Dremel Drôtená kefa z uhlíkovej ocele 19 mm (428)
Kód: 26150428JA
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Používateľské výhody príslušenstva
Univerzálna kefa na odstraňovanie hrdze a korózie, leštenie kovových povrchov, odihlovanie a zahladzovanie spojov plôch alebo čistenie elektrických komponentov (kontaktov)
Vhodné na opracovanie
Kovové potrubia
Plechy
Mäkké kovy
Mosadz
Kalená oceľ
Zlato
Hliník
Striebro
Nehrdzavejúca oceľ
Liatina
Meď
Objednávacie číslo Dremel
26150428JA
2 615 042 8JA
2.615.042.8JA
EAN
8710364070343
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Príslušenstvo pre univerzálne rotačné náradie |
|---|---|
| EAN: | 8710364070343 |
| Priemer stopky: | 3,2 mm |
| Pracovný priemer: | 19,0 mm |
| Dĺžka príslušenstva: | 44,0 mm |
| Maximálne ot/min: | 15.000 1/min |
| Počet ks v balení: | 2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
