Bezkáblový vysávač Dyson V8 Cyclone (Čierna/Zelená)
Kód: MBL0173148
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Dyson V8 Cyclone
Tyčový vysavač DYSON se vám bude hodit na rychlé úklidy malých místností. S lehkostí si poradí s různými typy povrchů. Bez zaváhání odstraní i chlupy vašich domácích mazlíčků. Jeho maximální hlučnost dosahuje 84 dB, a proto nebude hlučnější než zvuky z rušné ulice.

Hlavní vlastnosti tyčového vysavače Dyson V8 Cyclone
- Tyčový vysavač DYSON bude vaším pomocníkem při úklidu
- Tento tyčový vysavač zvládne i vysávání chlupů vašich mazlíčků
- Přístroj pohání Li-Ion baterie
- S jedním nabitím vysává až 60 minut
- Baterie se nabije na plnou kapacitu za 4 hodiny
- Materiálem trubice je kov
- Bezdrátový tyčový vysavač DYSON při práci vydává hluk přibližně 84 dB
- Nabízený varianta zachytí nečistoty a prach s objemem 0,54 l
- Rozměry: 25 × 116 × 21 cm (š × v × h)
- Barva tyčového vysavače DYSON je černá
- Jeho hmotnost dosahuje 2,6 kg

Tyčový vysavač Dyson V8 Cyclone disponuje také dalším příslušenstvím
Dodávané příslušenství zvyšuje uživatelský komfort a díky němu bude možné bezdrátový tyčový vysavač DYSON využít na maximum. Nejoblíbenějším doplňkem tyčového vysavače je štěrbinová hubice, se kterou se hravě dostanete do rohů místností i pod nábytek. Drobné nečistoty i srst domácích mazlíčků z gaučů, polštářů a čalouněného nábytku rychleji vysajete pomocí hubice na čalounění a potahy. Tzv. kartáčová hubice představuje univerzální příslušenství pro každodenní vysávání menších ploch. S kartáčem na nábytek jemně odstraníte prach i z poliček nebo například regálů. Kartáč na tvrdé podlahy a měkké koberce vám usnadní úklid celého bytu najednou. Příslušenství vysavače obsahuje i kartáč, jehož specialitou jsou zvířecí chlupy a vlasy. Účinně vyčistí od chlupů sedačku v obývacím pokoji, koberce i interiér auta. Tyčový vysavač DYSON se navíc snadno udržuje. Stačí mu vlhký hadřík nebo houbička.

Praktický bezdrátový provoz
Patří mezi modely napájené akumulátorem, takže nebudete omezeni vzdáleností od zásuvek. Jeho lithium-iontová baterie může zajistit při plném nabití 60 minut nepřetržitého vysávání. Bezdrátový tyčový vysavač DYSON nabijete za 4 hodiny. Součástí je i držák na stěnu, díky kterému ušetříte místo a budete mít vysavač vždy připravený k vysávání.

Tyčový vysavač DYSON bude k nezaplacení v rodinách s alergiky
Mezi jeho přednosti spadá vysoká účinnost při vysávání zvířecích chlupů, což přijde vhod zejména v rodinách se čtyřnohými mazlíčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 5025155122594 |
| Stav: | nový |
| Typ vysávača: | Tyčový |
| Vyhotovenie: | Cyklónový |
| Typ povrchu: | Čalúnenie, Koberce, Všetky druhy podláh |
| Určenie: | Na zvieracie chlpy |
| Typ upratovania: | Vysávanie |
| Typ napájania: | Aku |
| Typ batérie: | Li-Ion |
| Doba nabíjania: | 4 h |
| Doba chodu: | 60 min |
| Príkon: | 525 W |
| Hlučnosť: | 84 dB |
| Objem zbernej nádoby: | 0,54 l |
| Materiál zbernej nádoby: | Plast |
| Šírka: | 25 cm |
| Výška: | 116 cm |
| Hĺbka: | 21 cm |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Typ ovládania: | Na tele |
| Materiál trubice: | Kov |
| Farba: | Čierna |
| Výbava a príslušenstvo:: | |
| Hubica: | Na čalúnenie, Podlahová, Štrbinová |
| Nabíjacia výbava: | Akumulátor |
| Násada: | Teleskopická trubica |
| Kefy: | Na nábytok, Na podlahu/koberce, Na zvieracie chlpy, Prachová |
| Ďalšie príslušenstvo: | Držiak na stenu, Nádobka na vodu |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
