Google Pixel Watch 3 45mm Wi-Fi Obsidian Black
Kód: MBL0168277
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Google Pixel Watch 3 45mm

Berte velké – Nebo ještě větší
Chytré hodinky Google Pixel Watch 3 jsou k dispozici s velikostí pouzdra 41 nebo 45 mm. Součástí aktivace hodinek je i služba Fitbit Premium na 6 měsíců zcela zdarma.

Hodinky na cvičení Google Pixel Watch 3 se skvělou baterií
U typických chytrých hodinek je vždy problém s výdrží baterie. Ale hodinky na cvičení Google Pixel Watch 3 zvládnou i 24 hodin s vždy zapnutým displejem. Případně až 36 hodin v režimu Šetřič baterie. A současně se 41mm model nabíjí o 20 % rychleji.
Chytré hodinky Google Pixel Watch 3 s větším displejem
Chytré hodinky Google Pixel Smart Watch 3 mají displej 45 mm, který je o více než 40 % větší, takže při cvičení nebo používání Map a jiných aplikací toho uvidíte ještě více a přehledněji.

Jasnější obrazovka
Na dvakrát jasnějším (až 2 000 nitů) a ještě responzivnějším displeji Actua jsou údaje a informace dobře viditelné a jednoduchým přejetím zobrazíte další.

Překonejte své běžecké časy
Sportovní chytré hodinky Google Pixel Watch 3 vám pomohou s motivací a se zlepšením fyzických výkonů. Budete mít totiž k dispozici svého virtuálního kouče nebo možnost vytvářet si vlastní běžecká cvičení. Samozřejmostí jsou i detailní statistiky.

Sestavte si vlastní běžecká cvičení
V aplikaci Fitbit si poskládáte rozcvičky, odpočinky i všechno další. Uložená cvičení pak otevřete na hodinkách Google Pixel Watch 3 a hned uvidíte i svůj osobní rekord.

S koučováním v reálném čase snadněji dosáhnete svých cílů
Stačí spustit vlastní běžecké cvičení a zvuková i hmatová odezva vám dají vědět, kdy sprintovat, kdy si vydechnout a kdy držet tempo.

Zdokonalte své běhání pomocí Fitbit Premium
Fitbit Premium pomocí umělé inteligence od Googlu analyzuje vaše cíle, minulé běhy nebo připravenost a doporučuje vhodná běžecká cvičení.

Zlepšete si běžeckou techniku
Pokročilá detekce pohybu měří vaši kadenci, délku kroku, vertikální oscilaci i další údaje a radí, jak předejít zranění.

Zjistěte každý den, na co je vaše tělo právě připravené
Měření připravenosti podle vašeho spánku, klidové tepové frekvence a variability srdeční frekvence vyhodnocuje, zda si můžete dát do těla, nebo bude lepší upřednostnit regeneraci.

Zlepšujte své tréninky podle kardio zátěže
Kardiovaskulární zátěž v průběhu dne měří, jak moc vaše srdce pracuje. Sledujte dlouhodobé trendy, abyste věděli, zda se při tréninku zbytečně nešetříte nebo naopak, nepřepínáte. Hodinky na sport Google Pixel Watch 3 jsou komplexním nástrojem pro vaše tréninky.

Nechte si každý den sestavit osobní cíl kardio zátěže
Denní cíle vycházející z vaší kardiovaskulární zátěže a připravenosti vám pomohou optimálně vyvážit regeneraci a výkonnost.

Smartwatch Google Pixel Watch 3 poskytnou ranní přehled
Ranní přehled na smartwatch Google Pixel vám shrne údaje jako skóre spánku, připravenost nebo počasí, abyste do každého nového dne vykročili připraveni.

Dejte si do těla s Fitbit Premium na 6 měsíců zdarma
Služba Fitbit Premium je plná personalizovaných tréninků a pokročilých statistik, které vám pomohou rozvíjet fyzickou aktivitu. Součástí jsou i detailní statistiky všech naměřených hodnot.

Ovládejte fotoaparát hodinkami Google Pixel Watch 3
Stačí nastavit záběr a z hodinek Google Pixel Watch 3 pak vyberete různé režimy fotoaparátu a stisknete spoušť. Hodí se to nejen u skupinových fotek, ale i při focení noční oblohy v režimu astrofotografie.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inteligentní hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840353907058 |
| Kompatibilní OS: | Android |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Určenie: | Unisex |
| Značka: | |
| Part Number: | GA05785-DE |
| 3D/AR: | 3D model + AR model v Android aplikácii, 3D model + AR model v iOS aplikácii |
| Verzia kompatibilného OS: | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 14.0, Android 15.0 |
| Tvar ciferníka: | Okrúhly |
| Uhlopriečka displeja: | 1,77" |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Sklíčko: | Gorilla Glass |
| Veľkosť puzdra: | 45 mm |
| Materiál puzdra: | Hliník |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Vodotesnosť: | 50 m (5 ATM) |
| Spôsob ovládania: | Kombinované |
| Hmotnosť: | 37 g |
| Bezdrôtová technológia: | Bluetooth, GPS, NFC, WiFi |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Senzory a hardvér: | Barometer, Galileo, GLONASS, Gyroskop, Kompas, Mikrofón, Oxymeter, Reproduktor |
| Športové aktivity: | Beh, Fitness, Chôdza |
| Zdravotné funkcie: | Meranie pulzu, Meranie saturácie kyslíka v krvi, Meranie telesnej teploty, Monitoring spánku |
| OS hodiniek: | Wear OS |
| Farba ramienka: | Čierna |
| Materiál remienka: | Silikón |
| Min. obvod zápästia: | 15 cm |
| Max. obvod zápästia: | 21,5 cm |
| Max. výdrž batérie: | 36 h (1,5 d) |
| Bežná výdrž batérie: | 24 h (1 d) |
| Kapacita batérie: | 420 mAh |
| Súčasť balenia: | Dobíjací kábel (USB-C) |
| Položka byla vyprodána… | |
Google Pixel Watch 3 45mm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Google Ireland Limited |
|---|---|
| Adresa : | Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ireland |
