Garmin Edge Explore 2
Kód: MBL0125506
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Garmin Edge Explore 2
Garmin Edge Explore 2 je snadno ovladatelný GPS cyklopočítač s barevným, 3palcovým dotykovým displejem s možností plánování tras i propojením s mobilním telefonem. Po nabití vydrží až 16 hodin v režimu GPS a 24 hodin v úsporném režimu. Získejte přehled na každé trase a na všech typech kol díky vylepšeným mapám, které zvýrazňují oblíbené cesty a stezky, oblasti s hustým provozem a vyhledatelné body zájmu. GPS navigace má mnoho moderních funkcí, které přináší užitečné výhody. Údaje o aktuální rychlosti a čase jízdy zobrazené na displeji pomáhají rozvrhnout trasu a přesněji odhadnout čas příjezdu. Na přehledném displeji můžete snadno kontrolovat celkový čas i ujetou vzdálenost. Cyklopočítač umí také spočítat a evidovat vaši průměrnou rychlost.
Vždy dorazíte do cíle
Získejte vlastní jízdní profily přednastavené podle typu jízdy a vybraných senzorů. Jízdní profily můžete spravovat přímo v zařízení nebo na připojeném telefonu. Správnou cestu vždy najdete díky podrobným navigačním pokynům a upozorněním na nadcházející odbočky. Zvýšenou bezpečnost během jízdy poskytuje po spárování zpětný cyklistický radar Varia, díky kterému nepřehlédnete blížící se vozidlo. Dalším bezpečnostním prvkem je funkce detekce nehody. Když Edge detekuje nehodu, automaticky odešle zprávu s vaší polohou přednastaveným nouzovým kontaktům.

Mějte přehled o stoupání i výdrži svého elektrokola
Díky funkci CLIMBPRO se automaticky zobrazuje zbývající stoupání a sklon při zdolávání kopců na trase. Díky tomu si budete moci lépe rozložit síly a uvidíte, za jak dlouho dojedete na vrchol. V zařízení nebo v aplikaci Garmin Connect si pak můžete stoupání uložit a po jízdě ho vyhodnotit. Pokud vlastníte elektrokolo kompatibilní s technologií SHIMANO STEPS nebo ANT+®, můžete na speciální stavové obrazovce na elektrokole sledovat výdrž baterie a další datová pole. Můžete využít dokonce chytré plánování tras a upozornění na dojezdovou vzdálenost podle stavu baterie.

Další praktické funkce
Edge Explore 2 je kompatibilní s chytrým cyklotrenažérem Tacx®, což umožňuje trénink kdykoli a kdekoli. Automatický přepočet trasy vám umožňuje pozastavit navigaci a poskytne upozornění na opuštění trasy, když sjedete z předem naplánované trasy. Jakmile se budete chtít vrátit na trasu, navigace vám ukáže cestu.

Buďte stále v kontaktu
Po spárování s telefonem zůstanete v kontaktu se spolujezdci, i když je ztratíte z dohledu. A stejně tak oni budou moci dávat pozor na vás. S funkcí GroupTrack můžete sledovat až 50 přátel, kteří mají kompatibilní zařízení Garmin. Stačí mrknout na obrazovku a uvidíte aktuální informace. Navíc si mohou jezdci s kompatibilními zařízeními Garmin posílat skupinové zprávy a být tak stále v kontaktu. Neocenitelnou funkcí je i alarm krádeže kola. Prostřednictvím spárovaného telefonu vás alarm upozorní na pohyb kola vždy, když si dáte pauzu nebo doplňujete vodu.

Klíčové vlastnosti GPS navigace Garmin Edge Explore 2
- Mapy SR a celé Evropy
- Cyklofunkce jako záznam trasy, tréninkový deník, aktuální rychlost, průměrná rychlost, výpočet kalorií či ujetá vzdálenost
- Možnost propojení s kompatibilními elektrokoly
- Cyklistický radar Varia informuje o rychlosti blížícího se vozidla
- Na jedno nabití nabízí výdrž až 16 hodin v režimu GPS
- Výdrž v úsporném režimu 24 hodin
- Alarm upozorňující na pohyb kola
- Funkce detekce nehody
- Možnost být v kontaktu se spolujezdci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cyklonavigace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0753759305857 |
| Kompatibilní OS: | Android, iOS |
| Stav: | nový |
| Určenie: | Cyklistika |
| Uhlopriečka displeja: | 3" (7,62 cm) |
| Maximálne rozlíšenie: | 240 × 400 px |
| Vlastnosti displeja: | Dotykový |
| Konektivita: | ANT+, Bluetooth |
| Senzory: | Barometer |
| Snímače: | Kadencia, Pulzovej frekvencie, Rýchlosti |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Výbava: | Dotykový displej |
| Funkcie: | Mapy ČR + Európa |
| Cyklofunkcie: | Aktuálna rýchlosť, Autoštart/stop, Celkový čas jazdy, Kompatibilita s elektrobicyklami, Prejdená vzdialenosť, Priemerná rýchlosť, SOS funkcia, Tréningový denník, Výpočet kalórií, Záznam trasy |
| Spôsob aktualizácie máp: | Cez mobilný telefón |
| Príjem dopravných informácií: | Mobilný telefón |
| Mapy: | Európa |
| Formát mapy: | Vlastný formát výrobcu |
| Šírka: | 55,7 mm |
| Výška: | 106,1 mm |
| Hĺbka: | 20,6 mm |
| Hmotnosť: | 104 g |
| Farba puzdra: | Biela |
| Stupeň krytia: | IPX7 |
| Súčasť balenia: | Držiak na bicykel, Nabíjací kábel |
| Max. výdrž batérie: | 24 h |
| Bežná výdrž batérie: | 16 h |
| Nabíjací konektor: | USB-C |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Garmin Würzburg GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Leightonstraße 7, 97074 Würzburg, Nemecko |
| E-mail : | EUResponsiblePerson@garmin.com |
