Dremel Farebné tyčinky 7 mm (GG05)
Kód: 2615GG05JA
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Používateľské výhody príslušenstva
Určené pre modely Dremel 920 a 930 (nízka teplota)
Možno použiť na výzdobu papiera, kartónu, skla, textilu, dreva, plastov atď.
Farebné tyčinky možno použiť aj na pečatenie a zdobenie pečiatok.
Objednávacie číslo Dremel
2615GG05JA
2 615 GG0 5JA
2.615.GG0.5JA
EAN
8710364052462
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepiace tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 8710364052462 |
| Dĺžka: | 100 mm |
| Priemer: | 7 mm |
| Pracovná teplota: | 105-140 °C |
| Vhodné pre lepiacu pištoľ: | Dremel 920 / 930 |
| Počet ks v balení: | 12 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
