OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Kód: MBL0140104
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
OnePlus Buds Pro 3
Pokud milujete hudbu, jistě oceníte bezdrátová sluchátka OnePlus. Nenápadný kompaktní špuntový design je zasazen hlouběji do uší, díky čemuž si můžete poslech užít ještě více. Vestavěný mikrofon vám umožní spojení s přáteli i možnost nahrávání vašeho hlasu. Mezi praktické funkce patří ANC aktivní potlačení hluku. Postará se o kvalitní poslech hudby ve městech, v dopravních prostředcích i na dalších hlučných místech. K samozřejmým funkcím patří například přepínání skladeb nebo přijímání hovorů. Užijte si pohodlí při hraní her, poslechu hudby nebo třeba práci. Pyšní se voděodolností s certifikací IPX5. Jsou tak chráněna před stříkající vodou, což z nich dělá ideální společníky pro outdoorové aktivity, sport nebo cestování.

Hlavní vlastnosti bezdrátových sluchátek OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
- Bezdrátová sluchátka OnePlus byla vyrobena ve formě špuntů
- Bezdrátová sluchátka s mikrofonem umožní vyřizování hovorů
- Základní funkce: přepínání skladeb a přijímání hovorů
- Stupeň krytí je IPX5
- Bezdrátová sluchátka OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance vydrží fungovat na jedno nabití 53 h
- Funkce true wireless umožňuje používání sluchátek zcela bez kabelů
- Podporované kodeky: AAC a SBC
- Barva: béžová
- Sluchátka disponují vyměnitelnými špunty
- Součástí bezdrátových sluchátek OnePlus je integrovaný mikrofon

Kvalitní poslech s bezdrátovými sluchátky OnePlus
Bezdrátová sluchátka OnePlus poskytují výdrž baterie na jedno nabití až 10 h. Současně se sluchátky získáte i nabíjecí pouzdro, které jim poskytne prostor pro fungování po dobu dalších 43 h. Dohromady tak získáte krásných 53 h poslechu. O naprosté pohodlí se postará funkce true wireless, díky které se zbavíte všech kabelů. Bezdrátová sluchátka OnePlus podporují kodeky AAC a SBC. Kodek AAC kombinuje skvělou kvalitu zvuku s úsporou energie vašeho zařízení. Kodek SBC je ideální pro poslech hudby například na veřejných místech nebo pro telefonování. S frekvenčním rozsahem 10 až 40000 Hz získáte kvalitní hudební poslech. Citlivost sluchátek je 97 dB/mW. Bezdrátovým sluchátkům OnePlus sluší béžová barva.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátová sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6921815627067 |
| Stav: | nový |
| Vyhotovenie: | Do uší - štupľové |
| Model slúchadiel: | OnePlus Buds Pro 3 |
| Part Number: | 5481158576 |
| Konštrukcia: | Uzatvorená |
| Modelové číslo: | E512A |
| Farba: | Béžová |
| Adaptér v balení: | Bez nabíjačky |
| Mikrofón: | Áno |
| Rozsah napájacieho výkonu: | 5-10 W |
| Bezdrôtové pripojenie: | Áno |
| Typ pripojenia: | Bluetooth |
| Podporované kodeky: | AAC, SBC |
| Funkcie: | Potlačenie šumu |
| Potlačenie hluku: | Aktívne (ANC) |
| Stupeň krytia: | IPX5 |
| Ďalšie vlastnosti: | True Wireless, Vymeniteľné štuple |
| Frekvencia od: | 10 Hz |
| Frekvencia do: | 40 000 Hz |
| Citlivosť: | -38 dB |
| Veľkost meniča: | 11 mm |
| Konštrukcia mikrofónu: | Integrovaný |
| Smerová charakteristika: | Smerové snímanie |
| Impedancia: | 27 Ohm |
| Maximálna výdrž batérie: | 53 h |
| Výdrž batérie (slúchadlá): | 10 h |
| Výdrž batérie (puzdro): | 43 h |
| Nabíjanie akumulátora: | USB-C, V puzdre |
| Počet slúchadiel: | 2 (stereo) |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Reflection Investment B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Hofplein 20, 3032AC Rotterdam, Holandsko, https://www.oneplus.com/global/onlinesafety |
| E-mail : | support.sk@oneplus.com |

