Dremel Lepiaca pištoľ 930 (930-18 Hobby)
Kód: F0130930JA
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
930 Lepiaca pištoľ
3 x Univerzálne nízkoteplotné lepiace tyčinky DREMEL 7 mm (GG02)
3 x Univerzálne vysokoteplotné lepiace tyčinky DREMEL 7 mm (GG01)
12 x Farebné tyčinky DREMEL 7 mm (GG05)
Inšpirujúci leták s praktickými tipmi
Návod na používanie
Používateľské výhody náradia
Ochrana proti kvapkaniu: bráni odkvapkávaniu lepidla pri práci
Dvojité nastavenie teploty: umožňuje lepiť materiály citlivé na teplo a používať aj lepidlá s vysokým bodom tavenia
Presný hrot: na lepenie náročných tvarov
Silikónové manžety na dýze: ochrana pred popálením
Rozkladací plastový stojan: na ľahké a stabilné nastavenie polohy lepiacej pištole
Výstupný objem lepidla 5 g/min
Vhodné pre 7 mm lepiace tyčinky
Zahriatie do 5 minút: na rýchle použitie
Ergonomická T-rúčka: dobré vyváženie náradia uľahčuje a zjednodušuje jeho používanie
Stabilná základňa: chráni náradie pred spadnutím
Ľahko ovládateľná páková spúšť: na stlačenie spúšte pištole pre konštantný tok lepidla postačuje len malá sila Dremel 930 dvojteplotná lepiaca pištoľ vhodná najmä na presné lepenie. Pri nastavení nízkej teploty je náradie ideálne na rôzne hobby aplikácie, ako lepenie albumov, dekorácie, farebné lepenie na sklo atď. Spoločne s pripojenými 12 farebnými tyčinkami môžete dodať farby a vytvárať nádherné dekorácie. Pri použití nastavenia vysokej teploty pre jednoduché práce okolo domu, ako lepenie keramiky, dreva, plastov, skla. Vďaka presnému hrotu s ochranou proti kvapkaniu nerozlejete lepidlo po pracovnej ploche.
mikronáradie Dremel - univerzálne vysokootáčkové rotačné náradie a iné praktické náradia a nástroje pre domácich majstrov
Práca s náradím
Objednávacie číslo Dremel
F0130930JA
F 013 093 0JA
F.013.093.0JA
EAN
8710364052387
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepiaca pištoľ DREMEL® |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 8710364052387 |
| Napätie: | 100 - 240 V |
| Hmotnosť: | 0,20 kg |
| Vysoká teplota: | 105 / 165 °C |
| Priemer lepiacej tyčinky: | 7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
