Fitness pás Nylon Performer - Chiba
Kód: GYM38143
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Velikost: S, Barva: čierna
Na dotaz
| GYM38143
EAN: 4250024578467
1 040,48 Kč
845,92 Kč
bez DPH
Velikost: M, Barva: čierna
Na dotaz
| GYM38146
EAN: 4250024578474
1 040,48 Kč
845,92 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Fitness pás Nylon Performer - ideální pomůcka pro zpevnění jádra a páteře během tréninku
Fitness pás Nylon Performer je fitness pomůcka, která zpevní vaše jádro a ochrání páteř během cvičení. Anatomicky navržený pás je z nylonového vlákna, je nastavitelný, a má polstrovanou zadní část, pro ještě lepší podporu páteře. Používáním pásu zvýšíte bezpečnost při náročných cvicích, stejně jako zabráníte možnému zranění.
Materiál
85% polyester, 15% polyamid
Jakou velikost si vybrat?
| Rozměry | |
|---|---|
| S | 65 - 86 cm |
| M | 74 - 94 cm |
| L | 85 - 106 cm |
| XL | 95 - 115 cm |
| XXL | 105 cm - 125 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opasky na cvičení |
|---|---|
| Hmotnosť netto: | 0.270000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
