Honor X5c Plus 4GB/128GB Midnight Black
Kód: MBL0185524
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Honor X5c Plus
Mobil Honor X5c Plus je schopen vykonávat všechny důležité telekomunikační úkoly. Umožní vám surfovat na internetu, pořizovat fotografie a videa duálním snímačem, ale také využívat řadu praktických aplikací nebo hrát hry. Mobil je osazen 6,74" displejem, což potěší nadšence velkých telefonů. Vnitřní část obsahuje prostor, do kterého se vejde hybridní slot. O hladký chod systému se stará 8jádrový procesor MediaTek Helio G81. Operační paměť nabízí kapacitu 4 GB. Soubory, fotky i videa vám uloží 128GB interní paměť. Tato paměť vám poskytne dostatek místa pro běžné používání. Dostatečné množství energie zajišťuje baterie s kapacitou 5260 mAh. Výhodou je jeho konektorová výbava USB-C. Jeho ochrana vyhovuje stupni krytí IP54. Mobil Honor byl představen v roce 2025.

Hlavní vlastnosti mobilu HONOR X5c Plus 4 GB/128 GB, Midnight Black
- Mobil Honor disponuje 6,74" obrazovkou
- O hladký chod systému sa stará 8-jadrový procesor
- Operačná pamäť dosahuje veľkosť 4 GB
- Dostatočné množstvo energie zabezpečuje batéria s kapacitou 5260 mAh
- Oceníte konektorovú výbavu USB-C
- Hlavný zadný fotoaparát má rozlíšenie 50 Mpx
- Mobilný telefón je osadený 6,74" IPS displejom
- Priaznivci rýchlych scén privítajú 90Hz obnovovaciu frekvenciu displeja
- Hlavné funkcie zaisťuje operačný systém Android 15 vrátane nadstavby Magic UI
- Súbory, fotky aj videá vám uloží vnútorná pamäť s veľkosťou 128 GB
- Vnútorná pamäť je rozšíriteľná pomocou pamäťovej karty typu MicroSD s veľkosťou 1024 GB
- Do mobilu sa dá vložiť hlavná nano SIM aj vedľajšia nano SIM
- Podporuje LTE (4G), GSM/GPRS (2G) a WCDMA (3G) mobilné siete
- Potrebné množstvo energie poskytuje vstavaná batéria s kapacitou 5260 mAh
- Grafický akcelerátor: Mali G52 MC2

Na displej mobilu Honor je radosť pozerať sa
Každý moment strávený s mobilom Honor prinesie radostné chvíle, keďže svojím 6,74" IPS displejom a 1600 × 720 rozlíšením servíruje obsah v skvelej kvalite. Obnovovacia frekvencia displeja 90Hz je dostačujúca na hranie hier so 60 FPS.


Vychutnajte si fotografie z dovolenky
K výbave na fotenie v mobile náleží duálny zadný fotoaparát. Telefón Honor vyniká 50Mpx zadným fotoaparátom. S mobilom Honor natočíte videá v maximálnom rozlíšení 1920 × 1080 (Full HD).

Batéria mobilu so spoľahlivým výkonom
Mobilu Honor zabezpečuje energiu vstavaná batéria s kapacitou 5260 mAh, ktorá umožní nepretržitý chod dva aj viac dní. Môže sa pochváliť rýchlym káblovým nabíjaním s maximálnym výkonom 15 W. Na napájanie je pripravený nabíjací konektor USB-C.

Mobil Honor vám zaručí spoľahlivý výkon
Primárne funkcie a operácie mobilu Honor vykonáva operačný systém Android vo verzii Android 15 s nadstavbou Magic UI. Android je známy svojou otvorenosťou a bohatým výberom dostupných programov a aplikácií. Operačná pamäť telefónu urobí radosť svojou veľkosťou 4 GB, vďaka ktorej môžete hrať hry a obsluhovať niekoľko aplikácií naraz. Na všetky vaše fotografie, videá a ďalšie súbory je k dispozícii vnútorná pamäť s veľkosťou 128 GB, ktorá je zameraná na používateľov s vysokými nárokmi a umožní vám bez obmedzení ukladať hry, videá a aplikácie. Ak vám pamäť mobilného telefónu napriek tomu príde nedostatočná, je možné rozšíriť ju pamäťovou kartou typu MicroSD s veľkosťou 1024 GB.


Telefón Honor má na výber z mnohých rôznych možností komunikácie
Bezdrôtové spojenie s vašimi blízkymi zaistí NFC, WiFi, Bluetooth, GPS, A-GPS a GSM. Technológia NFC (Near Field Communication) podporuje bezdotykovú komunikáciu medzi zariadeniami na krátku vzdialenosť, obvykle do 10 cm. To vám umožní bezkontaktné platby mobilom v obchodoch bez nutnosti vyťahovania platobnej karty. Vďaka prítomnosti WiFi na svojom telefóne môžete komfortne využívať rýchly a stabilný prístup na internet bez potreby používať mobilné dáta. Telefón možno ľahko pripojiť k rôznym bezdrôtovým zariadeniam pomocou technológie Bluetooth, to uľahčuje komunikáciu a zdieľanie dát aj bez potreby kábla. A-GPS (Assisted Global Positioning System) je variant GPS s rozšírenými funkciami, ktorý využíva nielen satelitné signály, ale tiež dáta z pozemných mobilných sietí a referenčných staníc. Túto technológiu oceníte najmä v prípadoch, keď je signál z družíc slabší alebo prerušovaný.

Komunikujte a zostaňte v kontakte za každých okolností
Do telefónu môže byť umiestnená hlavná nano SIM aj vedľajšia nano SIM karta. Prístup k internetovým stránkam, posielanie e-mailov, multimediálny obsah, aplikácie a veľa ďalšieho vám zaistia rýchle LTE (4G), GSM/GPRS (2G) a WCDMA (3G) mobilné siete, s ktorými bude sťahovanie veľkých súborov, streamovanie obsahu alebo spojenie cez videohovor úplne bezproblémové a rýchle.

Funkcie mobilu, ktoré prídu vhod
Vychutnávajte si život naplno s mobilom Honor. Smartfón podporuje funkciu OTG, ktorá dovoľuje pripojiť k zariadeniu iné periférie, ako napríklad myš a klávesnicu.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6936520876136 |
| Barva: | bílá |
| Operační paměť RAM: | 4 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Model zariadenia: | Honor X5c Plus |
| Modelové číslo: | NLA-LX1 |
| Rok predstavenia: | 2025 |
| Konfigurácia SIM: | Hybridný slot |
| Funkcie: | OTG, Rýchle nabíjanie |
| Typ: | Dotykový displej |
| Uhlopriečka displeja: | 6,74" (17,12 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | 1600 × 720 |
| Rozlíšenie displeja (štandard): | HD |
| Typ displeja: | IPS |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 90 Hz |
| Tvar výrezu v displeji: | Kruh |
| Stupeň krytia: | IP54 |
| Výška: | 167 mm |
| Šírka: | 77 mm |
| Hĺbka: | 7,89 mm |
| Hmotnosť: | 186 g |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 2 × |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 1 × |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Svetelnosť zadného fotoaparátu: | f/1,8 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 Mpx |
| Svetelnosť predného fotoaparátu: | f/2,2 |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Kapacita batérie: | 5 260 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 15 W |
| Používateľsky vymeniteľná batéria: | Vstavaná batéria |
| Slot na pamäťovú kartu: | Áno |
| Typ pamäťovej karty: | MicroSD |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1 024 GB |
| Označenie procesora: | MediaTek Helio G81 |
| Počet jadier procesora: | 8 × |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz (2 000 MHz) |
| Grafický akcelerátor: | Mali G52 MC2 |
| Bezdrôtové technológie: | A-GPS, Bluetooth, GPS, NFC, WiFi |
| Dátové služby: | GSM/GPRS (2G), LTE (4G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedľajšej SIM karty: | Nano SIM |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Konektory: | USB-C |
| Senzory: | Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Svetelný senzor |
| 3,5 mm Jack: | Nie |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Fólia na displej (nalepená z výroby), Nabíjací kábel (USB-C na USB-C) |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Nadstavba: | Magic UI |
| Energetická trieda: | B |
| Adaptér v balení: | Bez adaptéra |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Honor Technologies Germany GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Toulouser Allee 27, 40211 Düsseldorf, Nemecko, www.honor.com/cz/support/ |
| E-mail : | sk.support@honor.com |
