Dremel VersaFlame (2200-4)
Kód: F0132200JA
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Dremel VersaFlame
Katalyzátor
Spájkovací hrot
Nadstavec na predĺženie plameňa
Deflektor
Cínová spájka s modrým viečkom
Spájkovacia špongia + miska na špongiu
Inšpirujúci leták s praktickými tipmi
Návod na používanie
Škatuľka s cínom
Používateľské výhody náradia
Kapacita zásobníka 22 gramov: dlhšie používanie; plný zásobník umožňuje 75 minút používania pri plnom zaťažení
Bezpečnostná detská poistka: aby deti nemohli náradie zapnúť
Aretačné tlačidlo zapnutého plameňa: na nepretržité používanie s voľnými rukami
Stacionárne používanie: pripojením demontovateľnej pätky
Presný plameň: umožňuje detailnú prácu s otvoreným plameňom
Ohrev skvapalneným butánom: možnosť používania kedykoľvek a kdekoľvek
Veľmi rýchle zohrievanie - rýchla výmena: vždy pripravené na používanie
Dlhodobá kvalita: dlhá životnosť
Plynulé nastavovanie teploty: na nastavenie správnej teploty podľa povahy práce Horák Dremel VersaFlame je jediným stacionárnym horákom, ktorý bezpečne kombinuje možnosť použitia otvoreného plameňa s katalyzátorom a spájkovacou hlavou, čím predstavuje v súčasnosti najuniverzálnejší stacionárny horák na trhu, vhodný najmä na svojpomocné práce. Dremel VersaFlame používa tekutý bután pre rýchly ohrev a jednoduché dopĺňanie náplne. Najčastejšie aplikácie: spájkovanie, zmršťovanie, zváranie atď.
mikronáradie Dremel - univerzálne vysokootáčkové rotačné náradie a iné praktické náradia a nástroje pre domácich majstrov
Práca s náradím
Objednávacie číslo Dremel
F0132200JA
F 013 220 0JA
F.013.220.0JA
EAN
8710364042081
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DREMEL® VersaFlame |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 8710364042081 |
| Hmotnosť: | 0,227 kg |
| Zapaľovanie: | Piezoelektrické |
| Čas horenia: | 75 min. |
| Kapacita zásobníka: | 42l / 22g |
| Teplota: | 1 200 °C (voľný vzduch) 680 - 1 000 °C (horúci vzduch) 550 °C (hroty) |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
