Dremel Moto-Saw (MS20-1/5)
Kód: F013MS20JA
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Dremel Moto-Saw
2x univerzálny rezací pílový list na drevo (MS51)
2x rezací pílový list na jemné drevo (MS52)
1x rezací pílový list na kov (MS53)
Paralelné vedenie
Návod na používanie
Robustný a priestranný kufrík na odkladanie
Používateľské výhody náradia
Jednoduché používanie: rýchla výmena príslušenstva kombinovaná s jednoduchým nastavením a skladovaním vďaka svojej kompaktnej veľkosti.
Dvojitá funkcia: stacionárny režim pre presnú prácu a ručný režim pre väčšie obrobky.
Znížené vibrácie: oporná noha.
Presné priame rezy: vodiace koľajničky a paralelné vedenie pomáha rezať až do 18 mm.
Nastavenie otáčok podľa potrieb: Nastaviteľné otáčky (1 500 - 2 250 ot/min). Dremel Moto-Saw je kompaktná lupienková pílka, ktorá sa dá jednoducho používať a dajú s ňou vykonávať presné rezy v rôznych materiáloch. Svojím rozsahom rôznych pílových listov, Dremel Moto-Saw dokáže jednoducho opracovať rôzne materiály. Vďaka vymeniteľnej lupienkovej pílke sa dá používať nielen v stacionárnom režime, ale kdekoľvek aj v ručnom režime. Táto používateľsky priateľská lupienková píla sa dá nielen jednoducho skladovať a zostavovať, ale aj jednoducho používať. Dremel Moto-Saw je používateľsky najpriateľskejšia lupienková pílka.
mikronáradie Dremel - univerzálne vysokootáčkové rotačné náradie a iné praktické náradia a nástroje pre domácich majstrov
Práca s náradím
Objednávacie číslo Dremel
F013MS20JA
F 013 MS2 0JA
F.013.MS2.0JA
EAN
8710364062775
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DREMEL® Moto-Saw |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 8710364062775 |
| Príkon: | 70 W |
| Napätie: | 220 - 240 V |
| Hmotnosť: | 1,10 kg |
| Voľnobežné otáčky: | 1.500 - 2.250 1/min |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
