Honor 400 Lite 5G 8GB/256GB Velvet Grey
Kód: MBL0156917
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Honor 400 Lite 5G

Jednoduchost. Elegance. Lehkost
Kamerový design ztělesňuje geometrickou sofistikovanost, spojuje jednoduchost s mistrovským zpracováním.
Zobrazíš. Klikneš. Naučíš se
Stiskněte a podržte tlačítko AI kamery, abyste odemkli vizuální inteligenci a získali okamžité odpovědi na vše, co vidíte. Pomoc s domácími úkoly: rychlá vysvětlení, výsledky a videa pro matematiku, historii, fyziku a další. Identifikujte rostliny a zvířata: rychle a jednoduše poznejte rostlinu nebo plemeno psa. Hledejte to, co vidíte: použijte fotoaparát k nalezení podobného oblečení, nábytku a dalšího – není třeba nic psát. Přeložte nebo zkopírujte text: překládejte více než 100 jazyků v reálném čase nebo kopírujte detaily, jako jsou odstavce a sériová čísla z obrázků.

Jedním klepnutím k nezapomenutelným momentům
Fotografujte, nahrávejte videa nebo jednoduše přibližujte. Tlačítko AI fotoaparátu umožňuje rychlé, plynulé a bezproblémové fotografování.
Rozjasněte každý záběr
Vestavěné doplňkové světlo poskytuje profesionální 3D světelné efekty, které dodávají vašim portrétům hloubku a jemnost pro vylepšený a zářivý vzhled. Zaměřeno na detaily, každá ulice má svůj styl. Odhalte plný potenciál pouliční fotografie s všestrannými multifokálními objektivy. Jednoduše procházejte od širokých městských panoramat k precizně zpracovaným detailním záběrům, aby každý snímek vyprávěl příběh s živými detaily a bezkonkurenční hloubkou.

Vize, která získává sílu díky AI
Pohyblivá fotografie: prožijte znovu krásné vzpomínky díky 3sekundovému okamžiku. AI guma: odstraňte kolemjdoucí, nepořádek nebo rušivé pozadí jediným dotykem. AI Rozšíření obrazu: upravte proporce, vylepšete kompozice a transformujte svou fotografii do umění během několika sekund.

Štíty pro zdravější oči
3840 vysokofrekvenční PWM, dynamické přizpůsobení displeje, cirkadiánní noční režim, pohodlné úpravy tlumeného osvětlení, nízké modré světlo (hardware), režim e-knihy.

Plynulé odemykání, stačí jen jeden dotyk
Okamžitě odemknete jediným klepnutím na obrazovku.

Voděodolnost. Odolnost proti pádům. Bez obav
Certifikované IP64 a pětihvězdičková spolehlivost SGS pro voděodolnost a ochranu proti pádům.

Magický portál
Klepněte na obrazovku kloubem prstu a zakroužkujte, abyste aktivovali Magic Portal a získali přístup ke službám jedním krokem.
Technické specifikace:
- Úhlopříčka displeje: 6,7"
- Rozlišení displeje: 2412 × 1080
- Operační systém: Android
- Procesor: MediaTek, osmijádrový
- Konfigurace karet: Dual SIM
- Hlavní SIM typ karty: Nano SIM
- Vedlejší SIM typ karty: Nano SIM
- Datové služby: 5G, GSM/GPRS (2G), WCDMA (3G), LTE (4G)
- Bezdrátové technologie: WiFi, Bluetooth, NFC, GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
- Konektory: USB-C
- Senzory: Digitální kompas (magnetický senzor), Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor), Senzor vzdálenosti (proximity)
- Počet objektivů zadního fotoaparátu: 2
- Počet objektivů předního fotoaparátu: 1
- Rozlišení zadní kamery: 108 Mpx
- Rozlišení přední kamery: 16 Mpx
- Rozlišení širokoúhlého fotoaparátu: 5 Mpx
- Stupeň krytí: IP64
- Odolnost proti pádům z max. výšky: 1,8 m
- RAM: 8 GB
- Vnitřní paměť: 256 GB
- Kapacita baterie: 5230 mAh
- Rozměry: 161 x 74,55 x 7,29 (V x Š x H, mm)
- Hmotnost: 171 g
- Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Honor |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6936520865093 |
| Barva: | šedá |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Názov modelu: | Honor 400 Lite |
| Modelové číslo: | ABR-NX1 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,7 " |
| Rozlíšenie displeja: | 2412x1080 |
| Značka procesora: | Mediatek |
| Označenie procesora: | Dimensity 7025 Ultra |
| Frekvencia procesora: | 2,5 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 x |
| Kapacita batérie: | 5230 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max): | 35 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 108 Mpx |
| Predný fotoaparát (rozlíšenie): | 16 Mpx |
| Senzory: | Akcelerometer, Geomagnetický senzor, Senzor priblíženia, Svetelný senzor |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| 5G, Wi-Fi, Dual SIM, GPS, OTG: | Áno |
| Farba: | sivá |
| Hmotnosť: | 171 g |
| Stupeň krytia (IP): | IP65 |
| Výška: | 161 mm |
| Šírka: | 74,55 mm |
| Hĺbka: | 7,29 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Honor Technologies Germany GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Toulouser Allee 27, 40211 Düsseldorf, Nemecko, www.honor.com/cz/support/ |
| E-mail : | sk.support@honor.com |
