GARMIN VENU 3S, Sage Gray/Silver
Kód: MBL0121776
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
GARMIN VENU 3S

Elegantní chytré hodinky Garmin s voláním vám pomohou zlepšit kondici
Populární elegantní chytré hodinky Garmin Venu mají svého přímého nástupce, který vám pomůže ke změně životního stylu a zlepšení celkové kondice. Chytré hodinky Garmin Venu 3S mají celou řadu chytrých a moderních funkcí pro sledování zdravotního stavu a měření pohybových aktivit. To vše až po dobu 10 dní na jedno nabití. Na 1,2palcovém AMOLEDu se zobrazují všechny informace čistě a jasně. Samozřejmě je možné aktivovat režim Always-On Mode. Díky vodotěsnosti 5 ATM můžete chytré hodinky bez obav nosit do bazénu nebo se s nimi sprchovat. Displej hodinek chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass 3. Chytré hodinky Garmin Venu 3S satelitními systémy GPS, GLONASS a GALILEO přesně určí polohu. Po spárování chytrých hodinek s mobilním telefonem přes bluetooth můžete na ruce přijímat a vyřizovat příchozí hovory. Navíc budete mít k dispozici úložiště pro hudbu nebo můžete využít pohodlné bezkontaktní platby Garmin Pay™.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Venu 3S Cream Gold/Dust Rose Band
- Designové provedení vhodné pro pány i dámy
- Chytré hodinky Garmin Venu 3S umožní pohodlné bezkontaktní platby přes Garmin Pay
- Hodinky mají 1,2" AMOLEDový displej s rozlišením 390 × 390 px s režimem Alway-On Mode
- Možnost připojení přes ANT+, wifi či bluetooth
- Pro získání přesných informací slouží aplikace Garmin Connect, do které se po spárování se smartphonem ukládají naměřené hodnoty z hodinek Garmin Venu 3S
- Ochranné sklíčko Corner Gorilla Glass 3 se postará o pohodlné ovládání a maximální ochranu displeje
- GPS hodinky Garmin Venu 3S jsou vodotěsné do 5 ATM
- Na displeji hodinek si po spárování můžete zobrazit notifikace ze smartphonu i vyřídit příchozí hovory
- Režim invalidního vozíku, který sleduje místo kroků počet záběrů a nabízí měření záběrů rukama a jízdy na ručním kole
- Integrovaný přehrávač hudby umožňuje používat hodinky Garmin Venu 3S samostatně bez mobilního telefonu, stačí je jen připojit k bezdrátovým sluchátkům
- V hodinkách najdete množství sportovních režimů i animovaná cvičení
- Přesné určování polohy díky GPS, GLONASS a GALILEO
- Až 10denní práce na jedno nabití v režimu chytrých hodinek
- Funkce Body Battery™ pomůže vyvážit zátěž a regeneraci organismu
- Hodiny Garmin měří pulzovou frekvenci, míru stresu, hodnotu SpO2 i délku a kvalitu spánku
- Funkce automatické detekce a záznamu sleduje délku krátkých zdřímnutí během dne

S chytrými hodinkami Garmin Venu 3S budete mít tělo pod kontrolou
Abyste měli své tělo pod kontrolou, chytré hodinky Garmin Venu 3S nabízejí celou řadu funkcí a technologií pro získání co nejpřesnějších výsledků. Hodinky například dokáží určit fitness věk na základě týdenní aktivity, věku, klidové pulzové frekvence, BMI indexu. Jelikož se běžně stává, že vás přes den může něco rozrušit, v hodinkách Garmin Venu 3S jsou i dechová cvičení, která vám pomohou se uklidnit. Chytré hodinky Garmin Venu 3S bez přestávky měří pulzovou frekvenci a právě proto dokáží přesně určit, jak náročný byl trénink. Spánek je samozřejmě stejně důležitý a právě proto umí hodinky určit kvalitu spánku a následně ukázat celkové spánkové skóre. Chytré hodinky Garmin Venu 3S nabízejí množství dalších funkcí, které vám mohou přijít vhod. Patří k nim:
- Měření dechu — chytré hodinky Garmin Venu 3S zvládnou měřit dechovou aktivitu napříč celým dnem (během aktivit, odpočinku i spánku)
- Sledování hydratace — do hodinek Garmin Venu 3S si můžete značit pitný režim a nastavit si upozornění na doplnění tekutin
- Funkce pro ženy — prostřednictvím aplikace Garmin Connect můžete sledovat svůj menstruační cyklus či těhotenství a zapisovat si vlastní poznámky či získávat nejrůznější informace nebo doporučená cvičení
- Monitorování stresu — Hodinky Garmin měří i úroveň stresu a pokud se dostane nad zvýšenou hodnotu, Garmin Venu 3S vám doporučí dechová cvičení pro uklidnění
- Snímač PULSE OX — snímač PULSE OX se postará o přesné a spolehlivé měření saturace krevního hemoglobinu kyslíkem
- Funkce Body Battery — díky této funkci získáte kompletní přehled o tom, jak si dokáže tělo poradit se zátěží a určit, zda dostatečně spíte, zda se příliš nenamáháte apod.

Široká nabídka sportovních aktivit i režim pro vozíčkáře
V hodinkách Garmin Venu 3S najdete množství animovaných cviků a tréninků (kardio, silové tréninky, pilates atd., ale prostřednictvím aplikace Garmin Connect si můžete do hodinek stáhnout množství dalších. Hodinky Garmin již v základu nabízejí více než 25 nastavených indoorových a outdoorových sportovních režimů – například běh, chůze, cyklistika, golf a celá řada dalších sportovních činností. Pokud si chcete sestavit vlastní trénink s využitím smartphonu a aplikace Garmin Connect, můžete to bez problémů udělat a sestavit si trénink na míru. Jakmile ho budete mít připravený, stačí ho přesunout z aplikace v smartphonu do hodinek Garmin Venu 3S. Po novém můžete v chytrých hodinkách Garmin využít režim invalidního vozíku, který místo počtu kroků sleduje počet záběrů a nabízí měření záběrů rukama a jízdy na ručním kole. Vozíčkáři mohou využít speciální výzvy, instalované tréninky a animované tréninky zaměřené na sílu, kardio, HIIT, pilates nebo jógu.

S chytrými hodinkami Garmin Venu 3S budete v kontaktu se svým okolím
Pokud spárujete chytré hodinky Garmin Venu 3S s mobilním telefonem, budete dostávat notifikace o příchozích emailech, zprávách (pokud máte Android, je možné na zprávy i odpovědět) nebo můžete dokonce přijímat hovory. V obchodech můžete bez obav platit přímo chytrými hodinkami díky podpoře Garmin Pay. Pokud máte rádi hudbu, určitě oceníte možnost stahování písniček do hodinek a s využitím bezdrátových sluchátek můžete poslouchat hudbu, aniž byste museli mít telefon u sebe. Dalším benefitem chytrých hodinek Garmin Venu 3S je i bezpečnostní sledování vaší polohy. Pokud propojíte hodinky se smartphonem, v případě nebezpečí nebo úrazu můžete poslat svým kontaktům své souřadnice, aby vám mohli například přivolat pomoc. Odeslání je možné aktivovat ručně nebo automaticky (při vybraných sportovních aktivitách).

Chytré hodinky Garmin Venu 3S můžete nosit celý den a brát si je kamkoli s sebou
Chytré hodinky Garmin Venu 3S disponují kvalitní baterií, která je udrží v chodu v režimu chytrých hodinek až 10 dní. Pokud chcete mít maximální kontrolu nad spotřebou, můžete si sami nastavit vše potřebné tak, aby hodinky Garmin Venu 3S vydržely co nejdéle. Určitě oceníte, že hodinky Garmin jsou odolné do 5 ATM, takže s nimi můžete pohodlně plavat nebo si dopřát sprchu. Přesné určení polohy má na starosti trio satelitních systémů GPS, GLONASS a GALILEO, díky kterým budete mít přesné informace o vzdálenosti, rychlosti i poloze.

Hodinky Garmin Venu 3S používají rychloupínací řemínky QuickRelease
Díky vyměnitelným řemínkům s rychloupínacím mechanismem QuickRelease můžete přizpůsobit vzhled chytrých hodinek Garmin Venu 3S svému stylu. Jednoduše, posunutím osičky vyjměte řemínek a nasaďte jiný. K dispozici jsou silikonové, kožené nebo kovové řemínky v různých barevných provedeních.

Obchod Connect IQ
Otevřená platforma Connect IQ je určená pro aplikace vývojářů třetích stran, takže zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které vám pomohou přizpůsobit si chytré hodinky Garmin Venu 3S na míru vašim potřebám. K dispozici jsou stylové ciferníky, fitness aplikace, hudební online platformy, praktické nástroje, zábavné hry atd.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0753759314781 |
| Barva: | šedá |
| Kompatibilní OS: | Android, iOS |
| Operační systém: | Vlastní operační systém |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Určenie: | Dámske |
| Modelový rad: | Garmin Venu 3S |
| Part Number: | 010-02785-01 |
| Uhlopriečka displeja: | 1,2" |
| Rozlíšenie displeja px: | 454 × 454 |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Tvar ciferníka: | Okrúhly |
| Sklíčko: | Gorilla Glass |
| Materiál puzdra: | Nerezová oceľ, polymér |
| Vodotesnosť: | 50 m (5 ATM) |
| Spôsob ovládania: | Kombinované |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Materiál remienka: | Silikón |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Typ zapojenia: | 18 mm Quick Release |
| Max. výdrž batérie: | 240 h (10 d) |
| Kapacita úložiska: | 8 GB |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Garmin Würzburg GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Leightonstraße 7, 97074 Würzburg, Nemecko |
| E-mail : | EUResponsiblePerson@garmin.com |
