Dremel Univerzálne vysokoteplotné lepiace tyčinky 7 mm (GG01)
Kód: 2615GG01JA
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Používateľské výhody príslušenstva
Určené pre model Dremel 910 (165°)
Na lepenie širokej palety materiálov, ako drevo, plasty, keramika, textil atď.
Objednávacie číslo Dremel
2615GG01JA
2 615 GG0 1JA
2.615.GG0.1JA
EAN
8710364052424
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepiace tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 8710364052424 |
| Dĺžka: | 100 mm |
| Priemer: | 7 mm |
| Pracovná teplota: | 165-195 °C |
| Vhodné pre lepiacu pištoľ: | Dremel 910 |
| Počet ks v balení: | 12 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
