Google Pixel 9 5G Dual Sim 12GB RAM 128GB - Obsidian
Kód: MBL0137870
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Chytrý telefon Google Pixel 9

Telefon nabitý inovacemi
Chytrý telefon Pixel 9 zcela překoná vaše představy. Jedná se totiž o nejvýkonnější zařízení s umělou inteligencí. A navíc naprosto špičkově fotí!
Úpravy fotek s podporou AI
Fotoaparátem telefonu Google Pixel 9 vytvoříte úžasné fotky. A díky AI je můžete dovést k dokonalosti. Nechte se ohromit.
Udělejte fotku a buďte na ní také
S funkcí Přidej mě nebude na fotce nikdo chybět. AI jako kouzelným proutkem sloučí dvě fotky: jednu, na které jste vyfotili vaši skupinu a druhou, kde jste vy.

Skupinové snímky, které potěší každého
S funkcí Nejlepší snímek vytvoříte perfektní skupinovou fotku hned napoprvé. Pixel mobil díky AI najde ten nejvhodnější okamžik nebo nejlepší výraz u každého můžete vybrat sami.

Mobil Google Pixel 9 zachytí ostré fotky
Stačí párkrát kliknout a funkce Zaostření fotky ve Fotkách Google opraví rozmazané snímky – nové i ty starší.

Úpravy fotek jako kouzlem
S Kouzelným editorem ve Fotkách Google jsou díky AI i složité úpravy jednoduché. Stačí jen pár kliknutí.
Nechte rušivé elementy zmizet
Zbavte se rušivých prvků nebo osob, které na fotce nechcete.

Kdykoli přenesete cokoli
Osoby i předměty můžete v záběru volně přesouvat, aby fotka byla ještě lepší nebo nápaditější.

Fotoaparát Pixel je úplně jiná třída
Oceňovaný fotoaparát Pixel pořizuje úžasné fotky a videa při jakémkoli osvětlení, zblízka i z velké dálky. Kvalita fotografií mobilního telefonu Google Pixel 9 vás okouzlí.
Nádherné fotky od soumraku do úsvitu s telefonem Google Pixel 9
Funkce nočního vidění a 50Mpx širokoúhlý objektiv umožní s telefonem Google Pixel 9 pořídit ostré fotky se živými barvami i za slabého osvětlení.

Vylepšete své selfie
Díky vylepšenému 10,5Mpx přednímu fotoaparátu s automatickým ostřením zachytíte dokonale ostré selfie, které budete rádi sdílet.

Realistické tóny pleti
Funkce Real Tone krásně, autenticky a přesně podává jemné nuance různých tónů pleti.

Selfie pro všechny
Funkce Vedený záběr pomůže slabozrakým osobám pořídit skvělé selfie. Zvukové a hmatové signály nasměrují tvář na to správné místo v záběru.

Gemini - váš integrovaný AI pomocník
Napište nebo řekněte, co potřebujete – nebo třeba přidejte obrázek. Gemini v mobilním telefonu Google Pixel 9 vám s tím pomůže klidně i za běhu. Jednoduše podržte tlačítko a hned můžete začít psát, plánovat, vzdělávat se a mnoho dalšího.
Promluvte si s Gemini o tom, co se vám honí hlavou
Místo vyťukávání písmenek můžete vést s Gemini přirozenou, plynulou konverzaci přes Gemini Live. Gemini zvládne hovor sledovat, i když uprostřed věty změníte téma nebo se začnete ptát na něco jiného.

Chytrý telefon Google Pixel 9 má ostrý, jasný a vyhlazený obraz na 6,3" displeji
Chytrý telefon Google Pixel 9 disponuje displejem Super Actua, který má jasné a živé barvy i na přímém slunci. Díky obnovovací frekvenci 120 Hz je na něm hraní her a posouvání obrazu krásně plynulé.

Přechod na Pixel je snadný
Díky dokonalému propojení s Google účtem na vás čeká vždy nejnovější a zcela čistý systém Android. Jednoduše přenesete kontakty, zprávy i aplikace.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pixel 9 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840353919808 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | GA05226-GB |
| Názov modelu: | Google Pixel 9 |
| Modelové číslo: | GUR25 |
| Veľkosť displeja: | 6,3" (16 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | Rozlíšenie displeja 2424 × 1080 |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass, HDR 10+ |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Jemnosť displeja: | 422 PPI |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 2 |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 1 |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 10,5 Mpx |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Označenie procesora: | Google Tensor G4 |
| Kapacita batérie: | 4 700 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 27 W |
| Vstavaná batéria: | Áno |
| Verzia operačného systému: | Android 14 |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Stupeň krytia: | IP68 |
| Bezdrôtové technológie: | A-GPS, Bluetooth, eSIM, GPS, NFC, WiFi |
| Dátové služby: | 5G, EDGE (2.5G), GSM/GPRS (2G), HSPA (3.5G), LTE (4G), UMTS/CDMA (3G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedľajšej SIM karty: | eSIM |
| Volanie cez internet: | VoLTE, VoWiFi |
| Konektory: | USB-C |
| Senzory: | Barometer, Digitálny kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Senzor priblíženia (proximity), Svetelný senzor |
| 3,5 mm Jack: | Nie |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Nabíjací kábel (USB-C na USB-C) |
| 3D/AR: | 3D model + AR model v Android aplikácii, 3D model + AR model v iOS aplikácii |
| Výška: | 152,83 mm |
| Šírka: | 71,98 mm |
| Hĺbka: | 8,54 mm |
| Hmotnosť: | 190 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Google Ireland Limited |
|---|---|
| Adresa : | Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ireland |
