Dremel Lamelový stopkový brúsny kotúč 9,5 mm (502)
Kód: 2615050232
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Používateľské výhody príslušenstva
Ideálne na brúsenie plochých alebo členitých povrchov kovov, dreva, gumy alebo plastov
Vhodné na opracovanie
Preglejky
Mäkké drevo
Drevotrieskové dosky
Tvrdé drevo
Mäkké kovy
Mosadz
Kalená oceľ
Zlato
Hliník
Striebro
Nehrdzavejúca oceľ
Meď
Guma
Plasty
Plexisklo
Objednávacie číslo Dremel
2615050232
2 615 050 232
2.615.050.232
EAN
8710364015252
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Príslušenstvo pre univerzálne rotačné náradie |
|---|---|
| EAN: | 8710364015252 |
| Priemer stopky: | 3,2 mm |
| Pracovný priemer: | 28,6 mm |
| Pracovná výška: | 9,5 mm |
| Zrnitosť: | 80 |
| Maximálne ot/min: | 35.000 1/min |
| Počet ks v balení: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
