GARMIN Vivoactive 5 Black/Slate
Kód: MBL0121777
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
GARMIN Vivoactive 5
Stylové chytré hodinky s displejem AMOLED, dlouhou výdrží a GPS
Lehké, elegantní a výkonné chytré hodinky Garmin Vívoactive 5 budou společníkem nejen při náročných sportovních aktivitách, ale díky svému designu si je můžete bez ostychu vzít i na ty největší společenské akce. Chytré hodinky mají řadu funkcí pro sledování zdravotního stavu a měření pohybových aktivit. To vše až 11 dní na jedno nabití. Na 1,2palcovém AMOLED displeji vidíte všechny informace čistě a jasně. Samozřejmě je možné aktivovat režim Always-On Mode. Díky vodotěsnosti 5 ATM můžete chytré hodinky bez obav nosit do bazénu nebo se s nimi sprchovat. Displej hodinek chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass 3. Hodinky Garmin Vívoactive 5 přesně určí polohu pomocí satelitních systémů GPS, GLONASS a GALILEO. Navíc budete mít k dispozici úložiště na hudbu nebo můžete využít pohodlné bezkontaktní platby Garmin Pay™.

Jednoduché ovládání, dobře čitelný displej a dlouhá výdrž baterie
Hodinky jsou vybaveny jasným a dobře čitelným dotykovým AMOLED displejem s rozlišením 390 × 390 px, který před poškozením chrání odolné sklíčko Corning Gorilla Glass 3. Všechny funkce hodinek Garmin Vívoactive 5 se ovládají mimo displej i pomocí fyzických tlačítek, což oceníte při sportovních aktivitách. Na jedno nabití vydrží v režimu chytrých hodinek až 11 dní a v režimu GNSS se všemi satelitními systémy až 17 hodin. Pro přesné určení polohy jsou hodinky vybaveny podporou všech satelitních systémů. Pro zajištění lepší čitelnosti si můžete vybrat dvě velikosti písmen (menší/větší). Hodinky disponují zabudovaným hudebním přehrávačem, takže je můžete používat samostatně, bez připojení k telefonu. Stačí do nich nahrát oblíbený playlist.

S chytrými hodinkami Garmin Vivoactive 5 budete mít zdraví a kondici jako na dlani

Abyste měli své tělo pod kontrolou, chytré hodinky Garmin Vívoactive 5 nabízejí řadu funkcí a technologií pro získání co nejpřesnějších výsledků. Hodinky například dokáží určit fitness věk na základě týdenní aktivity, skutečný věk, klidovou tepovou frekvenci, BMI index. Jelikož se běžně stává, že vás přes den něco může rozrušit, v hodinkách Garmin Vívoactive 5 jsou i dechová cvičení, která vám pomohou se uklidnit. Chytré hodinky Garmin Vívoactive 5 neustále měří tepovou frekvenci a právě proto dokáží přesně určit, jak těžký byl trénink. Spánek je samozřejmě stejně důležitý a právě proto umí hodinky určit kvalitu spánku a následně ukázat celkové spánkové skóre. Novinkou je, že hodinky umí zaznamenat i krátké zdřímnutí, při kterých vyhodnotí jejich přínos pro celkovou pohodu. Chytré hodinky Garmin nabízejí množství dalších funkcí, které mohou přijít vhod. Patří k nim:
Měření dechu — dotykové hodinky Garmin Vívoactive 5 zvládnou měřit dechovou aktivitu napříč celým dnem (během aktivit, odpočinku i spánku) a v případě potřeby aktivovat dechová cvičení
Sledování hydratace — do chytrých hodinek Garmin Vívoactive 5 si můžete značit pitný režim a nastavit si upozornění na doplnění tekutin
Funkce pro ženy — prostřednictvím aplikace Garmin Connect můžete sledovat menstruační cyklus či těhotenství a zapisovat si vlastní poznámky či získávat nejrůznější informace nebo doporučená cvičení
Monitorování stresu — chytré hodinky měří i úroveň stresu a pokud se dostane nad zvýšenou hodnotu, hodinky Garmin Vívoactive 5 doporučí dechová cvičení na uklidnění
Sledování zátěže organismu — funkce Stress Score ve dne i v noci sleduje a zaznamenává informace o zátěži organismu
Řízená meditace — dopřejte si chvíle klidu a pohody i během náročných dnů pomocí meditačního cvičení
Pulzní oxymetr — sleduje nasycení krve kyslíkem; měření je možné aktivovat kdykoli
Funkce Body Battery — díky této funkci získáte kompletní přehled o tom, jak si dokáže tělo poradit se zátěží a určit, zda dostatečně spíte, zda se příliš nenamáháte apod.

Široká nabídka sportovních aktivit i režim pro vozíčkáře
V hodinkách Garmin Vívoactive 5 najdete množství animovaných cviků a tréninků (kardio, silové tréninky, pilates atd.), ale prostřednictvím aplikace Garmin Connect si můžete do hodinek stáhnout množství dalších. Chytré hodinky již mají nastaveno více než 25 "indoorových a outdoorových" sportovních režimů – například běh, chůze, cyklistika, golf a řada dalších režimů. Pokud si chcete sestavit vlastní trénink, s využitím smartphonu a aplikace Garmin Connect, můžete to bez problémů udělat a sestavit si trénink na míru. Jakmile ho budete mít připravený, stačí ho přesunout z aplikace v smartphonu do hodinek Garmin Vívoactive 5. Novinkou je, že v chytrých hodinkách Garmin můžete využít režim invalidního vozíku, který místo počtu kroků sleduje počet záběrů a nabízí měření záběrů rukama a jízdy na ručním kole. Vozíčkáři mohou využít speciální výzvy, nainstalované tréninky a animované tréninky zaměřené na sílu, kardio, HIIT, pilates nebo jógu.

S chytrými hodinkami Garmin Vívoactive 5 budete v kontaktu se svým okolím
Pokud spárujete chytré hodinky Garmin Vívoactive 5 s mobilním telefonem, budete dostávat notifikace o příchozích emailech, zprávách (pokud máte Android, lze na zprávy i odpovědět). V obchodech můžete bez obav platit přímo hodinkami díky podpoře Garmin Pay. Pokud máte rádi hudbu, určitě oceníte možnost stažení si písniček do hodinek a s využitím bezdrátových sluchátek můžete poslouchat hudbu, aniž byste museli mít telefon u sebe. Dalším benefitem chytrých hodinek Garmin Vívoactive 5 je i bezpečnostní sledování vaší polohy. Pokud propojíte hodinky se smartphonem, v případě nebezpečí nebo úrazu můžete poslat svým kontaktům své souřadnice, aby vám mohli přivolat například pomoc. Odeslání je možné aktivovat manuálně nebo automaticky (při vybraných sportovních činnostech).

Obchod Connect IQ
Otevřená platforma Connect IQ je určená pro aplikace vývojářů třetích stran, takže zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které pomohou přizpůsobit si hodinky Garmin Vívoactive 5 na míru, vašim potřebám. K dispozici jsou stylové ciferníky, fitness aplikace, hudební platformy naživo, praktické nástroje, zábavné hry atd.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Vívoactive 5 Slate/Black Band
- Designové provedení vhodné pro muže i ženy
- Chytré hodinky Garmin Vívoactive 5 umožní pohodlné bezkontaktní platby přes Garmin Pay
- Hodinky mají 1,2" displej AMOLED s rozlišením 390 × 390 px s režimem Alway-On Mode
- Možnost připojení přes ANT+, WiFi či Bluetooth
- Pro získání přesných informací slouží aplikace Garmin Connect, do které se po spárování se smartphonem ukládají naměřené hodnoty z hodinek Garmin Vívoactive 5
- Ochranné sklíčko Corning Gorilla Glass 3 se postará o pohodlné ovládání a maximální ochranu displeje
- Hodinky Garmin Vívoactive 5 jsou vodotěsné do 5 ATM
- Režim invalidního vozíku, který sleduje místo kroků počet záběrů a nabízí měření záběrů rukama a jízdy na ručním kole
- Integrovaný přehrávač hudby umožní používat hodinky Garmin Vívoactive 5 samostatně, bez mobilního telefonu, stačí je jen připojit k bezdrátovým sluchátkům
- V chytrých hodinkách najdete více než 30 sportovních režimů i animovaná cvičení
- Přesné určování polohy díky GPS, GLONASS a GALILEO
- Až 11denní výdrž na jedno nabití v režimu chytrých hodinek
- Funkce Body Battery™ pomůže vyvážit zátěž a regeneraci organismu
- Chytré hodinky měří pulzovou frekvenci, míru stresu, hodnotu SpO2 i délku a kvalitu spánku
- Funkce automatické detekce a záznamu sleduje délku krátkých zdřímnutí během dne
Technické parametry
Displej
Typ: AMOLED
Úhlopříčka: 1.2"
Rozlišení: 390 x 390 px
Vlastnosti: dotykový
Odolnost
odolnost vůči vodě 5 ATM
Corning Gorilla Glass 3
Konektivita
USB
ANT
Bluetooth
Garmin Connect
Vhodné pro aktivity
Dostupné profily pro aktivity v tělocvičně: Posilování, HIIT, Kardio a Eliptický trénink, Stoupání do schodů, Veslování uvnitř, Skákání přes švihadlo
WELLNESS: Chůze, Pilates, Jóga, Chůze na páse
INDOOROVÝ BĚH: Běh na páse, Halový běh na dráze
BĚH VENKU: Běh
Dostupné profily pro rekreaci v přírodě: Discgolf
Dostupné profily pro cyklistiku: Jízda na kole, indoor cyklistika, Handbike, Handbike indoor
Dostupné profily pro plavání: Plavání v bazénu, Plavání ve volné vodě
VODNÍ SPORTY: Pádlování vestoje, Veslování
RAKETOVÉ SPORTY: Tenis, Píklebal, Badminton, Squash, Stolní tenis, Padel, Platform Tennis, Racquetball
ZIMNÍ SPORTY: Lyžování, Snowboarding, Chůze na sněžnicích, Běžky, klasický styl
Sportovní profily
Basketball, Volleyball, Field Hockey, Ice Hockey, Football/Soccer, American Football, Lacrosse, Rugby, Ultimate Disc, Cricket, Softball, Baseball
BOJOVÉ SPORTY: Box, Smíšené bojové umění
Senzory a funkce
GPS + GLONASS + Galileo
Akcelerometr
Krokoměr
Barometrický výškoměr
Snímač srdeční frekvence
Optický pulzoměr / oximetr
Detekce nehod během vybraných aktivit
Upozornění na nehody v telefonu u nositelných zařízení
Asistence
LiveTrack
Výdrž baterie
až do 11 dní v režimu smart hodinek
až do 21 hodin se zapnutým GPS
Rozměry a hmotnost
Rozměry: 42,2 x 42,2 x 11,1 mm
Hmotnost: 36 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vivoactive |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0753759324902 |
| Barva: | černé |
| Kompatibilní OS: | Android, iOS |
| Operační systém: | Vlastní operační systém |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Určenie: | Športové |
| Modelový rad: | Garmin Vivoactive 5 |
| Part Number: | 010-02862-10 |
| Veľkosť displeja: | 1.2 " |
| Rozlíšenie displeja px: | 390 × 390 px |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Sklíčko: | Gorilla Glass |
| Max. výdrž batérie: | 264 h (11 d) |
| Interné úložisko: | Áno |
| Kapacita úložiska: | 4 GB |
| Veľkosť puzdra: | 42,2 mm |
| Materiál puzdra: | Plast |
| Vodotesnosť: | 50 m (5 ATM) |
| Hmotnosť: | 36 g |
| Bezdrôtová technológia: | GPS |
| Typ NFC platby: | Garmin Pay |
| Senzory a hardvér: | Galileo, Kompas, Oxymeter |
| Športové aktivity: | Beh, Cyklistika, Chôdza, Lyžovanie, Plávanie, Veslovanie |
| Funkcia merania športu: | Krokomer, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Tepové zóny, Úroveň regenerácie tela, Vzdialenosť, Záznam trasy |
| Zdravotné funkcie: | Meranie saturácie kyslíka v krvi, Meranie úrovne stresu, Monitoring spánku, Sledovanie menštruačného cyklu, Upozornenie na srdcové problémy |
| Smart funkcie: | Always On Display, Detekcia pádu, Prehrávač hudby v hodinkách |
| Notifikácie z telefónu: | Prichádzajúci hovor, SMS |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Garmin Würzburg GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Leightonstraße 7, 97074 Würzburg, Nemecko |
| E-mail : | EUResponsiblePerson@garmin.com |
