Caterpillar S75 6GB/128GB Black
Kód: MBL0108619
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Caterpillar CAT S75
Pracujete v náročných podmínkách a bojíte se, že by se při práci mohl váš smartphone poškodit či zcela zničit? Na trh přichází odolný telefon od společnosti Caterpillar. Díky stupni odolnosti IP68/IP69K a vojenskému certifikátu MIL-STD-810G vydrží skutečně hrubé zacházení.

Výkonný a svižný
Odolné tělo ukrývá 8 jádrový procesor MediaTek Dimensity 930 s frekvencí až 2,2GHz. Pomáhá mu operační paměť RAM o velikosti 6 GB. Pro ukládání důležitých souborů či fotek vám poskytne úložný prostor 128GB interní paměť, kterou je možné zvětšit o 512GB microSD kartu. Dostatečnou energii na celý den dodá baterie s kapacitou 5000 mAh. Podporuje QI a rychlé nabíjení.

Fotosoustava
Na zadní straně se nacházejí 2 fotoaparáty. Prvním z nich je 50MPx hlavní objektiv, který doplňuje 8MPx ultra široký fotoaparát a 2MPx makro fotoaparát, pro objevování světa kolem vás. Nad displejem najdete 8MPx selfie kameru.

Oblíbíte si ho
Smartphone nabízí množství dalších skvělých funkcí. V první řadě funkci hybridní Dual SIM s podporou připojení k nejrychlejší síti 5G, boční programovatelné tlačítko. Vestavěná svítilna vám pak poskytne skvělé osvětlení za špatné viditelnosti. Pod fotoaparátem je pro možnost rychlého odemykání telefonu čtečka otisků prstů.

Technické parametry:
Ochrana: IP68, IP69K
Operační systém: GOOGLE ANDROID™ 12 (UPGRADE NA 13 A 14)
Procesor - počet jader: MEDIATEK DIMENSITY MT6855- osmijádrový
Procesor - frekvence: 2xA78 (2.2GHz) + 6xA55 - (2.0GHz)
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 6
Paměťové karty: Micro-SD; max support to 512 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: 6.58" LCD IPS, 120 HZ, CORNING® GORILLA® GLASS VICTUSTM
Displej - rozlišení [pix]: 1080 x 2408
Dotykový displej: ano
Klávesnice: ne
Podporované sítě:
• SATELIT: 23/255/256
• 5G: N1/N2/N3/N5/N7/N8/N20/N28/N38/N40/ N41/N75/N77/N78
• 4G: 1/2/3/4/5/7/8/20/28/32/38/39/40/41
• 3G: 1/2/4/5/8 2G: 2/3/5/8
GPS: GPS (L1 + L5, dual frequency), AGPS, LTEPP, SUPL, Glonass, Galileo, Beidou
Konektivita:
• USB-C
• OTG
• Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz, 5 GHz
• Mobile Hotspot
• BT 5.1
• NFC
Senzory:
• Finger Print Sensor
• Proximity Sensor
• Ambient Light Sensor
• Accelerometer
• Gyroscope
• Magnetometer (e-Compass)
Fotoaparát:
PODVODNÍ KAMERA
• ZADNÍ STRANA: 50MP F1,79, 8MP SUPER WIDE F2.2, 2MP MACRO F2.4
• PŘEDNÍ STRANA: 8MP F2.0
Baterie:
Kapacita [mAh]: 5000 MAH (NEODSTRANITELNÁ LI-POLY)
Rychlé nabíjení 15W A bezdrátové připojení QI
Rozměry [mm]: 171 X 80 X 11.9
Hmotnost [g]: 268
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 5060472353443 |
| Barva: | black |
| Operační paměť RAM: | 6 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Veľkosť displeja: | 6,73" |
| Typ displeja: | IPS |
| Rozlíšenie displeja: | 2400 x 1080 |
| Jemnosť zobrazenia (PPI): | 400 PPI |
| Maximálna obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Dotykový displej: | Áno |
| Typ skla displeja: | Corning Gorilla Glass Victus |
| Pomer displeja k telu: | 76,7 % |
| Najväčšia pamäťová karta: | 512 GB |
| Pamäťová karta: | microSD |
| Rozlíšenie hlavného objektívu: | 50 MPx |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 1080p (1920x1080) |
| Počet objektívov zadnej kamery: | 3 |
| Predná videokamera: | Áno |
| Elektronická stabilizácia obrazu: | Áno |
| Rozlíšenie ultraširokouhlého objektívu: | 8 MPx |
| Maximálna dosiahnuteľná snímková frekvencia: | 30 sn./s |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Označenie procesora: | Dimensity 930 |
| Maximálna frekvencia procesora (GHz): | 2,2 GHz |
| Verzia operačného systému (pri spustení): | Android 12 |
| Typ článku: | Li-Pol |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Maximálny príkon káblového nabíjania (W): | 15 W |
| Bezdrôtové nabíjanie Qi: | Nie |
| Počet kariet SIM: | 1 |
| Káblové pripojenia: | USB-C |
| Bezdrôtové pripojenia: | Bluetooth |
| Pásma WiFi: | 5GHz, 2,4 GHz |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť (g): | 268 g |
| Odolnosť: | IP68/IP69k, Vodotesné |
| Rozmery (V x Š x H):: | 171 mm (V), 80 mm (Š), 12 mm (H) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Authorised Representative Service |
|---|---|
| Adresa : | 77 Camden Street Lower, D02 XE80 Dublin, Írsko, +353 1903 6214, https://www.authorisedrepresentativeservice.com |
| E-mail : | info@ARenquiries.com |
