Garmin Instinct 2X Solar (Graphite)
Kód: MBL0120505
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Chytré a odolné volnočasové hodinky s GPS, solárním dobíjením a taktickými funkcemi
Chytré hodinky s GPS Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition jsou výkonným partnerem při všech dobrodružstvích. Při toulkách přírodou obzvlášť oceníte solární sklíčko Power Glass, které se stará o hybridní dobíjení chytrých hodinek, čímž se prodlužuje životnost baterie. Se sadou taktických funkcí, množstvím sportovních režimů, zabudovanou přesnou GPS a odolností podle vojenské normy MIL-STD-810 se stávají skvělým nástrojem i pro extrémní podmínky. Transflektivní chromatický displej MIP je osazen do pouzdra z polymeru vyztuženého vlákny a chráněn chemicky zpevněným sklem Corning Gorilla Glass. Proto jsou hodinky odolné proti poškrábání, nárazům a vysokým teplotám. GPS hodinky Garmin Instinct 2X Solar jsou vybaveny LED svítilnou s volitelnou intenzitou a možností aktivovat zábleskové světlo. Technologie NFC umožní používat bezkontaktní platby Garmin Pay. Hodinky nabízejí až 40denní výdrž, přičemž v režimu smartwatch je se solárním dobíjením výdrž prakticky neomezená.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition Black
- Transflektivní chromatický MIP displej je chráněn sklíčkem Corning Gorilla Glass
- Solární sklíčko Power Glass umožňuje solární dobíjení chytrých hodinek
- Vícepásmová GPS pro přesné zaznamenání polohy
- Zabudované senzory ABC pro usnadnění navigace (výškoměr, barometr a tříosý kompas)
- Možnost navigace po naplánované nebo projeté trase a ukládání bodů v terénu
- Pohodlné ovládání pomocí velkých tlačítek
- Více než 25 integrovaných sportovních aktivit pro měření výkonu
- Technologie NFC umožní používat bezkontaktní platby Garmin Pay
- Zabudovaná LED svítilna s volitelnou intenzitou a červeným světlem
- V režimu chytrých hodinek vydrží se solárním nabíjením prakticky neomezeně dlouho*
- Chytré hodinky splňují vojenské standardy odolnosti MIL-STD-810
- Podpora míření při střelbě s funkcí balistické kalkulačky (za poplatek)
- Bezpečnostní funkce Kill Switch po stisknutí kombinace kláves smaže všechna uživatelská data
- Možnost nastavení podsvícení v displeji pro bezproblémové používání systémů pro noční vidění
- Předpokládá se celodenní nošení včetně tří hodin denně venku při intenzitě světla 50 000 luxů

Přesná GPS, solární dobíjení a vestavěné svítilna LED
V chytrých hodinkách se ukrývá vestavěný satelitní přijímač kompatibilní se systémy GPS, GLONASS a GALILEO, díky čemuž získáte přesné informace o aktuální poloze. Pokud se často vydáváte do terénu, jistě oceníte senzory ABC (Altimeter = výškoměr, Barometer a Compass = tříosý kompas) pro usnadnění navigace. Tyto senzory lze nechat kalibrovat automaticky nebo se můžete pustit do kalibrace manuálně. V chytrých hodinkách Garmin se nachází doplněk ukazující aktuální nadmořskou výšku a kombinací více naměřených hodnot (pulzní oxymetr, srdeční tep a dechová frekvence) určí míru aklimatizace na změnu nadmořské výšky nebo teploty. Pomocí navigační funkce si můžete automaticky nechat vypočítat trasu do cíle nebo si svou vlastní naplánovat v počítači nebo mobilním telefonu. Učinit tak můžete prostřednictvím mapy.cz a deníku Garmin Connect. Ve výbavě chytrých hodinek Instinct 2X Solar Tactical Edition je zabudovaná LED svítilna s proměnnou intenzitou a zábleskovým světlem. Sklíčko Power Glass se stará o solární nabíjení, které výrazně prodlužuje životnost baterie.

Taktické funkce chytrých hodinek Garmin
Na chytrých hodinkách můžete zapnout speciální režim osvětlení displeje, který je kompatibilní se systémy pro noční vidění. Aktivací režimu Stealth Mode se deaktivuje ukládání a sdílení pozice GPS. Zároveň se vypíná bezdrátová komunikace a možnosti připojení, abyste nezanechali ani jedinou stopu. Pro zajištění jednoduché pozice s ostatními jsou k dispozici dva formáty souřadnic (UTM a MGRS) zobrazené na jedné obrazovce. Chytré hodinky Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition pomáhají s výpočtem bodu výsadku z velkých výšek podle vzoru vojenských postupů. Využít budete moci i balistickou kalkulačku pro získání podpory míření při střelbě v terénu na dlouhou vzdálenost (za poplatek).

Mnoho funkcí usnadňuje každodenní život
Chytré hodinky Garmin Instinct 2X Solar jsou vybaveny technologií NFC pro využití populárních bezkontaktních plateb prostřednictvím Garmin Pay (pokud je podporováno bankou). Samozřejmostí jsou notifikace na příchozí emaily, zprávy, hovory nebo další oznámení z aplikací, které jsou nainstalované ve spárovaném smartphonu. Přes platformu Connect IQ můžete do hodinek stáhnout nové ciferníky a aplikace, které rozšíří funkce chytrých hodinek Garmin Instinct 2X Solar. Pokud budete mít hodinky spárované s telefonem, je možné využít funkci Detekce nehody. Ta spočívá v automatickém nebo manuálním zaslání informace o možné nehodě vybraným kontaktům. Do chytrých hodinek Garmin Instinct 2X Solar je možné samozřejmě přenést i informace z kalendáře, abyste měli přehled o svém programu.

Chytré hodinky Garmin Instinct 2X Solar nabízejí všestranné sportovní využití
V chytrých hodinkách je integrováno více než 25 sportovních profilů pro přesné zaznamenání aktivity. Hodinky Smartwatch Garmin Instinct 2X Solar dokáží sledovat výkon i při překážkových závodech, kdy zaznamenávají časy mezi běžeckými a překážkovými úseky. Při prvním okruhu provedete zaznamenání automaticky a poté již hodinky budou vše sledovat samy. Speciální sportovní profily umožní zaznamenávat a vést tréninky HIIT, Tabata, AMRAP, EMOM či vlastní trénink. Na základě kondice mohou chytré hodinky Garmin Instinct 2X Solar doporučit každodenní tréninková doporučení podle kondice, aktuální zátěže i stavu tréninku. Regenerační asistent zase zobrazuje, jak dlouhá regenerace by pro vás byla vhodná. Funkce zohledňuje nejen intenzitu tréninku, ale i další faktory, jako je stres, množství spánku nebo denní míra pohybu.

Chytré hodinky monitorují zdravotní funkce
Chytré hodinky Garmin Instinct 2X Solar jsou vybaveny kvalitním optickým senzorem, který monitoruje pulzovou frekvenci a upozorní vás, pokud je klidový tep delší dobu příliš vysoký nebo nízký. Chytré hodinky dokáží také sledovat pulzovou frekvenci při činnostech. Díky informacím o variabilitě srdečního pulzu (VSP) získáte jasnější představu o svém zdraví, regeneraci i výkonu. S pomocí senzoru Pulse Ox chytré hodinky Garmin měří saturaci krve kyslíkem, takže budete vědět, jak tělo vstřebává kyslík. Funkce Body Battery zobrazuje stupnici od 0 do 100, energii těla, díky čemuž si můžete lépe naplánovat činnost. Hodinky Garmin Instinct 2X Solar monitorují spánek, přičemž zaznamenají lehký a hluboký spánek i fázi REM. Všechny hodnoty se po spárování s mobilním telefonem přenesou do aplikace Garmin Connect, kde si můžete výsledky ještě lépe vyhodnotit.

GPS hodinky Garmin Instinct 2X Solar používají rychloupínací řemínky QuickFit
Díky vyměnitelným řemínkům s rychloupínacím mechanismem QuickFit můžete přizpůsobit vzhled chytrých hodinek Garmin Instinct 2X svému stylu. Jednoduše posunutím osy vyberte řemínek a nasaďte jiný. K dispozici jsou silikonové, kožené nebo kovové řemínky v různých barevných provedeních.

Obchod Connect IQ
Otevřená platforma Connect IQ je určena pro aplikace vývojářů třetích stran, takže zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které pomáhají přizpůsobit si chytré hodinky Garmin Instinct 2X Solar na míru, vašim potřebám. K dispozici jsou stylové ciferníky, fitness aplikace, živé hudební platformy, praktické nástroje, zábavné hry apod.

Aplikace Garmin Connect vede záznamy o činnosti
Po spárování hodinek Garmin Instinct 2X Solar s mobilní aplikací Garmin Connect přes bluetoothové rozhraní se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do osobního tréninkového deníku, kde dojde k jejímu komplexnímu vyhodnocení. Jednotlivé hodnoty jsou zobrazeny ve formě přehledných grafů včetně zobrazení tréninkového efektu a doporučené doby regenerace. Aplikace i uživatelské prostředí chytrých hodinek Garmin Instinct 2X Solar jsou kompletně lokalizovány do češtiny.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instinct |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0753759319328 |
| Kompatibilní OS: | Android, iOS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Značka: | Garmin |
| Modelový rad: | Instinct 2 Solar |
| Model: | X |
| Part Number: | 010-02805-00 |
| Určenie: | Unisex |
| Max. výdrž batérie: | 960 h (40 d) |
| Uhlopriečka displeja: | 1,1" |
| Rozlíšenie displeja px: | 176 × 176 |
| Tvar ciferníka: | Okrúhly |
| Typ displeja: | Transflektívny MIP |
| Sklíčko: | Power Glass |
| Verzia kompatibilného OS: | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 14.0, Android 15.0, Android 7.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 15, iOS 16, iOS 17, iOS 18 |
| Veľkosť puzdra: | 50 mm |
| Materiál puzdra: | Plast |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Vodotesnosť: | 100 m (10 ATM) |
| Štandard odolnosti: | MIL-STD 810G |
| Spôsob ovládania: | Ovládanie tlačidlami |
| Hmotnosť: | 67 g |
| Bezdrôtová technológia: | ANT+, Bluetooth, GPS, NFC |
| Typ NFC platby: | Garmin Pay |
| Senzory a hardvér: | Barometer, Galileo, GLONASS, Gyroskop, Kompas, Oxymeter, Teplomer okolitej teploty, Vibrácie |
| Športové aktivity: | Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga, Lyžovanie, Outdoor, Plávanie, Turistika, Veslovanie |
| Funkcia merania športu: | Detekcia začatia aktivity, Intervalový tréning, Krokomer, Prevýšenie, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Vyjdené poschodia, Výpočet kalórií, Vzdialenosť, Záznam trasy |
| Zdravotné funkcie: | Meranie saturácie kyslíka v krvi, Meranie úrovne stresu, Monitoring spánku, Sledovanie menštruačného cyklu, Upozornenie na srdcové problémy |
| Smart funkcie: | Hľadanie mobilu, Navigácia, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia, Solárne nabíjanie, Vlastné ciferníky |
| Meranie pulzu hrudným pásom: | Áno |
| Sledovanie polohy a trasy: | Pomocou GPS v hodinkách |
| Špecializované funkcie pre aktivity: | Golfové funkcie, Lyžiarske funkcie, Outdoorové funkcie |
| Notifikácie z telefónu: | Messenger, Prichádzajúci hovor, SMS, Sociálne siete, WhatsApp |
| Správy: | Prednastavené odpovede na správy (iba Android) |
| OS hodiniek: | Vlastný OS výrobca |
| Jazyk mobilnej aplikácie: | Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina |
| Jazyk rozhrania: | Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina |
| Farba ramienka: | Čierna |
| Materiál remienka: | Silikón |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Min. obvod zápästia: | 14,5 cm |
| Max. obvod zápästia: | 22,8 cm |
| Typ zapojenia: | 26 mm Garmin QuickFit |
| Bežná výdrž batérie: | 65 h (2,71 d) |
| Interné úložisko: | Nie |
| Kapacita úložiska: | 0,06 GB |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Garmin Würzburg GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Leightonstraße 7, 97074 Würzburg, Nemecko |
| E-mail : | EUResponsiblePerson@garmin.com |
