Multigrip hrazda na konstrukci - GymBeam
Kód: GYM74482
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Multigrip hrazda na konstrukci - efektivní tréninková pomůcka na procvičení svalů zad, rukou či břicha
Multigrip hrazda na konstrukci patří mezi efektivní tréninkové pomůcky, které by neměly chybět v žádném dobrém domácím či profesionálním fitku. Spolehlivě vám pomůže oživit vaši tréninkovou rutinu a procvičit svaly horní části těla. Její velkou výhodou je, že nabízí široké možnosti úchopu, s kterými můžete rozvíjet svaly zad, rukou či břicha.
Díky barvě nanesené práškovým vypalováním má protiskluzový povrch, který vám zajistí pevný úchop s tloušťkou 34 mm. Pyšní se také pevnou, odolnou a stabilní konstrukcí s maximální nosností 250 kg. Bez problémů si tak na ní můžete zacvičit i se závažím. Výhodou také je, že má jednoduchou montáž. Multigrip hrazda na konstrukci je kompatibilní s naší posilovací klecí. Podobnou variantu na strop koupíte zde.
Inspiraci na cviky najdete v článku Jak cvičit na hrazdě? 10 cviků pro začátečníky i pokročilé.

Multigrip hrazda a její výhody
- je efektivní tréninková pomůcka na posílení horní části těla
- má jednoduchou montáž
- pomůže procvičit svaly zad, rukou či břicha
- oživí vaši tréninkovou rutinu
- má protiskluzový povrch
- má pevnou a odolnou konstrukci
- zajistí pevný úchop s tloušťkou 34 mm
- má maximální nosnost 250 kg
- je vhodná i na cvičení se závažím
- je kompatibilní s naší posilovací klecí
Vlastnosti hrazdy
| Rozměry | |
|---|---|
| Délka | 109 cm |
| Šířka | 41 cm |
| Průměr úchopu | 34 cm |
| Rozestup středních madel | 20 cm |
| Rozestup bočních madel | 23 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Posilovací klece a stojany |
|---|---|
| Hmotnosť netto: | 8.830000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
