Dyson Supersonic HD07 Prussian Blue/Rich Copper
Kód: DBL0172411
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kulmofeny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 5025155117187 |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Kulmofén - multistyler a sušič vlasov |
| Part Number: | 601848-01 |
| Typ: | Statický |
| Určenie: | Rovné aj vlnité vlasy |
| Funkcie: | Regulácia prúdenia vzduchu, Regulácia teploty, Studený vzduch |
| Príkon: | 1 300 W |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Počet teplôt: | 3 |
| Dĺžka prívodného kábla: | 2,7 m |
| Nadstavce: | Nadstavec na vlny, Narovnávacia kefa, Tvarovacia kefa |
| Vlastnosti: | Chladná špička, LED signalizácia, Poistka proti prehriatiu |
| Výhody: | Rýchlejší a jednoduchší spôsob, ako dosiahnuť dlhotrvajúce kučery stlačením jediného tlačidla bez poškodenia teplom |
| Hmotnosť: | 550 g |
| Max. teplota: | 160 °C |
| Min. teplota: | 27 °C |
| Farba: | Ružová, Viacfarebná |
| Šírka: | 4,1 cm |
| Výška: | 27,2 cm |
| Hĺbka: | 4,8 cm |
| Počet nadstavcov: | 6 ks |
| Súčasť balenia: | Kefka na čistenie, Úložný box |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
