Osobní váha Smart Composition Scale SC100 - Tesla
Kód: GYM96838
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Osobní váha Smart Composition Scale SC100 dokáže změřit tělesnou hmotnost, množství tuku i svalů a výsledky vám ukáže i v mobilní aplikaci
Osobní váha Smart Composition Scale SC100 dokáže díky šikovně zabudovaným snímačům vyhodnotit 18 údajů, které souvisejí se složením vašeho těla i zdravotním stavem. Kromě hmotnosti vám pomocí bioimpedanční metody změří i množství svalové a kostní hmoty, procento vody v organismu nebo tělesného tuku, a to včetně viscerálního, který se nachází uvnitř břišní dutiny. Ve výsledcích se dozvíte i pokročilejší hodnoty, jako je bazální metabolismus, metabolický věk nebo tělesný typ.
Tato váha se zapne automaticky, když na ni stoupnete. O přesnost měření se pak starají 4 strategicky umístěné tenzometry, které zaručují hmotnostní odchylku maximálně +/- 100 g. Všechny výsledky a zjištěné informace pak uvidíte na přehledném LED displeji. Ty se následně pomocí bluetooth přenesou do bezplatné aplikace Tesla Smart, kterou si můžete nainstalovat prostřednictvím iStore nebo Google Play do svého smartphonu či tabletu. Všechny aktuální údaje a také křivku změn tělesné hmotnosti, tuku nebo BMI tak budete mít kdykoli k dispozici. Aplikace také sama vyhodnocuje naměřené údaje a informuje vás, zda jsou v normě, nebo představují potenciální zdravotní riziko.
Osobní váha Smart Composition Scale SC100 je vhodná pro každého, kdo chce zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo jinak zapracovat na své postavě. Může si tak jednoduše měřit progres stanovených cílů a kontrolovat dosažené výsledky. Zároveň ji ocení lidé, kteří se starají o své zdraví a chtějí nad ním mít větší kontrolu. Optimální tělesná hmotnost a množství tělesného tuku i svalů totiž hrají důležitou roli nejen při vzhledu postavy, ale jsou klíčové i z hlediska zdraví. Tato inteligentní váha vyniká i vkusným a elegantním designem, díky kterému se bude krásně vyjímat v koupelně nebo kdekoli jinde. Nemusíte ji tak schovávat pod skříňku, takže bude stále na očích, což skvěle funguje i jako motivace udržet režim, který jste si nastavili na dosažení nových cílů.
Osobní váha Smart Composition Scale SC100 a její výhody
- inteligentní váha na měření tělesné hmotnosti a složení těla
- dokáže rozpoznat 18 údajů
- změří množství tělesného tuku, svalové i kostní hmoty
- vyhodnotí metabolický věk, tělesný typ a bazální metabolismus
- na měření využívá 4 strategicky umístěné tenzometry
- váží s přesností +/- 100 g
- má přehledný LED displej
- má funkci automatického zapnutí a vypnutí
- zaujme elegantním vzhledem
- přes bluetooth se spojí s aplikací Tesla Smart
- v aplikaci zobrazuje aktuální údaje a i historii změn
- ideální na kontrolu tělesné hmotnosti a dalších parametrů
- hodí se lidem, kteří chtějí zhubnout či nabrat svaly
- vhodná pro všechny příznivce zdravého životního stylu
- maximální nosnost je 180 kg
Technický popis
| Technický popis | |
|---|---|
| Typ váhy | Digitální diagnostická (s funkcemi) |
| Nosnost | 180 kg |
| Rozměr váhy | 300 × 300 × 24,5 mm |
| Základní měřené hodnoty | Hmotnost, BMI, tělesný tuk (v %), obsah vody (podíl v %), svalová hmota, objem kostní hmoty |
| Pokročilé měřené hodnoty | Objem viscerálního tuku (v %), množství bílkovin, metabolický věk, tuková hmota, index tělesného tuku, úroveň obezity, ideální hmotnost, kontrola hmotnosti, hmotnost bez tuku, BMR, tělesný typ, výsledky a trendy |
| Rozsah měření hmotnosti | 0,1‒180 kg |
| Materiál | Sklo, plast |
| Napájení | 3x alkalická baterie 1,5 V LR03 / AAA |
| Konektivita | Bluetooth |
| Kompatibilní OS | Google Android 6.0+, Apple iOS 11.0+ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smart pomůcky na cvičení |
|---|---|
| Hmotnosť netto: | 0.800000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
