zvuk
Duální reproduktory: Ano
Podpora: Hi-Res Audio, Hi-Res Audio Wireless, Dolby Atmos®
Operační systém
Operační systém: Xiaomi Hyper OS 2.0
Xiaomi HyperAI
Google Gemini: Ano
Circle to Search: Ano
AI Writing: Ano
AI Interpreter: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554437930 |
| Barva: | bílá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rad: | POCO F7 |
| Part Number: | 66342 |
| Modelový rok: | 2025 |
| Modelové číslo: | 25053PC47G |
| Funkcia AI: | Gemini |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 2 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Rozlišenie predného fotoaparátu: | 20,0 MPx |
| Rozlišenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50,0 MPx |
| Uhlopriečka displeja: | 6,83 " |
| Rozlíšenie displeja px: | 2800 × 1280 |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Svietivosť displeja: | 3200 Nits |
| Označenie procesora: | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 3,21 GHz |
| Procesor: | 1× 2,4 + 1× 2,2 + 6× 1,8 GHz |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 6500 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Rýchle bezdrôtové nabíjanie, OTG, Rýchle nabíjanie, Face ID |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM |
| Komunikácia: | 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Energetická trieda: | B |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 90 W |
| Výška: | 16,31 cm |
| Šírka: | 7,79 cm |
| Hĺbka: | 0,82 cm |
| Senzory: | Gyroskop |
| Hmotnosť: | 215,7 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
