Dremel VersaTip (2000-6 Hobby)
Kód: F0132000KA
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Dremel VersaTip
Spájkovací hrot
Rezací nôž
Horúci nôž
Plochý široký horák
Reflektor
Teplovzdušná hlava
Cínová spájka s modrým viečkom
Spájkovacia špongia + miska na špongiu
Inšpirujúci leták s praktickými tipmi
Návod na používanie
Škatuľka s cínom
Používateľské výhody náradia
Všestranné: jedno náradie pre 6 rôznych aplikácií
Ohrev skvapalneným butánom: možnosť využívania kedykoľvek a kdekoľvek
Veľmi rýchle zohrievanie - rýchla výmena: vždy pripravené na používanie
Bezpečnostná detská poistka: aby deti nemohli zapnúť náradie
Presné: umožňuje presnú a komplikovanú prácu
Dlhodobá kvalita: dlhá životnosť
Plynulé nastavovanie teploty: na nastavenie správnej teploty podľa povahy práce 6 nástrojov s jedným plynovým horákom. Perfektné náradie na spájkovanie, tavenie, zmršťovanie, gravírovanie teplom, rezanie teplom a odstraňovanie farieb. Súčasťou balenia je 6 vymeniteľným hrotov, umožňujúcich množstvo aplikácií s jedným náradím. VersaTip je spájkovačka, ktorá sa dodáva so 6 výmennými hrotmi. Má premenlivé nastavenie teploty pre maximálnu flexibilitu na množstvo aplikácií, ktoré možno realizovať týmto náradím. Náradie poháňané butánom sa ľahko používa na vzorovanie za tepla, pyrografiu, spájanie za tepla, spájkovanie a mnohé ďalšie.
mikronáradie Dremel - univerzálne vysokootáčkové rotačné náradie a iné praktické náradia a nástroje pre domácich majstrov
Práca s náradím
Objednávacie číslo Dremel
F0132000KA
F 013 200 0KA
F.013.200.0KA
EAN
8710364046416
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DREMEL® VersaTip |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 8710364046416 |
| Hmotnosť: | 0,135 kg |
| Dĺžka: | 22,5 cm |
| Zapaľovanie: | Piezoelektrické |
| Kapacita zásobníka: | 17ml / 9g |
| Teplota: | 1200 °C (otvorený plameň) 680 °C (horúci vzduch) 550 °C (hroty) |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
