Dell Pro 14 Plus/PB14250/5-120U/14"/WUXGA/16GB/512GB/UHD/W11P/Silver
Kód: MBL0161029
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Dell Pro 14 Plus PB14250

Notebook Dell Pro 14 Plus PB14250 se špičkovým výkonem a vestavěnou AI
Dell představuje 16-palcový počítač Pro 14 Plus PB14250 v lehkém a tenkém provedení, poháněný procesory Intel Core 5, se špičkovým výkonem a výjimečnou výdrží baterie. Dell Pro AI Studio přináší umělou inteligenci přímo do vašeho notebooku. Zaujme elegantním a ergonomickým designem s hliníkovým horním krytem a opěrkou na dlaň.

Laptop Dell Pro s kvalitním obrazem na Full HD+ displeji
Dotykový displej s Full HD+ (1 920 × 1 200) rozlišením, poměrem stran 16 : 10 a elegantním krycím sklem od okraje k okraji nabízí výjimečné interaktivní zážitky ze sledování. Věrné barvy a ostrý obraz zaručuje jas 300 nitů a 100 % barevný gamut NTSC. Laptop vyniká vynikající kvalitou Hi-Fi audio vybavení se stereo reproduktory s kodekem Cirrus Logic.

Ultrabook Dell Pro 14 Plus PB14250 pro využití efektů Windows Studia
Ultrabook Dell Pro 14 Plus PB14250 je ideálním nástrojem pro spouštění funkcí umělé inteligence. Využijte efekty Windows Studia s automatickým rámováním, kreativními filtry, udržováním optimálního očního kontaktu a rozostřením nebo osvětlením portrétu. Inteligentní zvuk automaticky zlepšuje celkový zvukový zážitek úpravou šumu v pozadí a řízením hlasitosti řeči.

Notebook Dell Pro 14 Plus PB14250 s účinným chlazením a vysokou odolností
Vysoce účinný a výjimečně tichý chladicí systém udrží stabilní plný výkon laptopu i při nepříznivých vnějších podmínkách. Manuálně ovládaná uzávěrka fotoaparátu ochrání vaše soukromí. Spolehnout se můžete i na 18hodinovou výdrž baterie s podporou ExpressCharge při pracovních cestách. Vysoká odolnost je zaručena certifikací MIL-STD. Modulární nárazuvzdorný USB-C port s až čtyřikrát lepší odolností proti kroucení zvyšuje odolnost a umožňuje snadnější opravy.

Laptop Dell s důrazem na udržitelný rozvoj
Laptop Dell Pro 14 Plus PB14250 je držitelem certifikátu ENERGY STAR a má registraci EPEAT Gold, takže vyhovuje nejvyšším standardům pro spotřebu energie a opravy. Je navržen s použitím širokého spektra udržitelných materiálů, včetně recyklovaného plastu, recyklovaného hořčíku, bioplastu a recyklovaného kobaltu. Je dodáván v obalu vyrobeném ze 100 % recyklovaných nebo obnovitelných materiálů.

Základní parametry notebooku Dell Pro 14 Plus PB14250

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Intel Core 5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 5397184948385 |
| Barva: | stříbrná |
| Operační paměť RAM: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Notebook |
| Názov modelu: | Dell Pro 14 Plus PB14250 |
| Part Number: | 7M7F9 |
| Rad notebooku: | Dell Pro Plus |
| Uhlopriečka displeja: | 14" |
| Maximálne rozlíšenie: | 1920 × 1200 px |
| Modelové označenie procesora: | Intel Core 5 120U |
| Frekvencia procesora: | 1,4 GHz (1 400 MHz) |
| Typ úložiska: | SSD |
| Výbava: | Čítačka čipových kariet, Čítačka odtlačkov prstov, Operačný systém, Podsvietená klávesnica, TPM 2.0, Windows Hello |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz |
| Svietivosť: | 300 Nitov |
| Typ displeja: | Antireflexný |
| Pomer strán: | 16 : 10 |
| Typ panela: | IPS |
| Farebné pokrytie a certifikácia: | 45% NTSC |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Generácia procesora Intel: | Raptor Lake Refresh (14. generácia) |
| Počet jadier procesora: | 10 × |
| Core Boost Frekvencia: | 5 GHz (5 000 MHz) |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Funkcie procesora: | Automatické pretaktovanie, HyperThreading, Podpora Virtualizácie |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Frekvencia pamäte: | 5 600 MHz (5,6 GHz) |
| Počet osadených slotov: | 1 × |
| Celkový počet slotov: | 2 × |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná |
| Rad grafickej karty: | Intel |
| Model grafickej karty: | Graphics |
| Názov NPU: | Intel AI Boost |
| Operačný systém, verzia: | Windows 11 Pro |
| Rozhranie disku: | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Počet osadených slotov M.2: | 1 × |
| Celkový počet slotov M.2: | 1 × |
| Webkamera: | 1080 p |
| Podsvietenie: | Jednofarebné |
| Adaptér v balení: | S adaptérom |
| Nabíjanie cez USB-C: | Možno nabíjať cez USB-C |
| Nabíjací konektor: | USB-C |
| Kapacita batérie: | 55 Wh |
| Počet článkov: | 3 ks |
| Nabíjací príkon: | 65 W |
| Materiál konštrukcie: | Kov + plast |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Hmotnosť: | 1,53 kg |
| Dátové rozhranie: | Thunderbolt 4 |
| Grafické výstupy: | HDMI, USB-C |
| Sieťové: | RJ-45 (LAN) |
| Audio: | Combo Audio Jack |
| Thunderbolt / USB 4: | 2 × |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0): | 2 × |
| Bluetooth: | Bluetooth v 5.3 |
| WiFi: | 802.11ax (6GHz) |
| Verzia WiFi: | WiFi 6E |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Šírka: | 313,5 mm |
| Maximálna výška: | 21,2 mm |
| Hĺbka: | 224 mm |
| Jazyk klávesnice: | CZ, SK |
| Balenie obsahuje: | Napájací adaptér, Napájací kábel |
| Krajina: | Česko, Francúzsko, Chorvátsko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko |
| Max. napájací výkon: | 65 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
