Huawei FreeBuds 7i Black
Kód: MBL0186710
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Huawei FreeBuds 7i

Bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 7i, lehká a pohodlná sluchátka s dynamickým ANC
Poslouchejte svoje oblíbené songy kdekoliv, kdykoliv a diskrétně s nadčasově elegantními sluchátky Huawei FreeBuds 7i, která jsou vybavena kvalitními 11 mm dynamickými měniči na zprostředkování prvotřídního poslouchání kdekoliv a kdykoliv. Integrovaná baterie a dobíjecí pouzdro poskytují až 35 hodin poslouchání s vypnutým ANC. Na komfortní poslouchání si můžete zapnout aktivní potlačení šumu, které zabrání pronikání nežádoucího hluku k vašim uším. Certifikace Hi-Res Audio Wireless je jistotou zvuku v té nejvyšší kvalitě. Stabilní spárování s vašimi zařízeními je zajištěno prostřednictvím Bluetooth 5.4. Huawei FreeBuds 7i mají 3 zabudované mikrofony s algoritmy neuronové sítě na pohodlné vyřízení handsfree hovorů i v rušném prostředí.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Huawei FreeBuds 7i
- Dynamické 4-magnetové 11 mm měniče zprostředkují Hi-Res Audio
- Inteligentní dynamické ANC 4.0
- 3 zabudované mikrofony využívají umělou inteligenci na ničím nerušené hovory
- Bluetooth 5.4 s podporou připojení k více zařízením současně
- Funkce rychlého nabíjení – 10-minutové nabití zajistí až 4 hodiny poslouchání
- Kompatibilita s Android a iOS
- Elegantní design v černé barvě
- Certifikovaná odolnost IP54 (sluchátka)
- Detekce nošení a přiblížení

Sluchátka do uší Huawei FreeBuds 6i zvládají všestranné potlačení hluku
Vyberte si z režimu potlačení okolního hluku v závislosti od svých preferencí. Sluchátka do uší Huawei FreeBuds 7i jsou vybavena technologií inteligentního dynamického ANC 4.0 s více režimy potlačení okolního hluku. Samozřejmostí je automatický režim, při kterém bezdrátová sluchátka přizpůsobují výkon ANC vašemu okolí, abyste si mohli užít svoji hudbu bez kompromisů.

True wireless sluchátka Huawei FreeBuds 7i zprostředkují zvuk ve vysoké kvalitě
Ve sluchátkách Huawei jsou použity 4-magnetové 11 mm dynamické měniče, které jsou citlivější a výkonnější. To umožní kvalitní reprodukci zvuku při nízkých, středních i vysokých frekvencích. True wireless sluchátka Huawei FreeBuds 7i disponují certifikací Hi-Res Audio Wireless, takže dokážou vygenerovat důrazné basy s frekvencí dokonce už od 20 Hz. Nechte se unášet tóny ve vysokém rozlišení. Poslouchání na míru hudebnímu žánru si ještě přizpůsobíte pomocí ekvalizéru.

Špičkový prostorový zvuk vás vtáhne do děje
Bezdrátové špunty vás úplně vtáhnou do centra diana s pomocí 360° zvuku a díky monitorování pohybu hlavy. Přitom nezáleží na tom, k jakému zařízení jste se sluchátky Huawei FreeBuds 7i připojeni.

Umělá inteligence potlačující hluk při hovorech
Algoritmus hluboké neuronové sítě (DNN) odlišuje hlasy od hluku, díky čemuž potlačuje zvuky a šum vašeho okolí. Tři mikrofony potom mohou přesně snímat váš hlas. Kromě nich jsou bezkabelová sluchátka Huawei FreeBuds 7i vybavena mikrofonem s kostním vedením, který přesně zaznamenává hlasy. S pomocí umělé inteligence si užijete čisté hovory i ve větrném nebo hlasitém prostředí se zvuky se silou až 90 dB.

In-ear sluchátka Huawei FreeBuds 7i mají skvělou odolnost
In-ear sluchátka Huawei FreeBuds 7i vám umožní bez obav absolvovat i náročný trénink. Díky stupni krytí IP54 se nemusíte bát vniknutí prachu ani deště. Bezdrátové špunty tak budou skvělým pomocníkem na každý váš den.

Celodenní používání zajišťuje baterie s velkou výdrží
I s nabíjecím pouzdrem totiž ze sluchátek Huawei FreeBuds 7i dostanete celkem 35 hodin přehrávání hudby. Pokud bude sluchátkům docházet energie, nezoufejte. Už po 10-minutovém nabití můžete poslouchat oblíbenou hudbu další 4 hodiny.

Pohodlná sluchátka bez kabelu s intuitivním ovládáním
Sluchátka bez kabelu Huawei FreeBuds 7i jsou vybavena koncovkami z tekutého silikonu šetrného k pokožce. Ty vylepšují výkon potlačení hluku, a to bez toho, aby snižovaly komfort při nošení. V balení najdete 4 různé velikosti, abyste si našli ty, které vám pasují nejlépe.

Obsah balení
- Sluchátka Huawei FreeBuds 7i
- 4× koncovky (k dispozici ve velikostech large, medium, small a ultra-small, jako výchozí jsou nasazené koncovky velikosti medium)
- Nabíjecí pouzdro
- Stručná příručka a bezpečnostní informace
- Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátová sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6942103164781 |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Bezdrôtové slúchadlá |
| Vyhotovenie: | Do uší - štupľové |
| Part Number: | 55038459 |
| Model slúchadiel: | Huawei FreeBuds 7i |
| Konštrukcia: | Uzatvorená |
| Modelové číslo: | T0025 |
| Mikrofón: | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie: | Áno |
| Typ pripojenia: | Bluetooth |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Podporované kodeky: | AAC, AVRCP, LDAC, SBC |
| Funkcie: | Potlačenie šumu |
| Potlačenie hluku: | Aktívne (ANC) |
| Stupeň krytia: | IP54 |
| Ďalšie vlastnosti: | True Wireless |
| Frekvencia od: | 20 Hz |
| Frekvencia do: | 40 000 Hz |
| Veľkost meniča: | 11 mm |
| Konštrukcia mikrofónu: | Integrovaný |
| Nabíjanie akumulátora: | USB-C |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 47,3 g |
| Počet slúchadiel: | 2 (stereo) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Huawei Technologies (Netherlands) B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Laan van Vredenoord 56, 2289DJ Rijswijk, Holandsko, https://consumer.huawei.com/uk/gpsr-information/ |
| E-mail : | mobile.nl@huawei.com |
