Garmin fenix E - 47mm, AMOLED, Stainless Steel/Graphite, Black band
Kód: MBL0143392
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Garmin Fenix E – Hodinky pro sport i do společnosti
Hodinky řady Garmin Fenix jsou kultovními chytrými hodinkami s vysokou odolností, dlouhou výdrží a všestranným sportovně-outdoorovým využitím. Navíc nabízejí průběžné měření široké škály zdravotních dat, elegantní design, bohatou nabídku chytrých funkcí a kompatibilitu se smartphony iOS i Android. Velikost 47 mm je vhodná pro střední a větší zápěstí. Chytré hodinky Garmin Fenix E jsou osazeny odolnou ocelovou lunetou a vysoce svítivým AMOLED displejem s jasnými barvami a vysokým rozlišením. Displej lze nastavit do režimu trvalého svícení (Always On) nebo do režimu zhasínání s prodlouženou výdrží baterie. V režimu zhasínání se displej hodinek Garmin Fenix E probouzí gesty v okamžiku, kdy zápěstí s hodinkami zvednete a otočíte k tváři. Během sportovního využití můžete samostatně nastavit, zda má displej zhasínat nebo být trvale viditelný. Displej chytrých hodinek je krytý minerálním sklíčkem tvrzeným technologií Corning® Gorilla® Glass. Jednou z hlavních výhod modelu Fénix E (47 mm) je extrémně dlouhá výdrž baterie, která v režimu zhasínání dokáže hodinky napájet až 16 dní na 1 nabití. Chytré hodinky Garmin využívají systém rychle vyměnitelných řemínků s možností střídat více barev nebo materiálů řemínků podle nálady či podle stylu oblečení. Hodinky používají řemínky kompatibilní se systémem QuickFit 22 mm.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Fenix E, 47 mm, Stainless Steel/Graphite Band
- Všestranné sportovní/outdoorové využití
- Výdrž až 16 dní v režimu chytrých hodinek
- 1,3" AMOLED displej (416 × 416 px) s krycím tvrzeným sklíčkem Corning® Gorilla® Glass
- Plnohodnotná kombinace dotykového a tlačítkového ovládání
- Vysoká odolnost, voděodolnost na ponoření do 100 metrů včetně možnosti ovládání tlačítky
- Celodenní měření a záznam zdravotních dat bez nutnosti každodenního nabíjení
- Chytré funkce kompatibilní s iOS a Android smartphony
- Bezkontaktní platby, přehrávač hudby, hledání telefonu
- Vestavěný barometr, výškoměr, hloubkoměr, kompas, teploměr
- Možnost zobrazení vrstevnic díky mapám TopoActive
- Předinstalované mapy golfových hřišť a lyžařských středisek po celém světě

Garmin chytré hodinky s odolným provedením a vynikajícím displejem
Dominantou hodinek Garmin Fenix E je 1,3" AMOLED displej, který vyniká kvalitou zobrazení barev, animací a všech detailů. Aby nedošlo k jeho poškození, můžete se spolehnout na ochranné sklíčko Corning® Gorilla® Glass. Garmin chytré hodinky se dají snadno ovládat přes dotykový displej nebo tlačítka.

Sportovní funkce pro začínající i pokročilé sportovce
Sportovní využití patří mezi hlavní argumenty pro výběr hodinek řady Garmin Fénix. Hodinky využívají systém sportovních profilů vyhrazených pro jednotlivé sportovní aktivity. Každý sportovní profil má svá vlastní nastavení a specifické funkce pro daný druh sportu. Garmin hodinky Fenix E jsou využitelné pro většinu sportovních aktivit, jak indoorových, tak i venkovních. Mezi aktivity, ve kterých hodinky nacházejí nejčastější využití, patří: chůze, běh, jízda na kole, plavání, lyžování, triatlon, veslování, posilování, jóga, golf a mnoho dalších sportů. Vysoká odolnost a dlouhá výdrž předurčuje hodinky k využití při outdoorových aktivitách. Chytré hodinky Garmin Fenix E jsou pro tyto účely vybaveny snímači elektromagnetického kompasu s automatickou korekcí náklonu, snímačem barometrického tlaku, výškoměrem a hloubkoměrem. Hodinky jsou nad podrobnou mapou schopny podrobně navigovat včetně podrobných navigačních pokynů při pohybu po trase. Trasy lze plánovat přímo v hodinkách, v mobilní aplikaci Garmin Connect nebo i pomocí oblíbené slovenské aplikace Mapy.sk. Výpočet přesné pozice zajišťuje satelitní přijímač s podporou GPS/GLONASS/GALILEO satelitních systémů a víckanálovým Multiband GPS přijímačem.

Hodinky Garmin Fenix E přinášejí přesnější monitoring zdraví pro zdravější životní styl
Hodinky Garmin Fenix E mají dlouhou výdrž, což umožňuje celodenní nošení hodinek bez nutnosti jejich častého odkládání z důvodu dobíjení. Hodinky jsou proto schopny průběžně měřit a zaznamenávat denní i noční zdravotní a pohybová data. Jde především o hodnoty srdeční frekvence, variability srdečního tepu, míry okysličení krve, frekvence dýchání, denního počtu kroků, vystoupaných pater a minut intenzivního pohybu. Z měřených veličin hodinky odvozují další funkce a veličiny, jako jsou hodnoty Body Battery, Stress Score, Stav variability srdečního tepu, Stav aklimatizace na teplotu a nadmořskou výšku a další. Do skupiny funkcí monitorujících zdraví patří i funkce na měření délky a kvality spánku. Kromě délky a hodnoty Skóre kvality spánku měří hodinky Garmin Fenix E i jednotlivé fáze spánku, krátké zdřímnutí a poskytují doporučení pro dosažení kvalitnějšího spánku a regenerace.

Chytré funkce vám usnadní každodenní život
Chytré hodinky Garmin Fénix E lze propojit se smartphony s operačním systémem Android i iOS. V obou platformách je samozřejmostí možnost zobrazení notifikací a příchozích volání na displeji hodinek. Pokud vlastníte telefon se systémem Android, můžete navíc na zprávy odpovědět přímo z displeje hodinek. Mezi oblíbené funkce patří bezkontaktní platby Garmin Pay, které umožňují do hodinek Fenix E vložit otisk běžné platební karty (pokud vaše karta funkci podporuje) a dále hodinkami platit podobným způsobem, jako při využití platební karty. Další populární vychytávkou je vestavěný hudební přehrávač s podporou offline poslechu služeb Spotify, Deezer nebo Amazon Music. Pomocí Bluetooth stačí k hodinkám Garmin Fenix E připojit bezdrátová sluchátka a poslouchat hudbu i bez telefonu.

Mobilní aplikace Garmin Connect
Pro komunikaci se smartphonem a pro dlouhodobé ukládání naměřených dat používají Garmin chytré hodinky Fenix E mobilní aplikaci Garmin Connect, která je ke stažení k dispozici zdarma. Aplikace i uživatelské prostředí chytrých hodinek Garmin Fenix E jsou kompletně lokalizovány do češtiny.

Řada užitečných doplňků z Connect IQ
Obchod Connect IQ™ představuje univerzální zdroj pro přizpůsobení si hodinek Garmin Fenix E svým potřebám. Stáhněte si nové aplikace, widgety, ciferníky, datová pole, služby pro streamování hudby a další.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | fenix® 8/8 Pro/E |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0753759341336 |
| Kompatibilní OS: | Android, iOS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Určenie: | Unisex |
| Značka: | Garmin |
| Modelový rad: | Garmin fenix E |
| Part Number: | 010-03025-00 |
| Max. výdrž batérie: | 504 h (21 d) |
| Tvar ciferníka: | Okrúhly |
| Uhlopriečka displeja: | 1,3" |
| Rozlíšenie displeja px: | 416 × 416 px |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Sklíčko: | Gorilla Glass |
| Veľkosť puzdra: | 47 mm |
| Materiál puzdra: | Plast |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Spôsob ovládania: | Kombinované |
| Hmotnosť: | 76 g |
| Bezdrôtová technológia: | ANT+, Bluetooth, GPS, NFC, WiFi |
| Typ NFC platby: | Garmin Pay |
| Senzory a hardvér: | Senzory a hardvér |
| Pripojenie: | GPS |
| Športové aktivity: | Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga, Lyžovanie, Plávanie, Veslovanie |
| Funkcia merania športu: | Rýchlosť, Vzdialenosť, Záznam trasy |
| Smart funkcie: | Integrované mapy, Navigácia, Prehrávač hudby v hodinkách |
| Sledovanie polohy a trasy: | Pomocou GPS v hodinkách |
| Farba ramienka: | Čierna |
| Materiál remienka: | Silikón |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Min. obvod zápästia: | 12,5 cm |
| Max. obvod zápästia: | 20,8 cm |
| Typ zapojenia: | 22 mm Garmin QuickFit |
| Bežná výdrž batérie: | 384 h (16 d) |
| Interné úložisko: | Áno |
| Kapacita úložiska: | 16 GB |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Garmin Würzburg GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Leightonstraße 7, 97074 Würzburg, Nemecko |
| E-mail : | EUResponsiblePerson@garmin.com |
