Nothing Phone (2a) Plus 12GB/256GB Grey
Kód: MBL0143919
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Nothing Phone (2a) Plus
Mobilní telefon Nothing Phone(2a) Plus 12 GB/256 GB Grey
Chytrý telefon Nothing Phone(2a) Plus je přesně stvořen pro všechny uživatele, kteří chtějí po všech stránkách skvěle vybavené zařízení za rozumnou cenu. Stylový smartphone Nothing Phone(2a) Plus opět nabídne extravagantní design s částečně průsvitnými zády. Navíc přidává výkonnější čipset, novou 50Mpx přední kameru, rychlejší nabíjení a samozřejmě 5G nebo prémiový AMOLED displej. Výrobce také avizuje úzké propojení s aplikací ChatGPT.

Klíčové výhody chytrého telefonu Nothing Phone(2a) Plus
- Velký 6,7" AMOLED displej s 1200Hz obnovovací frekvencí
- Výkonný čipset MediaTek Dimensity 7350 Plus
- Kvalitní hlavní fotosoustava 50 + 50 Mpx, přední 50Mpx snímač
- Zadní strana obsahuje blikající diody vytvářející tzv. „Glyph interface“
- Prodloužená výdrž baterie díky vysoké kapacitě 5000 mAh + až 50W rychlonabíjení
- Moderní operační systém

Chytrý telefon Nothing Phone (2) disponuje novým rozhraním Glyph
Podsvícená zadní strana chytrého telefonu Nothing Phone(2a) Plus se skládá z LED pásků, které umí svítit bílou barvou a kromě notifikací na různé události umí svítit při focení i natáčení videa, indikovat stav nabíjení baterie (klasické, bezdrátové, reverzní) nebo blikat do rytmu nastavené melodie. Klidně tak podle specifického svícení poznáte, kdo vám právě volá. Pokud vám na dnešních telefonech chybí notifikační dioda, Nothing Phone(2a) Plus vás maximálně uspokojí.

S Nothing Phone (2a) Plus vytvoříte poutavé snímky i dechberoucí videa
Co se fotografické výbavy týče, zde se Nothing Phone(2a) Plus řídí heslem, že méně je někdy více, a nabídne duální fotoaparát v kombinaci dvou 50Mpx snímačů, které jsou vycentrovány doprostřed zadní strany. Hlavní fotoaparát doplňuje ultraširokoúhlý objektiv s inteligentními efekty ladění a novým algoritmem Motion Capture 2.0. Algoritmy umělé inteligence přesně rozpoznají pohybující se objekty v reálném čase. Selfie kamera chytrého telefonu Nothing Phone(2a) Plus disponuje rozlišením 50Mpx a oživí každou barvu i odstín. Mobil si hravě poradí s natáčením kvalitních videí plných detailů a dynamiky.

Nothing Phone (2a) Plus pohání čip MediaTek Dimensity 7350 Pro a 12 GB RAM
Dalším očekávaným prvkem telefonu Nothing Phone (2a) Plus je čipová sada MediaTek Dimensity 7350 Pro. Ta slibuje slibuje až 10% nárůst výpočetního a dokonce až 30% nárůst grafického výkonu. Použitý procesor a 12 GB operační paměť vám umožní bez problémů hrát hry nebo využívat i velké množství současně spuštěných aplikací. Na fotky, videa, aplikace a další multimédia budete mít k dispozici 256 GB kapacitu úložiště.

Chytrý telefon má prodlouženou výdrž baterie
Chytrý telefon Nothing Phone (2a) Plus je osazen 5000mAh baterií, která se postará o bezproblémové dva dny používání na jedno nabití. Současně budete mít možnost telefon nabíjet 50W rychlostí.

Intuitivní a přizpůsobitelné ovládání
S novým systémem Nothing OS je interakce s mobilním telefonem přívětivější, jednodušší a plynulejší. Výrobce u chytrého telefonu přepracoval nástroje na domovské i zamykací obrazovce tak, abyste mohli jednoduše přecházet k požadovaným aplikacím. V telefonu Nothing Phone(2a) Plus si můžete přizpůsobit vše od designu mřížky, štítků až po velikost a barevné motivy widgetů. Ke klíčovým informacím se dostanete přímo z domovské obrazovky. Potažením prstu navíc získáte více úrovní detailů. Nejpoužívanější widgety je možné připnout přímo na zamykací obrazovku telefonu Nothing Phone(2a) Plus, abyste neztráceli tolik důležitý čas.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6974434222564 |
| Barva: | šedá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | A10400088 |
| Názov modelu: | Nothing Phone (2a) Plus |
| Modelové číslo: | A142P |
| Uhlopriečka displeja: | 6,7" (17,02 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | 2412 × 1084 |
| Vlastnosti displeja: | Adaptívna frekvencia, Gorilla Glass |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Jemnosť displeja: | 394 PPI |
| Svietivosť displeja: | 700 Nitov |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 2 x |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 1 x |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Stabilizácia obrazu: | Elektronická (EIS), Optická (OIS) |
| Kapacita batérie: | 5 000 mAh |
| Batéria: | Vstavaná batéria |
| Výkon drôtového nabíjania (max): | 50 W |
| Označenie procesora: | MediaTek Dimensity 7350 Pro |
| Počet jadier procesora: | 8 x |
| Frekvencia procesora: | 3 GHz (3 000 MHz) |
| Grafický akcelerátor: | Mali G610 MC4 |
| Stupeň krytia (IP): | IP54 |
| Verzia operačného systému: | Android 14 |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Bezdrôtové technológie: | Bluetooth, GPS, NFC, WiFi |
| Dátové služby: | 5G, GSM/GPRS (2G), LTE (4G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| yp vedľajšej SIM karty: | Nano SIM |
| Konektory: | USB-C |
| Senzory: | Digitálny kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Senzor priblíženia (proximity), Svetelný senzor |
| 3,5 mm Jack: | Nie |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Fólia na displej (nalepená z výroby), Nabíjací kábel (USB-C na USB-C) |
| Výška: | 161,7 mm |
| Šírka: | 76,3 mm |
| Hĺbka: | 8,5 mm |
| Hmotnosť: | 190 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Nothing Technology B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Jan Pietersz. Coenstraat 7, 2595WP's-gravenhage, Holandsko, https://intl.nothing.tech/ |
